0

@Momals11 nie większą niż ty i twój post

0

@kkbarca już ty napewno wiesza jaką wizje miał Laporta i co tak naprawde zastał na miejscu, dobrze że Messi odszedł bo znając jego ojca to za darmo nie grał by napewno i ciągnął by finanse cały czas na dno

0

@Jakchcesz teraz twarzy marketingowej nie mamy, może trochę Fati ale to pikuś przy Messim czy Griezzmanie

6

@Ghotti 6 euro za mecz

1

Skończcie głupoty wypisywać bo rzygać się chce, niech Laporta kombinuje i niech go sprowadza, niech podpisuje umowę z CVC na innych warunkach, byle Barca stanęła na nogi

0

Powinna być dyscyplinara

1

@Ptasior haha Borowczyk to jest gość, ale to legenda jak Szpakowski w piłce nożnej

0

@inoks Powiewaz Hamilton to jest płaczek od dawien dawna, jak tylko coś mu nie idzie to gada że jest dyskryminowany itd itp

0

Komentarz usunięty

0

@Gaz akurat Griezzmana przywitał bym z otwartymi ramionami

1

@BlaseR9 W LE są mocne zespoły z którymi śmiało możemy dostać baty

13

@Kapitan hawk że przydał by ci się ban

1

@Deviler po pierwszej bramce Longle łacha targał

3

@korni20 smutne jest to że to będzie wzmocnienie składu

1

@PieN polecę przekąsem i napisze że Dembus czeka w kolejce :D

1

O jej w sumie żadna strata

0

@Rewolucja123 tak, to światło czołowe pociągu, :D

0

0

@Woland10 nie no faktycznie tendencja formy Barcy pod okiem rudego była rosnąca masakrycznie :D:D:D:D

0

@Woland10 Rudy przegrał 3-0 na Camp Nou. Dotrzegasz różnice? Prowadził ten mecz mając już na koncie kilkanaście spotkań w których prowadził Barce aXavi?
Winny jest zespół skłądający się z nieudaczników bez motywacji m.in Depay, jego mina pokazuje jasno że ma wyjebane jak Adam Mechanik

2

Dla mnie Ter Stegen to pierwszy w kolejce gość za któego można przygarnąć kase

0

@Krzychu1010 jeden i drugi fajny ale licz sie z tym ze te auta maja już niebotyczne przebiegi

0

@Dzemix111 hah xd

0

@Krzychu1010 te silniki spalają 8/9L w mieście i biorą bardzo dużo oleju, zły pomysł :D

12

@Tomek54321 Mi daleko do krytykowania Xaviego bo dla mnie jego przyjście to duża nadzieja

4

Xavi: Jestem dobrej myśli w kwestii występu Jordiego Alby ale jeśli chodzi o wynik meczu może być słabo

0

@Kapitan hawk wszyscy z wackami poniżej 15cm wypad :D:D:D

0

@PenaldinhoGaucho Spokojnie mógł ale przez swoją pazerność i jego ojca głupote wyłapał karme

3

@Barca1992 kolejny płat kory mózgowej mu się odkleił

0

@Khajio niestety Hamilton ma dużo chłodniejsza głowę niż Max i jeśli któryś coś odwali to raczej Max :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?