1

Osobiście chciałbym w 1 składzie zobaczuć duet Pique-Baryra,jak nie wyjdzie z Cuadrado to Montoya lub proponowałbym Rafaela z Man Utd

0

Dos Santos,Cuenca,Oier,Tello,Bojan-Challenge completed
Song,Afellay?,Alves?-Loading...
:D

1

Przydałby się jakby były zmiany hokejowe na rzuty rożne dla przeciwnika i dla nas :P

0

Chce z całego serca żeby został,lecz chce również żeby inni dostawali szanse,a pierwszym wyborem na tą pozycje był Ivan Rakitić.

0

Będzie prawdopodobnie tak:Bartra-5,Busquets-6,Deulofeu-23,Rafinha-12,Sergi Roberto-20,nowy stoper-15,16,17 lub 19 jak Afellay odejdzie

2

Miranda-do kupienia za 20-30 mln,w dodatku sam zapowiedział że chciałby odejść do wiekszego klubu,ograny w La Lidze,brazylijczyk,30 lat(spokojnie 4 lata gry na najwyższym poziomie) i jeden z najlepszych stoperów obecnie na świecie...

0

1) 24.07.14r.(czwartek)
2) 28.08.14r.(czwartek)

1

Mała ciekawostka :) Wiecie że młodszy brat Babunskiego gra w akademii Realu Madryt?

20

Jeszcze Puchar Gampera i Puchar Katalonii i mamy potrójną korone ;)

0

Joan Roman,Deulofeu i Afellay najlepsi w 2 połowie,Afellay musi zostać!

0

Afellay-chyba przekonałem się co do tego kolesia żeby został,Deulofeu-mamy swojego CR'a :)

2

Grimaldo ma 18 lat!Tylko :)To będzie następca Jordi Alby,mówie wam,najlepszy z Alenem w 1 połowie :)

1

Mówcie co chcecie ,ale dla mnie najlepszy dziś Grimaldo,a najgorszy Edgar Ie

0

Grimaldo,Adama,Halilović i Masip prezentują jakis poziom,reszta słabo...Grimaldo dla mnie na razie najlepszy

0

Ja bardzo chcę tak:
ter Stegen-Patric,Bartra,Bagnack,Montoya-Halilović,Samper,Afellay-Adama,Munir El Haddadi,Deulofeu

3

100% zgody,to starałem się po finale tłumaczyć tutaj :)

6

Jestem ciekaw dziś tych piłkarzy:
Halilović-debiut,zobaczymy jaki ma potencjał chłopak
Afellay-długo,długo nie grał,dostanie(mysle)swoją szanse i zobaczymy jak będzie wyglądał
Deulofeu-przyszła gwiazda Barcelony?Zobaczymy czy powalczy o skład,podczas gdy już bedzie sprawny Ney i będzie mógł grać Suarez

0

Jak sie nazywa ten po prawej z Barcy B,bo główkuje i nie wiem kto to jest?

0

Zaktualizuj Explorera xD

0

Proponowałbym zostawić go W Barcie B,Ondoe zostawić w Juvenilu A,my mamy 2 świetnych bramkarzy jak Ter Stegen i Bravo,a gdyby się działy jakieś niepokojące rzeczy typu kontuzja,to Masip z automatu wskoczyłby do składu,w Barcie B przynajmniej byłby już ograny i nie zahamowałoby to jego rozwoju...

0

Dobrze przynajmniej że poraz kolejny nie zapomniał polecić swój post...

25

Wyjazdówki najlepsze to te lazurowe z granatowymi spodenkami z sezonu 2010/11

0

Wie już ktoś dokładnie kiedy będzie podany terminarz,bo wiem że ktoś tu wspominał o dacie,ale zapomniałem ;).

0

Obecnie on i Rafinha,nasze dwa największe talenty w pierwszym zespole :)

0

Przecież Blind to nawet nie stoper,Ci to mają plany,według mnie plan A to Miranda,Marquinhos,plan B Hummels,Vertonghen...

1

Też na to czekam.Ale modlę się tylko żeby Deulofeu wziął 17,a nie 20 lub inny.Czekam też na oficjalne potwierdzenie kapitanów,chciałbym żeby był nim Masche(jeśli będzie grał w pierwszym) lub Pique...

0

Off top Poda mi ktoś dokładne daty przyjazdów po wakacjach naszych pozostałych zawodników?

6

nawet podobni xD :)

26

Dos Santos,Cuenca,Oier,Tello-Challenge completed
Afellay,Bojan,Song-Loading...
:D

0

To teraz to Cie rozczaruje bo mam pochodzenie niemieckie jak i obywatelstwo,co do tych piłkarzy co obrażali,to nie znaczy że wszyscy Niemcy są tacy,tak samo jak ja ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?