0

Czy będzie mecz na czeskich?Takich jak Prima Cool na przykład.

0

Może nasi teraz też go będą podnosić? :P Ale w madrycie mieli by ból pewnej części ciała.

3

On chyba zadebiutuje z Messim,ale z Thiago :)

0

"Kiedyś musi być ten pierwszy raz" :)

0

W sumie to lepiej ze teraz ma te kontuzje niż na wiosnę,tam nam będzie bardziej potrzebny,teraz można się śmiać ale potem nie będzie nam do śmiechu...

1

Najpierw Cuenca i Afellay potem Puyol,a teraz Vermaelen,czy w Barcie zawsze musi być tester sprzętu medycznego?!!!

1

Ale Vermaelen normalnie z grupą jest na filmiku,może to zwykły uraz i za parę dni będzie mógł zagrać.

0

Alba MVP zaraz za Messim,wszyscy zagrali świetnie,najgorszy ktoś z 2 Bravo/Mathieu,a przecież oni zagrali "tylko" dobrze.

1

Ma ktoś link do zdjęcia Messiego z rekordami do pobicia,które ostatnio się pojawiło?

0

Następna dziś super wiadomość,liczę ze ten chłopak od winny będzie wprowadzany częściej i od przyszłego sezonu nasz podstawowy obrońca.

0

TAK

0

Ja tak nigdy nie pisałem z ręką na sercu,ja po prostu wiedziałem ze kazdemu może się pojawić regres formy,gdy inni twierdzili ze Enrique i inni są slabi,poza tym nie oczekujmy jeszcze gór od takich zawodników jak Rakitić,Suarez.

5

Busquets,Pique i co najważniejsze Enrique zamkneli usta hejterom,wnioski wyciągnięte,wygrana w pięknym stylu,tak trzymać!

5

Jutro Marca będzie miała ból dupy i napisze że wyrównał(Nie uznaje mu jednego gola z Athleticiem)

1

Busquets łapie forme,dziś jak profesor,normalnie niektórzy tutaj,którzy szydzili z niego powinni zamilczeć...

6

Liczę dziś na bramkę Suareza,żeby już się skończyło to odliczanie minut bez gola i żeby Luis nie był już pod presją no i na pobicie rekordu Zarry tuż przed zakończeniem głosowania na ZP,poza tym Leo będzie juz mógł spokojnie grać i nie myslec juz o tym.

0

Nie ma Masche bo grał w reprezentacji 2 razy pełne 90 minut,szukacie specjalne spiny żeby tylko źle powiedzieć o Enrique,"świetni" kibice....

0

Ja też dziś stwierdziłem to samo,jeszcze De Marcos dzis fajnie,dobrym nastepcą Alvesa by był.

0

To nie znaczy ze jutro nie zagra,może czuć się lepiej i stwierdzą ze będzie potrzebny i zagra....

0

Skad wiesz ze Iniesta nie zagra?Jakis link.

0

Athletic-Espanyol.

0

OT:wie ktoś(kto ma oryginalna FIFE 15)dlaczego juz tak długo nie ma aktualizacji?Pytam ponieważ chciałbym nowe korki aby się dodały,jakby ktoś wiedział to niech napisze kiedy będzie.

0

OT:wie ktoś(kto ma oryginalna FIFE 15)dlaczego juz tak długo nie maaktualizacji?Pytam ponieważ chciałbym nowe korki aby się dodały,jakby ktoś wiedział to niech napisze kiedy będzie.

0

Czy to znaczy ze Iniesta jutro nie zagra?

1

Czy to znaczy ze dostał zielone światło do gry?

0

2 liga w fut 15 online!Czy to juz jest elita najlepszych graczy na świecie?

3

Tak.

0

Po słowach o Vermaelen'ie jakoś mi ulzyło,nareszcie nikt nie będzie kontuzjowany.

0

Online oczywiście,tak z ciekawości się pytam bo daleko juz zaszedłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?