DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Straszna wiadomość, nie rozumie dlaczego oni go zwolnili, przecież nasz zarząd się zna na swojej robocie i nigdy jeszcze się nie pomylili. Nie potrafię tego zrozukiec
5
Nawet najlepszy trenejro z gówna bata nie ukręci, ale kto jak nie on wygna święte krowy na pastwisko (do Setiena xD)
2
@klemek85 z całym szacunkiem ale Fati to nie Messi... Nawet niema co porównywać
1
Jak wszystkich sprzedamy to za rok max liga europy
14
Jestem pewien że z Valverde nie dostali byśmy takiego lania
8
4-4-2 czyli Setien jest posrany
0
@Rashest tvp1 polecam
0
6 : 3 do przerwy dla napoli
5
Na środku obrony dwie krowy a na skrzydłach byk i cielak
6
Odpiermm..c się od Robert, chłopak gra na równym poziomie i potrafi błysnąć, zwłaszcza w el clasico
0
@sylweste.r no to się mylisz
0
Bądź jak deco, tylko mów trochę wiecej
0
@ArcziArtt w newsach na stronie glownej
2
Oby plotki o wotum nieufności się potwierdziły
0
Dembele od kostek po uszy w gips
0
@zibiku firpo w betonie też dobrze grał.....a teraz?
0
@KrystianR heynkes jest na emeryturze a Magath zajechał by ich na trenngach
0
Bezpłciowy dziad bez jaj, zatęsknicie za valverde
1
@Kamiloza91 gdzie ty go widzisz?
2
Ocieplenia wizerunku ciąg dalszy.....
0
@Pustelnik@Pustelnik. Błąd
Był oklaskiwany
5
Koronawirus chyba przyatakował jego komórki mozgowe
3
Za 80mll pchałbym Coutinho z zamkniętymi oczami
7
Bo to jest banda rozkapryszonych gn....
Naprawdę nie będą mieli coo do garnka włożyć jeśli zarobią mniej
0
Czemu ty odeszłes.....ehhh może kiedy Lucho wroci
1
Wspoknicie moje słowa że po dzisiejszym kryzysie z Covid19 finanse w piłce nożnej spadną i to o dużo.... Piłkarze będą dużo mniej warci
0
@acids cisne lajka
0
@Scross a z tego samego powodu na pogrzeb Kaczyńskich też mało kto odleciał :)
30
Niech jadą autobusem tak jak nasi w 2010roku na półfinał z interem....
1
Tello ale tys mnie teraz zaimponowal