DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brak mi słów co napisać o tych Brazylijczykach, ostatni poczciwy to Dani Alves i później długo długo nic...
22
Ja chłopaka zawsze lubiłem bo był bezproblemowy w przeciwieństwie do tych wszystkich alexisow, Deulofeow i wszystkich innych szukających dziury w calym
1
Wyglądają jak stroje Levante:)
0
Sprzedaż bym zrozumiał bo kasa się przyda ale wypożyczenie...
2
@FDJ
Valverde z Realu a nie nasz trener pacania
0
Ja bym widział Vidala żeby trochę Ramosa pokiereszowal
0
Na zdjęciu głównym powinien być dymek z tekstem : "give me my money"
0
A ja bym chciał Liverpool....
9
No i został :) on jest niesamowity
0
Bo ten kopacz w FCB to jest nieporozumienie
2
@goldmetaxa a jak przychodzi co do czego i Roberto asystuje w El Clasico albo strzela bramę PSG to walisz kapucyna do rana lemingu
14
@Kapitan hawk
Krzyżówka Jasia fasoli i wielblada
Odporny na wiedzę i nie do zaje.... Ia
0
Dobrze ze za czasów Pelego w fife nie grali.....
6
Matka wiy że cpiesz?
2
Kurde nie wiedziałem że woda jest mokra
2
Valverde: mam nadzieję że chłopaki pobiegali wczoraj kilka okrążeń wokół boiska i są przygotowani fizycznie :D
0
Bo to jest dzban i o tym się nie dyskutuje
0
Barca dostała 300 euro kary hahahahha
0
@masik86 a widzisz kogoś na miejsce valverde?
8
@Al FCB valverde :D
1
Jak Dembele skończy grać w minecrafta to się zgodzi
0
Za duzo sfermentowanych zab zjadł i go cisnie
0
Zafajdane araby teraz będą wymyślać wszystko byle Ney nie odszedl
41
Umtit. Jakiś nowy?
1
Musiał w dzieciństwie spać na łóżku pod samym sufitem
0
@Tatazolwinia świat się nie zawali
1
Umtiti przypakowal
0
A zymbuszek dalej swoje....
0
No i to się fajnie czyta.... A nie jak o Neymar pieniaszku:)
1
Ten to jest ciemny jak piec na wegiel