DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianPSV schreuder odszedł, Larsson chyba tez
3
@Zielony55 ty oglądałeś ostatni mecz ligowy? Cały? Jeśli tak to co ty piertolisz? Wg cb grali taka sama padake jak za rudego? nie zauważyłeś szybszej gry? Większego ciągu na bramkę? Tworzenia sobie sytuacji? Serio?
14
Dla mnie to jest kozak, młody gniewny, nie patyczkuje sie
0
@headhuntersFCB wylyź stond
0
powinno być dopisane......kupili opał na innym składzie
0
@Tobix nir porónuj go z gavim bo to całkowicie inna pozycja i inni piłkarze, już bardziej bym go porównał do Coutinho lub Depaya
37
Piszcie co chcecie ale Dembele ma ciąg na bramkę i wg mnie powinien zostać, bo jak nie on to kto?
0
Nasz Hansi Flick :)
3
Lenglet powinien otrzymać lepsza ocenę za to że nic nie spier....ł
1
@Phoenixx Wiesz co....nie wiem czy pamiętasz jak w 2008r Guardiola przejął stery po FR.? Też ludzie byli w szoku, później pierwsze 3 mecze w lidze i tylko 2pkty. A co było dalej?
0
@catalanian09 w tym sezonie
0
Tak samo trwa jak wodogłowie u pismakow Marci i asa
6
@catalanian09 w tym sezonie Abde został 27. W tym sezonie piłkarzem, w tym sezonie który zagra w tym sezonie w barwach Barcelony w tym sezonie, w tym sezonie
0
Tylko nie lengllet
1
@Naturopata chyba inny mecz oglądamy
8
@jeykey1543 weź wyjdź stąd,
1
Już od 2008roku słowo dna Barcy pojawia się wszędzie i mówiąc szczerze doprowadza mnie do odruchów wymiotnych. Ci ludzie mają mieć jaja a nie piczkowate dna barcy
0
@daniel32778 Może Roberto troche odżyje jak za czasów Enrique
0
swoją drogą....nigdy bym nie przypuszczał że Sevilla oprócz drużyny piłkarskiej sprzedaje opał ...
0
to pogroł :D:D:D:D
0
Nieszczęścia chodzą parami, Lenglet i LuK d J.
3
@liamgreyhate wylyź stond
0
@noface dest gra na lewej????????
1
Ależ mi dzisiaj nasi zaimponowali, git
0
Gabi 50mln, malo
0
150mln i niech go biorą, w pakiecie Umtit jako ochroniarz
0
@Yoshi94 Co sezon mieli kryzys formy w lutym, to co innego niż kryzys przez cały sezon jak u rudego
0
@barca87f bartomeu by nas wybawił
17
Pep był kwestionowany? W 2008/2009 pierwszy mecz przegrał bodajże z numancia, później dwa remisy i później same mecze na +, na przełomie października i listopada miał Valencia, Villareal, Real, Sevillę pod rząd i wszystko wygrał nie to co tej rudy łeb
0
@Bobo25 Produkcje koszulek