0

Wilshire zjada Ozila na śniadanie...Jak ja nie lubię tych powolnych ruchów Ozila,prawie tak samo jak Cesc...

0

Ciekaw jestem jaki numer wybierze,ma do wyboru 16 lub 19.

26

Może by tak redakcja uzupełniła liste kontuzjowanych Vermaelenem?Tylko jego tam brakuje,jest setki pytań o niego i jest nie potrzebny spam,pisze to już 3 raz,ale naprawde myśle że stronka fajnie wyglądałby,to samo tyczy się aktualizacji składu,na oficjalnej stronie już są zdjęcia piłkarzy na sezon 14/15

21

Nie ma to jak oceniać nie widząc jego gry w barwach Blaugrana...Widzę że transfer Mathieu wiele osób niczego nie nauczył,pozdro.

1

Sprzedać Songa i kompletna 24 osobowa kadra...Nie wiem jak wy,ale ja cały czas czekam na pozbycie się ostatniego z tzw.szrotu.

0

Najważniejsze że wyniki i gra wyglądają fantastycznie,to pokazuje że nazwiska nie grają...

0

Ja myślę że to jest już transfer na następny sezon(ze względu na sankcje) i klub postanowi go wypożyczyć do jakiegoś klubu La Liga,aby dołączył za rok jak odejdzie Alves.

0

Co do Benatii to nie jarajcie się tak,bo jeszcze nie było oficjalnie...Przypominam że Marquinhos i Cuadrado juz też byli w Barcelonie.

1

Atletico to nasz rywal,nie rozumiem użytkowników tej strony co im kibicują,oczywiście po za meczem z Realem ;)

8

Ale Ronaldo płacze,ale grają pod niego,bo Leo 2 bramki to on gorszy nie może być...ale chwila,on jest gorszy :)

1

Zajebi****,bardzo chce Munira w pierwszej ekipie :)

1

Munił.

4

2 kolejka to trudna kolejka dla nas i realu,miejmy nadzieje że wygramy,a real zgubi punkty...

0

Tyle że on nie jest zawodnikiem pierwszego zespołu,fajnie jakby go włączyli.

0

To jest stary dobry Messi,biega i walczy w defensywie,3 strzały i 2 gole,czyli skuteczny jak niegdyś,a nie tak jak w zeszłym sezonie zepsute okazje sam na sam(choćby z realem) czy ogólnie nie wykorzystywane okazje.Coś czuje że wraca stary dobry LEO!

0

Laboga i Leszek :) Laboga moim zdaniem po Wolskim jest najlepszy.

0

To trzeba sobie konto premium kupić,ja zawsze mam :)

2

Na stronie realu jest jedną rzecz lepsza,a mianowicie rozpiska prze mecze nieobecnych z powodu kontuzji,zawieszenia itp.Proponowałby to tu wprowadzić,dzięki temu będzie bardziej przejrzyście :)

14

Mam prosbe do redakcji.Uzupełnijcie jutro liste kontuzjowanych zaraz po powołaniach na mecz,drażni mnie ona nie uzupełniona Vermaelenem i Adriano i myśle że większości uzytkowników także.Zmniejszy się spam na stronie w sensie pytań czy np. Verma gra czy nie itp.

1

Zapomniałeś dodać Marcelo i Coentrao.

0

W sumie i tak kapitanem będzie Patric,bo Juste to tylko rezerwowy,który gra właśnie za Patrica.

1

Jakby powiedział Artur Zawisza. Z Ruchu Narodowego-to coś xD

0

A tobie dalej wyskakuje inny profil hehe :)

0

I Pedro hehe jak to dziwnie brzmi,ale respect dla niego ;)

0

Ale tak czy siak SH liczy sie do zeszłego sezonu więc 5...

0

Ale real nie wygrał ligi więc 5 mogą zdobyć...

0

Jakie kur.. 6 tytułów?!Max 5:Puchar Króla,Liga Mistrzów,klubowe mistrz.świata,superpuchar Europy i Hiszpanii...

0

Nabieranie masy niekiedy wcale nie jest korzystne dla piłkarza(patrz Messi).

2

"Rafhina" hahaha

5

NIe wyczuliście trola? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?