DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak w sobotę Iker Casillas strzelił babola przy straconej bramce to też go mają w Realu sprzedać? Dzieci!
0
My kibice nie mamy na to wpływu, niestety...
Oby Tito wiedział co robi bo kontuzję się zdarzają...
0
Czy to jest ta akcja? TAaaAK to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!
0
Oj Rzoze Rzoze - Szanuje twój real bo to b. dobra druzyna ale musze to napisać: "jesteś jak Lessi" - zawsze wracasz - tym razem z Twoimi słownymi zaczepkami po zasłużenie przegranym meczu. Naucz się Pan przegrywać!!!! Przez cały mecz (co mnie do teraz dziwi) zachowywałeś się nadzwyczaj spokojnie i niestety 90minut to dla Ciebie maximum i na konferencji trzeba było zasiać ferment. A SZKODA!!!!
Zamiast gadać takie głupoty lepiej się zastanowić nad sobą Rzoze!!!! Np. refleksja dlaczego zostałeś wyrzucony z posady trenera w Benfice była by tutaj bardzo na miejscu!!!!!
I minusujcie mnie ile chcecie, wyzywajcie mnie od sezonowców itd itp. Ale ja wiem jedno - kibicują Barcy ponad 1o lat w życiu nie widziałem większego pajaca niż Rzoze Por Que The Special FIVE!!!!!!!!!!!!
Visca Ek Barca
0
Nie ma jak komentarz że studia w Warszawie, żenada
0
Przez ostatnie 4 sezony Guardioli ile razy Real z Barca wygrał? 2 razy? A ile było spotkań? 15? To i jutro inaczej być nie może! Raczej...
Visca el Barca
0
Na c+ się nie obejrzy
0
Bardzo konfliktowy charakter, trudny do okiełznania
0
Wczoraj bardzo mnie zaskoczył (pozytywnie) Tello! Zrobił mega robotę?
0
Sandro Rosell jest mistrzem negocjacji i nikt nie nie powie że jest inaczej. Witał Song!!
0
Niedługo będą Newsy że Rasiaka kupić chcemy! Jakiś FAKE!
Song i nic więcej nie trzeba
0
Pyrzo_Barca
a jak ma sie zachowywać gośc, który przez ostatnie 4 lata był cieniem trenera i nie odczuwał żadnej presji?? To naturalne zachowanie, które z biegiem czasu się wyklaruje;;;;
Taki średniak jak ty czy ja na miejscu Villanowy ze stresu puscił by solidnego pawia w portki więc ja nie rozumie tego co napisałeś :)
0
Ech to zdjęcie, ech tamten gol, ech tamten finał, ech ten Messi :-)
0
Bardzo fajna informacja! Jak ja lubię tego chłopaka! :)
0
Mów za siebie, ja na niego nie czekam!
Nr. 2 w zespole? Nie! Co najwyżej nr 9 tuż za Leo, DV, Alexisem, Xavim, Iniestą, Tarzanem i Fabregasem i Alvesem :)
0
Mało który zawodnik ma taki przegląd pola, jestem na tak. Dobry transfer
0
Dudek89 o DV zapomniałeś
0
Santana dobrze prawi! Neymar (i zarząd) porywa się z motyka na słońce. Nie będę nawet przypominał jak było z Kerrisonem,
Obysmy się jednak z Santaną mylili bo jeśli już tyle kasy Barca wyda to oby był wart tego
0
Lizu
za twój post to bym Ci bana dał!
0
A może po prostu to znak że w tym sezonie Barca nie będzie uzależniona od Leo?
0
Ludzie redaktorzy czytajcie te newsy jak już go skończyćie pisać! 30maja masakra :D
0
Ten artykuł jest doskonałym przykładem kto siedzi w redakcji naszego portalu, ludzie trochę dystansu bo już się zaczyna chcieć zygac tymi nieskończonymi porównaniami
0
Pinto Turbo Kozak :D
0
Ależ asysta Delofeu
0
Taki piłkarz to prawdziwy skarb dla Barcy, jego wszechstronność jest godna podziwu
0
Wielki Zlatan mimo tego że mam szacunek dla jego umiejętności to w moich oczach się pogrążył, zanim układanka pod nazwa "PSG" zacznie tworzyć jakąś tam zgraną całość trochę czasu upłynie i oby do tego czasu Ibra byl jeszcze "kadabra"
0
0
Dla mnie ten piłkarz jest the best w Barcelonie tuż za Leo i Iniescie mimo że gra tylko rok. Oby tak dalej. Jego potencjał można lepiej wykorzystać pod warunkiem że się go ustawi na skrzydle a nie często w środku jak to robił Pep
0
www.google.com/m?q=Barcelona+Manchester+United+w+canal+%2B&client=ms-opera-mini&channel=new
0
Hulk to przypadkiem już nie jest piłkarzem Chelsea?