0

@pele1282 napewno nie

3

Panowie ta przegrana nic nie zmienia, do końca sezonu każda ekipa straci pkty

1

Piszcie ci chcecie... Neymar to jest kot, też mnie wkurzył gdy odszedł ale piłkarsko wymiata

0

@Matix90 serio? Już zapomnieliście jakie akcje Dembele odstawiał w pierwszych dwóch sezonach?

0

Dzban to wcisnął

1

@Placebiusz i bic się o awans do LM

3

Barca jest rozpędzona...dawać prześcieradła do prasowania!!!!

3

Tera Lenglet nawet tego nie spartoli

3

Dawać prześcieradła do prasowania

2

@fifek Szkoda psa

0

@don'T.R.I.P.e W końcu im się chce, a tego dawno nie było widać u naszych chłopaków

3

@Chakalaka Na miejscu tego osobnika człekopodobego siedział bym na dupie jak świstak na swoim ogonie i ani słowem bym się nie odzywał, to co stało się z Polską za jego rządów woła o pomste do nieba

2

No to pewnie poszło w ruch "sake" :D

0

Perez klaska jak u rubika

0

@grejtxkrzychu łamagą

0

I co jeszcze....może wymiana chielliniego na Araujo ;D

0

Nie interesuje mnie że klub ma długi mniejsze czy większe bo każdy takie ma, jak ściągną tego dzika to będzie kosmos

0

@Mistrzgry1 tak jak twój wpis

0

@BartArt to nie fifa

0

Może wrócą transfery za sensowne pieniądze

0

1

Środek obrony mnie przeraża ale staram się zachować spokoj

0

Dla mnie wynik wyborów jest oczywisty,

0

To ci pozytyw....

1

Z sercem.....w koncu

0

Jechać z nimi!!!!!

2

Co z tego że jesteśmy na 2 miejscu jak jutro możemy być na 4???

0

5*3*2 lub 3*5*2

2

Chłop sie wykończy z tą zgraja kopaczy

0

Nigdy nie mów nigdy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?