0

Ma ktoś lub miał buga w FIFIE 15 z butami?Po aktualizacji zamiast nike,adidas piłkarze mają jakieś biało-czarne,a wcześniej buty normalnie sie aktualizowały,dodam że mam oryginalną Fife.Pomógłby ktoś?

3

Mysle że na fcbarca.com jeszcze nie ma przedstawicieli TAS-u

8

Licze na kolejny mecz Montoi,oby Alves nie zagrał.

13

Aktualnie on z Xavim niszczą konkurencje.

1

Najsłabsi:Adriano,Munir
Największe zaskoczenie:Sergi Roberto
Najlepsi:Pedro,Iniesta
Niedocenieniani:Rafinha,Montoya


0

Oby publicznosc na Camp Nou gdy przy pilce bedzie Montoya cieszyla sie i wspierała go,może to da cos do zrozumienia Enrique.

0

Messi,Alves,Neymar,Halilović,Pique nie powołani,nie czytać tego!

0

Wydaje mi się ze o 20 puszczają ręczna,a o 22 retransmisje meczu Valencia-Rayo.Głupota,ale tak niestety będzie...

2

No penalty=no party,a ten jego strzał w aut można oglądać w nieskończoność :D

0

Licze że Cr(y) dzisiaj nic nie strzeli,a Leo jutro sie do niego zbliży.

0

To co dzisiaj trzymamy kciuki za Almerie :),oby choć ten remis wyciągnęli.

0

Niestety wydaje mi się ze to nabijanie ceny,choć bardzo chciałbym żeby to była prawda.

1

Tak patrze na terminarz i modle sie żeby w styczniu nasza drużyna była w formie,jak go przetrwamy bez remisu czy porażki to będzie świetnie.

0

Najsilniejsze papierowe zestawienie:Bravo/MATS-Pedro,Pique,Bartra,Alba-Masche,Xavi,Rakitić-Messi,Suarez,Neymar

0

Czy to znaczy źe jest już oficjalnie członkiem 1 drużyny?

2

Adriano jedyny taki piłkarz który w jednej edycji Ligi Mistrzów wyrównał 2 rekordy obecnych najlepszych piłkarzy świata :)(Messiego przypominam pod względem ilości goli strzelonych w jednym meczu-5)

0

Cristiano Ronaldo holds the record for most goals in the group stage in the UEFA Champions league with 9 goals scored in 2013–14.
Licze głownie na zwycięstwo z PSG,ale jeżeli wygramy,a Leo strzeli te 2 lub 3 bramki to będzie piekny dzień :)

0

Jak byłeś na jakiś meczach które są w tv to wiesz jak jest,ja byłem na Polską-Irlandia i tam były niekiedy bardzo brzydkie :) przyspiewki,stwierdziłem ze zobaczę powtorke i sie zdziwiłem,bo w tv bylo bardzo dużo wyciszonych okrzyków(wcale ich nie było).Tu jest podobnie.

0


Teraz tylko czekać na następną kolejkę :)

0

Teraz chce bardzo co najmniej 2 gole Leo z,PSG.Jak je strzeli to wyrowna rekord CR w ilości strzelonych goli w grupie w Lidze Mistrzów,nie obrazę się też jak strzeli 3 i go pobije :)

0

Aż się dziwię ze nikt nie zauważył błędu...Messi dziś strzelił gole nr 11,12,13,a nie 10,11,12 :)

1

Ja bym dodał jescze że Robben ktory poda lub zejdzie na prawą nogę :D

0

Precz od Busiego!Aktualnie jest w formie,Masche na Śo tez gra bardzo dobrze,więc jest git.

0

Kluczem jest szybko otworzyc wynik (a propos wczorajszego meczu). Wszyscy na RM piszą ze później były nieodgwizdane faule w polu karnym i to się wyrównało po tej symulce,a to jest głupie myślenie,ponieważ zupełnie inaczej jest otworzyć szybko wynik,a niżeli później.Na białej tego nie rozumieją albo nie chcą rozumieć,drużyna po szybko straconej bramce musi zmienić taktykę,ruszyć do przodu co powoduje następne gole z kontr,cwaniaki dobrze o tym wiedzą i szukają karnych bo nie potrafią strzelić pierwszej bramki z akcji,liczę ze to się na nich odbije i slabszy przeciwnik strzeli pierwszy,zamuruje się i urwie im punkty,a i liczę ze te symulki były brane pod uwagę głosowania na ZP i ze sędziowie wreszcie zrozumieją ze ten i ten z tej drużyny kladzie się często i będą to karać kartkami i oczywiście uważniej obserwowac pole karne.

0

A z ciebie mierny kibic,nawet nie znasz nazwisk naszych piłkarzy,pozdro.

1

Lucho jest dobrym trenerem,ale nie rozumie kilku rzeczy które głupi by zrozumiał i zauważył:
1.Sandro grał o wiele mniej od Munira,a i tak ma 1 gol więcej,Sandro>Munira
2.Trzeba być ślepym żeby kosztem Montoyi wstawiać Alvesa,a co dopiero Douglasa.

0

Hahaha,pozdro z podłogi :D

0

Każdy tylko nie Lahoz i Borbalan.

0

Mam oryginałke tylko nie chce robic aktualizacji składow bo jak ich nie bedzie to mi sie nie kali,bo mam wszystkie dobrze poustawiane,tylko sie pytam czy ktos juz robił i czy one są.

0

OT:Do posiadający oryginalną FIFE 15,czy są już zrobione do gry nowe buty w grze?Bo nie wiem czy sie opłaca mi robić aktualke składów jak nie ma ich jeszcze zrobionych,a mi zależy tylko na nowych korkach typu adidas predator instinct(zielone),adidas f50(biało-zielone) czy korki adidas f50 Messi(te czerwone) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?