DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli coś w tym sezonie wygramy to będzie to jego zasluga
13
Jeden z niewielu naszych grajkow którego nie znoszę....
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
Chyba w ilości zażywania narkotyków podczas meczów na trybunach :)
1
@endriuuu2 Bradze
3
Mina Abidala bezcenna
0
@barik_barca i tu jest twój błąd
0
@Crakitic@Crakitic pamiętam te sceptycznie teksty gdy przychodził Paulinho.. A co było potem? Miazga :)
2
Ten Duńczyk to jakieś nieporozumienie
0
Przy przebudowie Camo Nou powinni zburzyć biurowiec w godzinach pracy
0
Obłuda jak w polskim sejmie
0
@Azi obrońcę????
0
Mam Barce w sercu już 15 lat, ale ten grandpa mnie irytuje
19
Zostaje.... Już to kiedyś czytalem
0
Póki rządzi ten oszolom to będzie coraz gorzej
0
Że co? A kto to jest? Boże dopomoz
2
@DejMian111 talon, na k... I balon
0
@PawelBarcaVeB skoro Walker przeszedł do city za 50mln to wszystko możliwe w dzisiejszych realiach
1
Nawet Sporting rucha Bartomeu bez mydla
1
@martool nie życzę mu źle tylko snuje przypuszczenie :)
0
@Lea chyba ty tak uważasz, ja jestem kibicem Barcy od 2003 roku, rocznik 86 więc nie taki młody :)
5
Dozna kontuzji wchodząc na murawę w kolejnym meczu,
0
@El dominatore de jong analfabeto
0
Kolejny wynalazek
0
Jeszcze tego pajaca niech zwołania i będzie tylko lepiej
2
Żeby za chwilę nie było płaczu że jest jeszcze gorzej. Barca to zagrają gwiazd, byle trenejro ich nie poustawia. Powinien przyjść ktoś z jajami i i wysłać Pique na trybuny, sprzedać Dzbanbele, a z Coutinho zrobić piłkarza jakim był w Liverpoolu
0
Ciekawe czy valverde będzie mógł się pożegnać z camp nou
0
Szansa dla griezzmana, ja to odbieram jako przeznaczenie tego sezonu na straty
0
Brawa dla wszystkich głosujących na Nie
0
W naszej grze jest tyle zmysłowości i porywu co w wielbłądzie sexapilu