Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Kosztem Suareza to znakomita decyzja!
0
Jak donosi AS, Zubizarreta chce domknąć sprzedaże Tello, Cuenki, Bojana, Oiera, Afellaya i Songa przed poniedziałkowym rozpoczęciem presezonu. "Operacja Szrot" powoli nabiera rumieńców.
1
Messi nie puści tamtego meczu zobaczycie,przebiegnie więcej niż w całym sezonie :D,Vamos Argentyna!!!!
13
Ludzie nie martwcie się odejściem Alexisa,Suarez go świetnie zastąpi,a mówie wam że Deulofeu to będzie nasza jedna z wielu gwiazd w przyszłym sezonie,że nawet Pedro sobie nie pogra ;)
0
Nienawidzę Brazylii wiecie czemu?Wkurza mnie to że w studiu,telewizji tylko Brazylii,Brazylia,Brazylia.A jeszcze bardziej tę płakanie poczas hymnu,trzymanie się za barki,podniecają się jak ni wiem,a najbardziej tę Luiz i te miny jego jakby chciał komuś walnąć,dobrze im tak,za Niemcami i Argentyna jestem od początku mistrzostw i może być finał tych dwóch moich drużyn,byłoby pięknie :)
0
Hahaha,mam krew niemiecka,moja 2 ojczyzna,dawać Deutschland!!!:D
0
Dobrze tak podniecajątej się Fartzylii,brawo Deutschland!!!!:D
0
Klose yeahhhhhhhhhh!!!!!!!
0
Tak jest!!!!!!
1
Dać Pedro jako zaliczkę xD
1
hahaha głupszego komentarza nie czytałem,hahhaha
0
A skoro jesteś taki mądry co do wieku Suareza,to wiesz w ogóle ile lat ma Alexis?26 lat...Twierdzisz że Suarez pogra 3 sezony to według twojego rozumowania Alexis pograłby 4,to tak czy siak lepiej na tym wyjdzie Barca :P
1
Cieszmy sie że zastąpi go lepszy,ale w innej roli czyli 9...Oczywiście wolałby żeby odszedł jeszcze gorszy Pedro,ale trzeba sie cieszyć z przyjścia bardzo bramkostrzelnego napastnika,efektywnego :)
1
Tyle że Valencia "bystrzaku" nie sprzeda nam go za 12 tylko 20,to jest jego klauzula...Więc w takim razie różnica wynosi 10 mln,a w dzisiejszych czasach na rynku transferowym to jest niewielka różnica,a Hummels jest 5 razy lepszy,więc byłoby głupotą kupować Mathieu...
0
"Choć Barcelona również ma w notatniku nazwisko Hummelsa, priorytetem są transfery takich graczy jak Jérémy Mathieu z Valencii i Marquinhos z PSG."-Padłem...różnica klas obu zawodników(Mathieu i Hummels) jest ogromna,a różnica cen niezbyt duża,będzie głupcami jeśli kupimy Mathieu...
1
Ja bardzo chciałbym żeby sprowadziliśmy MIRANDE z Atleti...Jest do wyciągnięcia za 20-30 mln euro,w dodatku sam chcę odejść.Niedojść że osłabilibyśmy wielkiego rywala to mielibyśmy jednego z 5 najlepszych stoperów zeszłego sezonu...Kupić go!
0
Far Cry 3,najlepsza gra dla mnie w jaką kiedykolwiek grałem,zarąbista przygodówka :)
3
Tyle przygotował Liverpool,ale kwota ta została obniżona do 79 milionów euro i Liverpool ją zaakceptował...Nie martwcie się on jest już nasz :D Po za tym zrobili takie zakupy że są świadomi tego że Suarez już niedługo przejdzie do nas...
0
http://www.futbol.pl/news/valdes-wciaz-nie-wie-gdzie-zagra-ma-kolejne-ciekawe-oferty
A propos naszego byłego juz bramkarza:"Media w Anglii podają, że do PSG, Liverpoolu oraz Realu Madryt, które zainteresowane są sprowadzeniem Valdesa, dołączyły dwa kolejne topowe zespoły - Manchester United i Arsenal Londyn."
Realu Madryt czaicie co to by było...
1
Teraz przerwa mistrzostw i czekam na ploty o Suarezie,opinie na tej stronie,a kto wie może niedługo oficjalnego potwierdzenia :)
3
Jest typowa 9 tzn że nie będzie fałszywej 9....Messi będzie grał na typowej 10,a Neymar na typowej 11 :D
1
http://transfery.info/67295,hiszpanskie-media-surez-w-barcelonie
To już kwiestia dni,czytałem wczoraj że w weekend ma przejść,a najbardziej mozliwe jest to że w niedziele,oby ten transfer doszedł do skutku :)
1
Aktualizacja 14:40 - Wczorajsze informacje Catalunya Radio i TV3 zgodnie potwierdzają dziś Mundo Deportivo i kataloński Sport. Oba dzienniki zgodnie twierdzą, że porozumienie między Barceloną a Liverpoolem jest już faktem i kwestią czasu pozostaje oficjalne ogłoszenie transferu. Sport powołuje się na informację TV3 podając kwotę transferu 79 milionów euro, zaś MD uważa, że kwota będzie wynosić między 65 a 80 milionów euro. Najprawdopodobniej oba kluby wykluczyły już włączenie w całą operację Alexisa Sancheza. Chilijczyk według Mundo Deportivo, a także madryckiego Asa przychylniej patrzy na propozycje Arsenalu, Manchesteru City czy Juventusu.
5
Mam propozycje,może zmieńcie już ten głowny news na cos o Suarezie i niech wszyscy pisza o tym transferze,a nie płaczą nad Neymarem,bo już sie tego czytać nie da....
3
Ja licze na awans Agentyny i brameczke Leo,choćby z karnego,bo James,Ney i Muller mają po jednym karnym,Oby Messi był MVP,Argentyna awansowała i wyrobił się po finale na króla strzelców... :D
2
Finał Niemcy-Argentyna :),tym dwóm ekipom kibicowałem od początku,pierwsza Argentyna drudzy Niemcy.
1
Mam nadzieje że jak jutro wstane pierwsze co zobacze na tej stronce to Suarez fichado ;)
3
Ronaldo na tym mundialu zrobił 3 fryzury.....na 3 możliwe :)
1
Pewnie Argentyne będzie komentował Jasina bo Holandię komentuje Iwański,będziemy spali podczas meczu...
1
Przecież dziś było oficjalne info że może...O co chodzi?Jaja sobie robisz?