DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Momals11 nie większą niż ty i twój post
0
@kkbarca już ty napewno wiesza jaką wizje miał Laporta i co tak naprawde zastał na miejscu, dobrze że Messi odszedł bo znając jego ojca to za darmo nie grał by napewno i ciągnął by finanse cały czas na dno
0
@Jakchcesz teraz twarzy marketingowej nie mamy, może trochę Fati ale to pikuś przy Messim czy Griezzmanie
6
@Ghotti 6 euro za mecz
1
Skończcie głupoty wypisywać bo rzygać się chce, niech Laporta kombinuje i niech go sprowadza, niech podpisuje umowę z CVC na innych warunkach, byle Barca stanęła na nogi
0
Powinna być dyscyplinara
1
@Ptasior haha Borowczyk to jest gość, ale to legenda jak Szpakowski w piłce nożnej
0
@inoks Powiewaz Hamilton to jest płaczek od dawien dawna, jak tylko coś mu nie idzie to gada że jest dyskryminowany itd itp
0
Komentarz usunięty
0
@Gaz akurat Griezzmana przywitał bym z otwartymi ramionami
1
@BlaseR9 W LE są mocne zespoły z którymi śmiało możemy dostać baty
13
@Kapitan hawk że przydał by ci się ban
1
@Deviler po pierwszej bramce Longle łacha targał
3
@korni20 smutne jest to że to będzie wzmocnienie składu
1
@PieN polecę przekąsem i napisze że Dembus czeka w kolejce :D
1
O jej w sumie żadna strata
0
@Rewolucja123 tak, to światło czołowe pociągu, :D
0
@AlwaysBlaugrana Hehh
0
@Woland10 nie no faktycznie tendencja formy Barcy pod okiem rudego była rosnąca masakrycznie :D:D:D:D
0
@Woland10 Rudy przegrał 3-0 na Camp Nou. Dotrzegasz różnice? Prowadził ten mecz mając już na koncie kilkanaście spotkań w których prowadził Barce aXavi?
Winny jest zespół skłądający się z nieudaczników bez motywacji m.in Depay, jego mina pokazuje jasno że ma wyjebane jak Adam Mechanik
2
Dla mnie Ter Stegen to pierwszy w kolejce gość za któego można przygarnąć kase
0
@Krzychu1010 jeden i drugi fajny ale licz sie z tym ze te auta maja już niebotyczne przebiegi
0
@Dzemix111 hah xd
0
@Krzychu1010 te silniki spalają 8/9L w mieście i biorą bardzo dużo oleju, zły pomysł :D
12
@Tomek54321 Mi daleko do krytykowania Xaviego bo dla mnie jego przyjście to duża nadzieja
4
Xavi: Jestem dobrej myśli w kwestii występu Jordiego Alby ale jeśli chodzi o wynik meczu może być słabo
0
@Kapitan hawk wszyscy z wackami poniżej 15cm wypad :D:D:D
0
@PenaldinhoGaucho Spokojnie mógł ale przez swoją pazerność i jego ojca głupote wyłapał karme
3
@Barca1992 kolejny płat kory mózgowej mu się odkleił
0
@Khajio niestety Hamilton ma dużo chłodniejsza głowę niż Max i jeśli któryś coś odwali to raczej Max :/