DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Największa głupota jaka słyszalem. Po El Clasico też tak mówiłeś?
12
Weź się do Lekcji
0
Po jaką chol#$ę wgl oni oddali Paulinho... Ehhh
71
Zdecydowanie najlepszy mecz Andre Gomesa w Barcelonie :D
3
Ja pierwszy raz w życiu lecialrm samolotem dzień po Smoleńsku....
0
Przeciez Kante to maly chłopek
2
Żartujesz sobie?
0
Szkoda mi tego chłopaka bo dobrze wszedl do zespolu, ale za te pieniądze oplaca się go sprzedać
1
Widac jak male masz pojecie.... W dzisiejszych czasach 70mln to niska cena za takiego pilkarza
0
Podobno latem 2019
18
.... Który jest ulamkiem Neymara, nie oszukujmy sie... NEYMAR robi duzo szumu ale pilkarsko sieje strach
0
Jesli młody pogada z ojcem to napewno przyjdzie do Nas :)
0
A ja mysle ze jest to zmiana podyktowana checia sprowadzenia Griezmana :)
33
Ale dzieki Bogu ty nie rzadzisz w Barcelonie i nie odpowiadasz za transfery bo nie masz pojecia jaka to okazja dac 100mln za takiego pilkarza
0
Nie dziwie się... Dostał by tyle samo gdyby kilka lat temu butem trafił w sędziego :))
1
Gdyby Paulinho strzelił to by coniektorym japy zamknal
0
Nie dla psa kielbasa
1
Przecież sezon Paulinho trwal ponad rok bez żadnej przerwy o o czym wy gadacie? "chłopak jest przemeczony i jestem pewien że w kolejnym sezonie jeszcze trochę nam wybiega :))
6
Znając historie klubu jestem pewien że to będzie początek końca Dembele i do klubu już nie wróci
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Jesli 105mln to nie najgorzej ale i to nie zmiebia tego ze Bartek to palant
0
Polemizowal bym
0
Zygac sie chce od tych newsow
0
Na Overmarsie to ja sie wychowalem :) szybki byl :)
0
Z powodu nadchodzacych kontuzjow Vermalen nie wystapi w przyszlym sezonie
0
Bo to jest przereklamowany, zakochany w sobie gamon ktory jedyne co by zrobil dla Barcy to rozwalil szatnie. Poczytajcie troche o Nim jaki z niego buc
0
Zygam tymi newsami juz......ogarnijcie sie
3
W koncu sie chciwa morda nachapie!
1
To samo co kaszanka do swini!!!!
0
Di Maria + 150mln i pasuje!!!