1

@Lanosss bardziej chodzi mi o wpis niżej xD

0

@Zoker no strasznie Kasjo bełkocze

2

Kowal xD


0

Borek vs Kasjo, nie oglądam tych Pato gali ale wyskoczyło mi na Xie


1

Ter Stegen MVP meczu

3

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem taką radoche oglądając mecz Barcy

1

Komentarz usunięty

0

@LambiPL do usług

0

Komentarz usunięty

8

@RoberDzik Wszystko tylko nie Xavi. NIEEEEEEEEEEEEEEEeee

2

@MesQueUnClub96 Jednym słowem - Golden Retriever

3

@BorzyKrzys jeden z niewielu naprawdę ogarniętych gości w PiS

14

@VeB 1899 ahahaha to jest Nas dwóch xD

3

@sen espanyol . Atletico lubie

4

@barcelonaLM podobno znicz odpali chłop bez rąk

0

Nie przeboleje tej straty. PS. On grał u Nas?

0

@prokofiew umtiti

4

@Arden sprawdzcie sobie śmiertelność w wypadkach drogowych w indiach xD

0

Kolano mu nieźle w bok poszło, nic dobrego z tego nie bedzie

8

Powiedzcie mi gdzie my bysmy byli gdyby nie la masia? W dupie

1

Pedri 3 miesiące kontuzja

1

@Pnog37 bardzo dobry pomysł

1

@blakkudium raczej dla Los Szfagros Pofravor

0

Wie ktoś kiedy jest planowany powrtów Gaviego?

1

@Comentateiro comentateiro kutanga

1

@Pawel13sz większość ramblowiczow to płaczki

2

Kto pił rozrabiany z kranówką spiritus z migacza od ursusa C330? xD Ręce do góry

1

@xvcWinterSoldier idealna w pracy na popitkę po śniadaniu

1

@gapkinha yep. .

1

@Zbyszard pamiętam jak oglądałem ten mecz, to było coś !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?