0

Jeśli coś w tym sezonie wygramy to będzie to jego zasluga

13

Jeden z niewielu naszych grajkow którego nie znoszę....

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

Chyba w ilości zażywania narkotyków podczas meczów na trybunach :)

1

@endriuuu2 Bradze

3

Mina Abidala bezcenna

0

@barik_barca i tu jest twój błąd

0

@Crakitic@Crakitic pamiętam te sceptycznie teksty gdy przychodził Paulinho.. A co było potem? Miazga :)

2

Ten Duńczyk to jakieś nieporozumienie

0

Przy przebudowie Camo Nou powinni zburzyć biurowiec w godzinach pracy

0

Obłuda jak w polskim sejmie

0

@Azi obrońcę????

0

Mam Barce w sercu już 15 lat, ale ten grandpa mnie irytuje

19

Zostaje.... Już to kiedyś czytalem

0

Póki rządzi ten oszolom to będzie coraz gorzej

0

Że co? A kto to jest? Boże dopomoz

2

@DejMian111 talon, na k... I balon

0

@PawelBarcaVeB skoro Walker przeszedł do city za 50mln to wszystko możliwe w dzisiejszych realiach

1

Nawet Sporting rucha Bartomeu bez mydla

1

@martool nie życzę mu źle tylko snuje przypuszczenie :)

0

@Lea chyba ty tak uważasz, ja jestem kibicem Barcy od 2003 roku, rocznik 86 więc nie taki młody :)

5

Dozna kontuzji wchodząc na murawę w kolejnym meczu,

0

@El dominatore de jong analfabeto

0

Kolejny wynalazek

0

Jeszcze tego pajaca niech zwołania i będzie tylko lepiej

2

Żeby za chwilę nie było płaczu że jest jeszcze gorzej. Barca to zagrają gwiazd, byle trenejro ich nie poustawia. Powinien przyjść ktoś z jajami i i wysłać Pique na trybuny, sprzedać Dzbanbele, a z Coutinho zrobić piłkarza jakim był w Liverpoolu

0

Ciekawe czy valverde będzie mógł się pożegnać z camp nou

0

Szansa dla griezzmana, ja to odbieram jako przeznaczenie tego sezonu na straty

0

Brawa dla wszystkich głosujących na Nie

0

W naszej grze jest tyle zmysłowości i porywu co w wielbłądzie sexapilu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?