0

Straszna wiadomość, nie rozumie dlaczego oni go zwolnili, przecież nasz zarząd się zna na swojej robocie i nigdy jeszcze się nie pomylili. Nie potrafię tego zrozukiec

5

Nawet najlepszy trenejro z gówna bata nie ukręci, ale kto jak nie on wygna święte krowy na pastwisko (do Setiena xD)

2

@klemek85 z całym szacunkiem ale Fati to nie Messi... Nawet niema co porównywać

1

Jak wszystkich sprzedamy to za rok max liga europy

14

Jestem pewien że z Valverde nie dostali byśmy takiego lania

8

4-4-2 czyli Setien jest posrany

0

@Rashest tvp1 polecam

0

6 : 3 do przerwy dla napoli

5

Na środku obrony dwie krowy a na skrzydłach byk i cielak

6

Odpiermm..c się od Robert, chłopak gra na równym poziomie i potrafi błysnąć, zwłaszcza w el clasico

0

@sylweste.r no to się mylisz

0

Bądź jak deco, tylko mów trochę wiecej

0

@ArcziArtt w newsach na stronie glownej

2

Oby plotki o wotum nieufności się potwierdziły

0

Dembele od kostek po uszy w gips

0

@zibiku firpo w betonie też dobrze grał.....a teraz?

0

@KrystianR heynkes jest na emeryturze a Magath zajechał by ich na trenngach

0

Bezpłciowy dziad bez jaj, zatęsknicie za valverde

1

@Kamiloza91 gdzie ty go widzisz?

2

Ocieplenia wizerunku ciąg dalszy.....

0

@Pustelnik@Pustelnik. Błąd
Był oklaskiwany

5

Koronawirus chyba przyatakował jego komórki mozgowe

3

Za 80mll pchałbym Coutinho z zamkniętymi oczami

7

Bo to jest banda rozkapryszonych gn....
Naprawdę nie będą mieli coo do garnka włożyć jeśli zarobią mniej

0

Czemu ty odeszłes.....ehhh może kiedy Lucho wroci

1

Wspoknicie moje słowa że po dzisiejszym kryzysie z Covid19 finanse w piłce nożnej spadną i to o dużo.... Piłkarze będą dużo mniej warci

0

@acids cisne lajka

0

@Scross a z tego samego powodu na pogrzeb Kaczyńskich też mało kto odleciał :)

30

Niech jadą autobusem tak jak nasi w 2010roku na półfinał z interem....

1

Tello ale tys mnie teraz zaimponowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?