0

No to adios Alves

0

Chlopaki z Realu siedza za bandami i pilki podrzucaja :-D

0

Wie ktos moze kto bedzie komentowal mecz w Canal+?

1

Pewnie dali Blatterowi ultimatum. Albo rezygnuje albo wyciagna wszystko na jaw...

0

Zewlakow zewlakowem ale Iwanski o jego 'level" to oddzielny temat

0

Masz piwo ode mnie :-D

0

Cadena Ser i wszystko jasne. Tego nie bierze sie na powaznie

1

Juz za chwile delby klaju baskow. Cos dla plawdziwych mezczyzn :-D

Myster R wymiata

54

Jaki trener tacy kibice

2

Ter Stegen na prawą obrone.....bo coś go tam dzisiaj ciągło

1

Ja bym to umiescil w dziale Sensacje XXI wieku

0

City już wyciąga kase z bankomatu

0

"Moda na sukces" się skończy a Vermaelen dalej będzie kontuzjowany...no ale co zrobić - ma chłopak pecha.

Czubkiem nosa czuje że niedługo wróci i zacznie grać po czym strzeli kilka baboli i go wypożyczą na wieczne nieoddanie

0

Madritistas by chcieli aby to bylo logo Chelsea

0

0

Pt. Jack Sparrow

0

Z deszczu pod rynne

1

Dzisiaj jesy w Hiszpanii prima aprilis

7

A dla mnie Panie Enrique rok 2014 byl " powrotem do przeszlosci " sprzed Guardioli

2

Lucas z rudego wiatrak zrobi

0

Brak mi slow zeby opisac jak bardzo mnie w.........a polityka klubu. Majac dobrego wychowanka kupujemu slabego mulata z Brazylii...zenua

1

Wg mnie jesli tylko wystartuje to napewno wygra

0

Kara byla by adekwatna gdyby odgryzl Chielliniemu ucho jak Mike Tyson:D

10

Ja osobiście pamiętam słowa Joana Laporty:

" Za kilka lat Nasz klub będzie najbardziej dochodowym klubem na świecie i najlepiej funkconującym"

czyżby miał rację....

0

Redakcjo!!! Prima Aprillis było wczoraj

0

Czekam z niecierpliwoscia na odwolanie Sandro

0

Cyfra + kanał nr 301. ZDF

0

Świetny tekst mistrzu Challenger.
Jest tylko jeden błąd. Z Barcelony do Gdańska jest 2300km ;-)

0

Jakies hiszpańskie prima aprilis? ;-)

0

Z przyczyn bezpieczeństwa telefon blokuje instalację aplikacji z poza android market. Wtf?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?