0

Jak w sobotę Iker Casillas strzelił babola przy straconej bramce to też go mają w Realu sprzedać? Dzieci!

0

My kibice nie mamy na to wpływu, niestety...
Oby Tito wiedział co robi bo kontuzję się zdarzają...

0

Czy to jest ta akcja? TAaaAK to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!

0

Oj Rzoze Rzoze - Szanuje twój real bo to b. dobra druzyna ale musze to napisać: "jesteś jak Lessi" - zawsze wracasz - tym razem z Twoimi słownymi zaczepkami po zasłużenie przegranym meczu. Naucz się Pan przegrywać!!!! Przez cały mecz (co mnie do teraz dziwi) zachowywałeś się nadzwyczaj spokojnie i niestety 90minut to dla Ciebie maximum i na konferencji trzeba było zasiać ferment. A SZKODA!!!!

Zamiast gadać takie głupoty lepiej się zastanowić nad sobą Rzoze!!!! Np. refleksja dlaczego zostałeś wyrzucony z posady trenera w Benfice była by tutaj bardzo na miejscu!!!!!

I minusujcie mnie ile chcecie, wyzywajcie mnie od sezonowców itd itp. Ale ja wiem jedno - kibicują Barcy ponad 1o lat w życiu nie widziałem większego pajaca niż Rzoze Por Que The Special FIVE!!!!!!!!!!!!

Visca Ek Barca

0

Nie ma jak komentarz że studia w Warszawie, żenada

0

Przez ostatnie 4 sezony Guardioli ile razy Real z Barca wygrał? 2 razy? A ile było spotkań? 15? To i jutro inaczej być nie może! Raczej...
Visca el Barca

0

Na c+ się nie obejrzy

0

Bardzo konfliktowy charakter, trudny do okiełznania

0

Wczoraj bardzo mnie zaskoczył (pozytywnie) Tello! Zrobił mega robotę?

0

Sandro Rosell jest mistrzem negocjacji i nikt nie nie powie że jest inaczej. Witał Song!!

0

Niedługo będą Newsy że Rasiaka kupić chcemy! Jakiś FAKE!
Song i nic więcej nie trzeba

0

Pyrzo_Barca

a jak ma sie zachowywać gośc, który przez ostatnie 4 lata był cieniem trenera i nie odczuwał żadnej presji?? To naturalne zachowanie, które z biegiem czasu się wyklaruje;;;;

Taki średniak jak ty czy ja na miejscu Villanowy ze stresu puscił by solidnego pawia w portki więc ja nie rozumie tego co napisałeś :)

0

Ech to zdjęcie, ech tamten gol, ech tamten finał, ech ten Messi :-)

0

Bardzo fajna informacja! Jak ja lubię tego chłopaka! :)

0

Mów za siebie, ja na niego nie czekam!

Nr. 2 w zespole? Nie! Co najwyżej nr 9 tuż za Leo, DV, Alexisem, Xavim, Iniestą, Tarzanem i Fabregasem i Alvesem :)

0

Mało który zawodnik ma taki przegląd pola, jestem na tak. Dobry transfer

0

Dudek89 o DV zapomniałeś

0

Santana dobrze prawi! Neymar (i zarząd) porywa się z motyka na słońce. Nie będę nawet przypominał jak było z Kerrisonem,
Obysmy się jednak z Santaną mylili bo jeśli już tyle kasy Barca wyda to oby był wart tego

0

Lizu
za twój post to bym Ci bana dał!

0

A może po prostu to znak że w tym sezonie Barca nie będzie uzależniona od Leo?

0

Ludzie redaktorzy czytajcie te newsy jak już go skończyćie pisać! 30maja masakra :D

0

Ten artykuł jest doskonałym przykładem kto siedzi w redakcji naszego portalu, ludzie trochę dystansu bo już się zaczyna chcieć zygac tymi nieskończonymi porównaniami

0

Pinto Turbo Kozak :D

0

Ależ asysta Delofeu

0

Taki piłkarz to prawdziwy skarb dla Barcy, jego wszechstronność jest godna podziwu

0

Wielki Zlatan mimo tego że mam szacunek dla jego umiejętności to w moich oczach się pogrążył, zanim układanka pod nazwa "PSG" zacznie tworzyć jakąś tam zgraną całość trochę czasu upłynie i oby do tego czasu Ibra byl jeszcze "kadabra"

0

0

Dla mnie ten piłkarz jest the best w Barcelonie tuż za Leo i Iniescie mimo że gra tylko rok. Oby tak dalej. Jego potencjał można lepiej wykorzystać pod warunkiem że się go ustawi na skrzydle a nie często w środku jak to robił Pep

0

www.google.com/m?q=Barcelona+Manchester+United+w+canal+%2B&client=ms-opera-mini&channel=new

0

Hulk to przypadkiem już nie jest piłkarzem Chelsea?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?