1

Brak mi słów co napisać o tych Brazylijczykach, ostatni poczciwy to Dani Alves i później długo długo nic...

22

Ja chłopaka zawsze lubiłem bo był bezproblemowy w przeciwieństwie do tych wszystkich alexisow, Deulofeow i wszystkich innych szukających dziury w calym

1

Wyglądają jak stroje Levante:)

0

Sprzedaż bym zrozumiał bo kasa się przyda ale wypożyczenie...

2

@FDJ
Valverde z Realu a nie nasz trener pacania

0

Ja bym widział Vidala żeby trochę Ramosa pokiereszowal

0

Na zdjęciu głównym powinien być dymek z tekstem : "give me my money"

0

A ja bym chciał Liverpool....

9

No i został :) on jest niesamowity

0

Bo ten kopacz w FCB to jest nieporozumienie

2

@goldmetaxa a jak przychodzi co do czego i Roberto asystuje w El Clasico albo strzela bramę PSG to walisz kapucyna do rana lemingu

14

@Kapitan hawk
Krzyżówka Jasia fasoli i wielblada
Odporny na wiedzę i nie do zaje.... Ia

0

Dobrze ze za czasów Pelego w fife nie grali.....

6

Matka wiy że cpiesz?

2

Kurde nie wiedziałem że woda jest mokra

2

Valverde: mam nadzieję że chłopaki pobiegali wczoraj kilka okrążeń wokół boiska i są przygotowani fizycznie :D

0

Bo to jest dzban i o tym się nie dyskutuje

0

Barca dostała 300 euro kary hahahahha

0

@masik86 a widzisz kogoś na miejsce valverde?

8

@Al FCB valverde :D

1

Jak Dembele skończy grać w minecrafta to się zgodzi

0

Za duzo sfermentowanych zab zjadł i go cisnie

0

Zafajdane araby teraz będą wymyślać wszystko byle Ney nie odszedl

41

Umtit. Jakiś nowy?

1

Musiał w dzieciństwie spać na łóżku pod samym sufitem

0

@Tatazolwinia świat się nie zawali

1

Umtiti przypakowal

0

A zymbuszek dalej swoje....

0

No i to się fajnie czyta.... A nie jak o Neymar pieniaszku:)

1

Ten to jest ciemny jak piec na wegiel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?