Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/fc-barcelona-depart-for-england?gallery_index=16
Enrique na tym zdjęciu wyszedł jak typowy kulturysta :D
1
Patric,a nie "Patrick"
1
Chyba oglądasz 5 sposobów na ;)
1
Widział filmiki na "jutube" :D
1
Miranda jest moim faworytem od początku okienka,jest do wyciągnięcia świetny stoper za niezbyt wysoką cenę...
1
Po 1 nie zaczyna się zdania od ej
Po 2 nie obilnej tylko mobilnej
Po 3 na mobilnej można to zobaczyć
I po 4 dlaczego wyżej odpowiadasz na swój komentarz? xD
4
A potem się dziwią czemu są na świecie mniej cenieni od nas i sędziowie ich "krzywdzą" :)
0
Nie wiem czy ktoś tu pisał,ale ucieka nam kolejny stoper,a mowa o Janie Vertonghenie,odnowił kontrakt z Tottenhamem,licze że wyłożą kase za Marquinhosa
http://www.futbol.pl/news/defensor-nie-dla-barcelony-przedluzy-umowe-z-klubem
1
A propos Messiego,śmiać mi się chce z ludzi tutaj co przegadują się nawzajem gdzie będzie ustawiony.To że ktoś go ustawi na skrzydle czy w środku to tylko ustawienie na papierze...On nie będzie miał określonej pozycji i raz może znaleźć się na skrzydle,a raz w środku,będzie "wolnym elektronem".
0
Skoro nie przyjdzie jeden młody Marquinhos,to trzeba mieć alternatywe drugiego młodego,a nie "starego" Aggera,ja osobiście chciałbym Inigo Martineza z Realu Sociedad....Też lewonożny,o jakiego zabiega Enrique i w wieku Bartry...
2
A ja dalej zostaje przy swoim,sprzedać Alvesa,Montoya na PO,a do składu na zmiennika wskakuje Patric...Wtedy jest kasa na stopera z prawdziwego zdarzenia
7
Sprzedać Alvesa i niech dołącza Patric.Będzie zmiennikiem Montoyi,a zostanie kasa na porządnego stopera.
1
"Or" zamienić na "and" i gitara ;)
0
Zna ktoś dokładne daty powrotów:Bravo,Argentyńczyków i Brazylijczyków z wakacji?
0
Rakitić/Xavi będą dośrodkowywać,niekiedy Messi,a strzelać Messi,Neymar,Suarez
0
Pique,Mathieu,Busquets,Bartra-z taką obroną chyba rozwiazalismy problemy ze stałych fragmentów :)
0
http://fangol.pl/view/63157/prezenterka-opowiada?autoplay
Padłem :D
0
Myśle że wszystkim się będzie buzia cieszyć nawet tym przeciwnym tego transferu jak zobaczą Mathieu w koszulce Barcy,ja już się nie umiem doczekać :)
7
Coś czuje że na koniec będzie jakas bomba transferowa typu Benatia,Miranda,Marquinhos,lepiej dobry humor zostawić na koniec i go mieć cały czas,niż kupować "teoretycznie" najgorszych na samym końcu(choć wcale nie uważam że Mathieu jest słaby wręcz przeciwnie).
1
Zdecydowanie Halilović,Munir dopiero co awansował z Juvenilu,a Halilović już grał w Dynamie Zagrzeb,poza tym pokazał lepszą klase i odpowiedzialność niż Munir...Munir musi dojrzeć,co do Adamy to jest opcja nr.2
1
Także zgadzam się z tobą w 100% brachu ;)Ale niektórym tutaj nie przegadasz,po prostu nie chcą tego słyszeć,a wiedzą jak jest i im sie głupio robi :D
0
miał ważny kontrakt i zapisaną klauzule właśnie taką,powiesz to dlaczego Villa nie miał tak,a ja ci odpowiadam że kończył mu sie kontrakt i miał 31 lat co w przypadku napastników ma duże znaczenie
0
Villa został sprzedany tak tanio ponieważ w gre wchodzą 2 opcje pierwokupów Manquillo i Saul Niguez,po za tym miał on 31 lat,kończył mu się kontrakt...
1
Nie,popatrz jakie za jego kadencji były transfery,jest znakomitym dyrektorem,od targowania się są inni jak Sanlehi...
7
NIe rozumiem tu hejterów,najeżdzacie na Zubiego że tak drogi itp.,ale Zubi kupuje tych których chce Enrique,powiecie mi to dlaczego tak drogo,a ja wam odpowiadam dlatego że Valencia nie zeszłaby niżej,a Luis chciał go za wszelką cene,stąd transfer.W ogóle za kadencji Zubiego Barca robi znakomite transfery,nie kupił obroncy w zeszłym roku bo nie chciał obrońcy Martino,dla mnie Zubi to znakomity dyrektor.
2
Jutro super dzień:prezentacja Mathieu,podany cały terminarz La ligi na nowy sezon,przyjazd Hiszpanów,Songa i Rakiticia :)
2
TAS,do 30 lipca mają wydać oficjalne oświadczenie,zobaczymy,oby mu skrócili przynajmniej
0
Młodego to my mamy Bartre,młodziakami też wszystkiego nie wygrasz,trzeba mieć też doświadczenie,szczególnie na takiej pozycji jak środek obrony...
3
Patrząc na ceny dzisiejszego rynku,to i tak wyciśliśmy jak na tak wszechstronnego obrońce mało,stoperzy z reguły są bardzo dużo warci,a Mathieu jest wysoki,silny,szybki,doświadczony,solidny,dla mnie świetny transfer :)
1
Teraz Mathieu może nam powiedzieć czy taki kolor co na górze też na dole jest :DDD xD