Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy będzie mecz na czeskich?Takich jak Prima Cool na przykład.
0
Może nasi teraz też go będą podnosić? :P Ale w madrycie mieli by ból pewnej części ciała.
3
On chyba zadebiutuje z Messim,ale z Thiago :)
0
"Kiedyś musi być ten pierwszy raz" :)
0
W sumie to lepiej ze teraz ma te kontuzje niż na wiosnę,tam nam będzie bardziej potrzebny,teraz można się śmiać ale potem nie będzie nam do śmiechu...
1
Najpierw Cuenca i Afellay potem Puyol,a teraz Vermaelen,czy w Barcie zawsze musi być tester sprzętu medycznego?!!!
1
Ale Vermaelen normalnie z grupą jest na filmiku,może to zwykły uraz i za parę dni będzie mógł zagrać.
0
Alba MVP zaraz za Messim,wszyscy zagrali świetnie,najgorszy ktoś z 2 Bravo/Mathieu,a przecież oni zagrali "tylko" dobrze.
0
https://lh5.googleusercontent.com/proxy/lqWCGDMLtlr4E1mFo_kaXWmHOAqTaDc6InE-OSwiEg4Nntqj909-lgXuvwrCfdmUmKPw9wrondUhp9_OIDTSOvkniRSgQD3kRpGBskPqtzEV-PxKRpUCez0PzDDCRz8wl1EF9j5v6koLBKP7_TvAu4C83IZrECIjCUqY_v8blNA-hlE_68MK5KwUZoBOrao9y8pQ3VyvkY6pK0w3nOi-WfWu3yNmhh5zwhwlncqxxXiBqS64Pq5TkJOYvBRnIdgmJYW-cB8MquxaRG08wDjPE88SG046Ba5rsS2VLCQgvOpHeVsSmvP7qrzSanvNu2KWat_yULMqnWP6Tpfj2wdyM-zAe-w=w512-h512-nc
Messi w Barcelonie pobił wszystkie możliwe rekordy strzeleckie,teraz jeszcze asysty w lidze i LM oraz gole w Argentynie i dokona czegoś niesamowitego.
1
Ma ktoś link do zdjęcia Messiego z rekordami do pobicia,które ostatnio się pojawiło?
0
Następna dziś super wiadomość,liczę ze ten chłopak od winny będzie wprowadzany częściej i od przyszłego sezonu nasz podstawowy obrońca.
0
TAK
0
Ja tak nigdy nie pisałem z ręką na sercu,ja po prostu wiedziałem ze kazdemu może się pojawić regres formy,gdy inni twierdzili ze Enrique i inni są slabi,poza tym nie oczekujmy jeszcze gór od takich zawodników jak Rakitić,Suarez.
5
Busquets,Pique i co najważniejsze Enrique zamkneli usta hejterom,wnioski wyciągnięte,wygrana w pięknym stylu,tak trzymać!
5
Jutro Marca będzie miała ból dupy i napisze że wyrównał(Nie uznaje mu jednego gola z Athleticiem)
1
Busquets łapie forme,dziś jak profesor,normalnie niektórzy tutaj,którzy szydzili z niego powinni zamilczeć...
6
Liczę dziś na bramkę Suareza,żeby już się skończyło to odliczanie minut bez gola i żeby Luis nie był już pod presją no i na pobicie rekordu Zarry tuż przed zakończeniem głosowania na ZP,poza tym Leo będzie juz mógł spokojnie grać i nie myslec juz o tym.
0
Nie ma Masche bo grał w reprezentacji 2 razy pełne 90 minut,szukacie specjalne spiny żeby tylko źle powiedzieć o Enrique,"świetni" kibice....
0
Ja też dziś stwierdziłem to samo,jeszcze De Marcos dzis fajnie,dobrym nastepcą Alvesa by był.
0
To nie znaczy ze jutro nie zagra,może czuć się lepiej i stwierdzą ze będzie potrzebny i zagra....
0
Skad wiesz ze Iniesta nie zagra?Jakis link.
0
Athletic-Espanyol.
0
OT:wie ktoś(kto ma oryginalna FIFE 15)dlaczego juz tak długo nie ma aktualizacji?Pytam ponieważ chciałbym nowe korki aby się dodały,jakby ktoś wiedział to niech napisze kiedy będzie.
0
OT:wie ktoś(kto ma oryginalna FIFE 15)dlaczego juz tak długo nie maaktualizacji?Pytam ponieważ chciałbym nowe korki aby się dodały,jakby ktoś wiedział to niech napisze kiedy będzie.
0
Czy to znaczy ze Iniesta jutro nie zagra?
1
Czy to znaczy ze dostał zielone światło do gry?
0
2 liga w fut 15 online!Czy to juz jest elita najlepszych graczy na świecie?
3
Tak.
0
Po słowach o Vermaelen'ie jakoś mi ulzyło,nareszcie nikt nie będzie kontuzjowany.
0
Online oczywiście,tak z ciekawości się pytam bo daleko juz zaszedłem.