DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss bardziej chodzi mi o wpis niżej xD
0
@Zoker no strasznie Kasjo bełkocze
2
Kowal xD
0
Borek vs Kasjo, nie oglądam tych Pato gali ale wyskoczyło mi na Xie
1
Ter Stegen MVP meczu
3
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem taką radoche oglądając mecz Barcy
1
Komentarz usunięty
0
@LambiPL do usług
0
Komentarz usunięty
8
@RoberDzik Wszystko tylko nie Xavi. NIEEEEEEEEEEEEEEEeee
2
@MesQueUnClub96 Jednym słowem - Golden Retriever
3
@BorzyKrzys jeden z niewielu naprawdę ogarniętych gości w PiS
14
@VeB 1899 ahahaha to jest Nas dwóch xD
3
@sen espanyol . Atletico lubie
4
@barcelonaLM podobno znicz odpali chłop bez rąk
0
Nie przeboleje tej straty. PS. On grał u Nas?
0
@prokofiew umtiti
4
@Arden sprawdzcie sobie śmiertelność w wypadkach drogowych w indiach xD
0
Kolano mu nieźle w bok poszło, nic dobrego z tego nie bedzie
8
Powiedzcie mi gdzie my bysmy byli gdyby nie la masia? W dupie
1
Pedri 3 miesiące kontuzja
1
@Pnog37 bardzo dobry pomysł
1
@blakkudium raczej dla Los Szfagros Pofravor
0
Wie ktoś kiedy jest planowany powrtów Gaviego?
1
@Comentateiro comentateiro kutanga
1
@Pawel13sz większość ramblowiczow to płaczki
2
Kto pił rozrabiany z kranówką spiritus z migacza od ursusa C330? xD Ręce do góry
1
@xvcWinterSoldier idealna w pracy na popitkę po śniadaniu
1
@gapkinha yep. .
1
@Zbyszard pamiętam jak oglądałem ten mecz, to było coś !!!!