Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wilshire zjada Ozila na śniadanie...Jak ja nie lubię tych powolnych ruchów Ozila,prawie tak samo jak Cesc...
0
Ciekaw jestem jaki numer wybierze,ma do wyboru 16 lub 19.
26
Może by tak redakcja uzupełniła liste kontuzjowanych Vermaelenem?Tylko jego tam brakuje,jest setki pytań o niego i jest nie potrzebny spam,pisze to już 3 raz,ale naprawde myśle że stronka fajnie wyglądałby,to samo tyczy się aktualizacji składu,na oficjalnej stronie już są zdjęcia piłkarzy na sezon 14/15
21
Nie ma to jak oceniać nie widząc jego gry w barwach Blaugrana...Widzę że transfer Mathieu wiele osób niczego nie nauczył,pozdro.
1
Sprzedać Songa i kompletna 24 osobowa kadra...Nie wiem jak wy,ale ja cały czas czekam na pozbycie się ostatniego z tzw.szrotu.
0
Najważniejsze że wyniki i gra wyglądają fantastycznie,to pokazuje że nazwiska nie grają...
0
Ja myślę że to jest już transfer na następny sezon(ze względu na sankcje) i klub postanowi go wypożyczyć do jakiegoś klubu La Liga,aby dołączył za rok jak odejdzie Alves.
0
Co do Benatii to nie jarajcie się tak,bo jeszcze nie było oficjalnie...Przypominam że Marquinhos i Cuadrado juz też byli w Barcelonie.
1
Atletico to nasz rywal,nie rozumiem użytkowników tej strony co im kibicują,oczywiście po za meczem z Realem ;)
8
Ale Ronaldo płacze,ale grają pod niego,bo Leo 2 bramki to on gorszy nie może być...ale chwila,on jest gorszy :)
1
Zajebi****,bardzo chce Munira w pierwszej ekipie :)
1
Munił.
4
2 kolejka to trudna kolejka dla nas i realu,miejmy nadzieje że wygramy,a real zgubi punkty...
0
Tyle że on nie jest zawodnikiem pierwszego zespołu,fajnie jakby go włączyli.
0
To jest stary dobry Messi,biega i walczy w defensywie,3 strzały i 2 gole,czyli skuteczny jak niegdyś,a nie tak jak w zeszłym sezonie zepsute okazje sam na sam(choćby z realem) czy ogólnie nie wykorzystywane okazje.Coś czuje że wraca stary dobry LEO!
0
Laboga i Leszek :) Laboga moim zdaniem po Wolskim jest najlepszy.
0
To trzeba sobie konto premium kupić,ja zawsze mam :)
2
Na stronie realu jest jedną rzecz lepsza,a mianowicie rozpiska prze mecze nieobecnych z powodu kontuzji,zawieszenia itp.Proponowałby to tu wprowadzić,dzięki temu będzie bardziej przejrzyście :)
14
Mam prosbe do redakcji.Uzupełnijcie jutro liste kontuzjowanych zaraz po powołaniach na mecz,drażni mnie ona nie uzupełniona Vermaelenem i Adriano i myśle że większości uzytkowników także.Zmniejszy się spam na stronie w sensie pytań czy np. Verma gra czy nie itp.
1
Zapomniałeś dodać Marcelo i Coentrao.
0
W sumie i tak kapitanem będzie Patric,bo Juste to tylko rezerwowy,który gra właśnie za Patrica.
1
Jakby powiedział Artur Zawisza. Z Ruchu Narodowego-to coś xD
0
A tobie dalej wyskakuje inny profil hehe :)
0
I Pedro hehe jak to dziwnie brzmi,ale respect dla niego ;)
0
Ale tak czy siak SH liczy sie do zeszłego sezonu więc 5...
0
Ale real nie wygrał ligi więc 5 mogą zdobyć...
0
Jakie kur.. 6 tytułów?!Max 5:Puchar Króla,Liga Mistrzów,klubowe mistrz.świata,superpuchar Europy i Hiszpanii...
0
Nabieranie masy niekiedy wcale nie jest korzystne dla piłkarza(patrz Messi).
2
"Rafhina" hahaha
5
NIe wyczuliście trola? :P