0

Do 400 spokojnie LEO dojdzie :-)

0

Żeby tylko Pepe nie poszedł na grzyby bo wszystkie zostaną skopane i zdeptane

0

Flustracla Madritistas nie zna granic!

0

Chester
Żebyś się nie zesrał ta manitą. 1 - 0 wystarczy!!

0

I jak tutaj tego chłopaka nie lubić :)

0

Geble
nie ma sensu, gimnazjaliści wiedzą wszystko najlepie

0

Alex pyknie bramkę Realowi i się Marca zamknie

0

Catalunya
Sami sobie są winni! Jak mają wygrać puchar skoro co roku odchodzą od nich najlepsi piłkarze????

0

Do redaktora odpowiedzialnego za oceny!
Proszę obejrz 15 razy powtórki sytuacji z niby próba wymuszenia karnego przez Cesca. To nie było wymuszenie a faul, za który bez precedensu sędzia mógł podyktować karnego!

0

Mou jest kontrowersyjnym trenerem który przez pierwsze 2 lata w każdym klubie wyciska z piłkarzy co najlepsze i pozostawia tylko ich resztki. Tak było w Chelsea i Interze. Nie będę wspominał że jako trenera wyrzucili go z Benfici za pyskowanie prezesowi :D

0

Skoro Tito będąc średnim piłkarzem jest tak dobrym trenerem a Guardiola będąc dobrym piłkarzem jest super trenerem to strach pomyśleć jakim trenerem będzie Xavi :)

0

Delofeu mógłby powoli zaczynać grać regularniej w pierwszym składzie Barcy

0

Sergi Samper jest bardzo dobrze zapowiadającym się rozgrywającym!

0

Zobaczymy co nasza młodzież pokaże. Transmisja właśnie się zaczyna na eurosport

0

Mógłby tak ktoś odświeżyć składy drużyn juniorskich. Już raz pisałem do redakcji ale zero odzewu :)

0

Motto życiowe Abiego: Trza być twardym a nie miętkim :)

0

Prędzej te pismaki zapadną się pod ziemię niż cykl Barcy się skończy!!

0

Ludzie nie spinajcie się, to tylko Neymar. Aczkolwiek wątpię żeby poszedł do MU. Nie dla psa kiełbasa

0

Myśl sezonówca:
sprzedać wszystkich kontuzjowanych :D

0

Ciekawe ile ten wróżbita wcześniej zioła spalił haha

0

TomekBoss
jesteś miszcz haha :D
Czy ty ślepy jesteś? Nie widziałeś że po wejściu Bosquetsa graliśmy na 2och pomocników defensywnych?

0

Adus
oj nie, napewno nie ma miejsca na Cr7 w Barcelonie. Chyba że do podawania piłek

0

To była wyrafinowaną piłka, do końca konsekwentna i chwała Tito za to! SONG super mecz rozegrał!

0

Gdzie wy widzicie Songa w pierwszym składznie???? D:

0

tracePL

Naucz ojca uzywać prezerwatyw

0

Bramka sezonu Żelsona :D:D:D:D

0

Kolejny fartowny gol dla prześcieradeł :////

0

theadzio12

Wyobraź sobie ze nie. Mówie to na podstawie tego, że oglądam ich za kadencji Diego Simeone i wyglądają na bardzo mocną druzynę co tylko potwierdzili w Lidze Europy i kilka dni temu w meczu o Superpuchar Europy.
Choć oczywiście nie mogę mieć racji bo w tym sezonei może być różnie i może zbyt pochopnie oceniam drużyny po 2-óch kolejkach

0

silver912

Zdecydowanie groźniejsze Atletico Madryt

0

Napisze cos dla zartu więc mozecie minusować.

"Podobny do Jacka Gmocha" :D

więc pewnie spoko gość :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?