0

Bytyn
to dlaczego Cesc się po tym śmiał? To było przyjacielskie :)

0

Porównanie niczym wyścig Bugatti Veyron i Poloneza :D ten człowiek w swoich czasach nie wiedział co to pressing, taktyka, krycie, po prostu biegał i strzelał bramki jak między słupkami na treningu i uważa się za Boga Piłki, dobre :)

0

Póki mamy szansę matematyczne to musi wierzyć i ja jestem pewien że zniwelujemy ta różnice i wygramy z Realem na CN i wtedy nawet przy Mistrzostwie da Realu będą czuć wielki niesmak :)

0

Sezonówcy się znowu odzywają, ludzie przypomnijcię sobie ile Pedro dał nam w ostatnich sezonach, ile dla Naszej Barcy znaczył, w końcu się chłopak musi obudzić i oby to było dzisiaj

0

RafoArm trochę kultury by Ci nie zaszkodziło

0

Panowie spokojnie, zostanie u Nas na długie, długie lata by walczyć po kolejne trofea :)

0

Ja oglądam wszystkie mecze Barcelony 4 lat a kibicem jestem od małego dziecka a jestem niemal przekonany że ostatnie "gorsze" mecze Barcy są spowodowane słabsza dyspozycja Xaviego lub po prostu jego brakiem. Jak wiele on dla Nas znaczy to chyba nie muszę Wam tłumaczyć. Wróci Xavi - wrócą bardzoo dobre wyniki. On jednym ruchem potrafi ustawić zespół w defensywie, uwielbiam go :)

0

Gdzie był Guardiola?

0

A ten drugi zespół który skraca pole to kto? :)

0

Bo Barca jest największa :)

0

Święta prawda!!! Jak Real wygra tyle co my to wtedy będą mogli nosic miano "wielkich"

0

To co oni wczoraj zaprezentowali (ich styl gry) to nawet koło stylu Barcy nie leżało :)

0

Za klasowego napastnika musimy wydać około 40baniek przy dobrych wiatrach, osobiście nie jestem za tym transferem, wolałbym silnego fizycznie Hulka a jeszcze bardziej młodego Hazarda

0

0

Shiw3r

Dzięki

0

Jak Messi gra?

0

Jak Massi gra?

0

Myślę, że lepiej do I zespołu wprowadził się Tello

0

Mógłbym prosić o jakieś info na żywo 725 477 495 :)

0

To będzie niezwykle ekscytujący mecz Panowie i Panie, na ławkach sąsiada dwaj bardzo dobrzy przyjaciele a na boisku zobaczymy 22 wspaniałych piłkarzy, ale żeby moc dalej marzyć musimy dzisiaj awansować :) tak?

0

On jest chyba najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem tamtych czasów, tuż obok Van Bastena :)

0

Podstawą zwycięstwa
nad valencia to
utrzymanie się przy piłce,
odcięcie ich lewej strony i co
najważniejsze "4-3-3" z bardziej
defensywnie usposobionowo
Alvesem. Środek pola Valenci nie
jest tak mocny jak Nasz i tutaj
doszukiwał bym się stworzenia
przewagi która zaowocuje dobra
gra w ofensywie. Zobaczymy :-)

0

Podstawą zwycięstwa nad valencia to utrzymanie się przy piłce, odcięcie ich lewej strony i co najważniejsze "4-3-3" z bardziej defensywnie usposobionowo Alvesem. Środek pola Valenci nie jest tak mocny jak Nasz i tutaj doszukiwał bym się stworzenia przewagi która zaowocuje dobra iść w ofensywie. Zobaczymy :-)

0

Podziwiam ich entuzjazm w obliczu nadchodzącej nieuniknionej klęski...

0

Wszyscy tak chwała Delofeu ale w pierwszym zespole miał okazję już grać i nic nie pokazał, :)

0

Oby miał rację, nawet gdyby Guardiola odszedł to nie mam pojęcia czy ktokolwiek mógłby go zastąpić by kontynuować ten sam styl gry

0

Niezły ścisk :)

0

Gladun wybacz mi moje słowa ale jak mówi staropolskie przysłowie "z gówna bata nie ukręcisz"

0

Mój pierwszy komentarz, napewno nie ostatni. Ja jako długo letni Cúle mam głęboką nadzieję że wczorajszy gol Pedro doda mu pewności siebie bo teraz będzie mam potrzebny jak mało kiedy, Villareal, Atletico M, Valencia. Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?