DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do 400 spokojnie LEO dojdzie :-)
0
Żeby tylko Pepe nie poszedł na grzyby bo wszystkie zostaną skopane i zdeptane
0
Flustracla Madritistas nie zna granic!
0
Chester
Żebyś się nie zesrał ta manitą. 1 - 0 wystarczy!!
0
I jak tutaj tego chłopaka nie lubić :)
0
Geble
nie ma sensu, gimnazjaliści wiedzą wszystko najlepie
0
Alex pyknie bramkę Realowi i się Marca zamknie
0
Catalunya
Sami sobie są winni! Jak mają wygrać puchar skoro co roku odchodzą od nich najlepsi piłkarze????
0
Do redaktora odpowiedzialnego za oceny!
Proszę obejrz 15 razy powtórki sytuacji z niby próba wymuszenia karnego przez Cesca. To nie było wymuszenie a faul, za który bez precedensu sędzia mógł podyktować karnego!
0
Mou jest kontrowersyjnym trenerem który przez pierwsze 2 lata w każdym klubie wyciska z piłkarzy co najlepsze i pozostawia tylko ich resztki. Tak było w Chelsea i Interze. Nie będę wspominał że jako trenera wyrzucili go z Benfici za pyskowanie prezesowi :D
0
Skoro Tito będąc średnim piłkarzem jest tak dobrym trenerem a Guardiola będąc dobrym piłkarzem jest super trenerem to strach pomyśleć jakim trenerem będzie Xavi :)
0
Delofeu mógłby powoli zaczynać grać regularniej w pierwszym składzie Barcy
0
Sergi Samper jest bardzo dobrze zapowiadającym się rozgrywającym!
0
Zobaczymy co nasza młodzież pokaże. Transmisja właśnie się zaczyna na eurosport
0
Mógłby tak ktoś odświeżyć składy drużyn juniorskich. Już raz pisałem do redakcji ale zero odzewu :)
0
Motto życiowe Abiego: Trza być twardym a nie miętkim :)
0
Prędzej te pismaki zapadną się pod ziemię niż cykl Barcy się skończy!!
0
Ludzie nie spinajcie się, to tylko Neymar. Aczkolwiek wątpię żeby poszedł do MU. Nie dla psa kiełbasa
0
Myśl sezonówca:
sprzedać wszystkich kontuzjowanych :D
0
Ciekawe ile ten wróżbita wcześniej zioła spalił haha
0
TomekBoss
jesteś miszcz haha :D
Czy ty ślepy jesteś? Nie widziałeś że po wejściu Bosquetsa graliśmy na 2och pomocników defensywnych?
0
Adus
oj nie, napewno nie ma miejsca na Cr7 w Barcelonie. Chyba że do podawania piłek
0
To była wyrafinowaną piłka, do końca konsekwentna i chwała Tito za to! SONG super mecz rozegrał!
0
Gdzie wy widzicie Songa w pierwszym składznie???? D:
0
tracePL
Naucz ojca uzywać prezerwatyw
0
Bramka sezonu Żelsona :D:D:D:D
0
Kolejny fartowny gol dla prześcieradeł :////
0
theadzio12
Wyobraź sobie ze nie. Mówie to na podstawie tego, że oglądam ich za kadencji Diego Simeone i wyglądają na bardzo mocną druzynę co tylko potwierdzili w Lidze Europy i kilka dni temu w meczu o Superpuchar Europy.
Choć oczywiście nie mogę mieć racji bo w tym sezonei może być różnie i może zbyt pochopnie oceniam drużyny po 2-óch kolejkach
0
silver912
Zdecydowanie groźniejsze Atletico Madryt
0
Napisze cos dla zartu więc mozecie minusować.
"Podobny do Jacka Gmocha" :D
więc pewnie spoko gość :)