DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to adios Alves
0
Chlopaki z Realu siedza za bandami i pilki podrzucaja :-D
0
Wie ktos moze kto bedzie komentowal mecz w Canal+?
1
Pewnie dali Blatterowi ultimatum. Albo rezygnuje albo wyciagna wszystko na jaw...
0
Zewlakow zewlakowem ale Iwanski o jego 'level" to oddzielny temat
0
Masz piwo ode mnie :-D
0
Cadena Ser i wszystko jasne. Tego nie bierze sie na powaznie
1
Juz za chwile delby klaju baskow. Cos dla plawdziwych mezczyzn :-D
Myster R wymiata
54
Jaki trener tacy kibice
2
Ter Stegen na prawą obrone.....bo coś go tam dzisiaj ciągło
1
Ja bym to umiescil w dziale Sensacje XXI wieku
0
City już wyciąga kase z bankomatu
0
"Moda na sukces" się skończy a Vermaelen dalej będzie kontuzjowany...no ale co zrobić - ma chłopak pecha.
Czubkiem nosa czuje że niedługo wróci i zacznie grać po czym strzeli kilka baboli i go wypożyczą na wieczne nieoddanie
0
Madritistas by chcieli aby to bylo logo Chelsea
0
0
Pt. Jack Sparrow
0
Z deszczu pod rynne
1
Dzisiaj jesy w Hiszpanii prima aprilis
7
A dla mnie Panie Enrique rok 2014 byl " powrotem do przeszlosci " sprzed Guardioli
2
Lucas z rudego wiatrak zrobi
0
Brak mi slow zeby opisac jak bardzo mnie w.........a polityka klubu. Majac dobrego wychowanka kupujemu slabego mulata z Brazylii...zenua
1
Wg mnie jesli tylko wystartuje to napewno wygra
0
Kara byla by adekwatna gdyby odgryzl Chielliniemu ucho jak Mike Tyson:D
10
Ja osobiście pamiętam słowa Joana Laporty:
" Za kilka lat Nasz klub będzie najbardziej dochodowym klubem na świecie i najlepiej funkconującym"
czyżby miał rację....
0
Redakcjo!!! Prima Aprillis było wczoraj
0
Czekam z niecierpliwoscia na odwolanie Sandro
0
Cyfra + kanał nr 301. ZDF
0
Świetny tekst mistrzu Challenger.
Jest tylko jeden błąd. Z Barcelony do Gdańska jest 2300km ;-)
0
Jakies hiszpańskie prima aprilis? ;-)
0
Z przyczyn bezpieczeństwa telefon blokuje instalację aplikacji z poza android market. Wtf?