DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pele1282 napewno nie
3
Panowie ta przegrana nic nie zmienia, do końca sezonu każda ekipa straci pkty
1
Piszcie ci chcecie... Neymar to jest kot, też mnie wkurzył gdy odszedł ale piłkarsko wymiata
0
@Matix90 serio? Już zapomnieliście jakie akcje Dembele odstawiał w pierwszych dwóch sezonach?
0
Dzban to wcisnął
1
@Placebiusz i bic się o awans do LM
3
Barca jest rozpędzona...dawać prześcieradła do prasowania!!!!
3
Tera Lenglet nawet tego nie spartoli
3
Dawać prześcieradła do prasowania
2
@fifek Szkoda psa
0
@don'T.R.I.P.e W końcu im się chce, a tego dawno nie było widać u naszych chłopaków
3
@Chakalaka Na miejscu tego osobnika człekopodobego siedział bym na dupie jak świstak na swoim ogonie i ani słowem bym się nie odzywał, to co stało się z Polską za jego rządów woła o pomste do nieba
2
No to pewnie poszło w ruch "sake" :D
0
Perez klaska jak u rubika
0
@grejtxkrzychu łamagą
0
I co jeszcze....może wymiana chielliniego na Araujo ;D
0
Nie interesuje mnie że klub ma długi mniejsze czy większe bo każdy takie ma, jak ściągną tego dzika to będzie kosmos
0
@Mistrzgry1 tak jak twój wpis
0
@BartArt to nie fifa
0
Może wrócą transfery za sensowne pieniądze
0
@paweldunajecfcb serio.
1
Środek obrony mnie przeraża ale staram się zachować spokoj
0
Dla mnie wynik wyborów jest oczywisty,
0
To ci pozytyw....
1
Z sercem.....w koncu
0
Jechać z nimi!!!!!
2
Co z tego że jesteśmy na 2 miejscu jak jutro możemy być na 4???
0
5*3*2 lub 3*5*2
2
Chłop sie wykończy z tą zgraja kopaczy
0
Nigdy nie mów nigdy