DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@catluck LEgia z kimkolwiek w ostatniej kolejce ekstraklasy gdzie do utrzymania potrzebuje 3pktów :D
1
@LukaszFan przeliczajac ile kosztował i ile zarobił czyli razem około 200mln Euro to wychodzi po 6mln euro za każdą strzeloną bramke (30 ich ma)
0
@Ptasior centrostrzał :D:D:D
0
@karci0 z siostrą Rasiaka
2
@TylkoBarca7273 draamatyczna wiadomość
5
@Norbi2021 co jest słabe? Gra? Czy wynik? Jedno i drugie patrząc na skład było bardzo dobre
0
Mingeza, czarna wizja wyniku we mnie uderza
2
Piękny mecz, tempo gry imponujace
3
Powiem krótko....
5 lat, kontuzja za kontuzja, kilka przebłysków dość wysokiej jakości ale zdecydowanie za mało, do tego szopka z jego agentem, notoryczne spóźnienia na treningi, wzrok nie skażony rozumem
Podsumuje to tak; niech sp...a
1
Co za piękny dzień :D
0
@taris A ter Stegena na lewym skrzydle
0
@docna lewa obronę piłkarz lewonożny by się przydał to niech zapier....Umtiti az się do końca nie rozsypie i na rentę
0
@Kgorecki2500 a hujlandia?
0
@RobiS też tego nie rozumie, religia to religia, to co odpierdala kościół to drugie ale niestety ludzie to biorą za jedno i to samo
0
@RomanHoffer zero szacunku dla siwego bajeranta
1
@FC1899Barca dobra robota
2
@jakub1906 albo Jose Guardiola
Juup Klop, Jurgen Heynkes, Paulo Nawałka
0
Komentarz usunięty
0
Ej Przemek Pełka powiedział w meczu "z dupy"?
0
@Yoshi94 niewykorzystane sytuacje Barcy w rewanżu zebrały szybko karmę
0
@LyFT ni w sumie oni mogą coś zapłacić ponieważ miejsce w tabeli mają jakie maja
0
@LyFT nie dostaniemy nic bo nikt nie jest głupi, a jeśli dostaniemy to czapki z głów dla alemanego
54
Powiem krótko....
5 lat, kontuzja za kontuzja, kilka przebłysków dość wysokiej jakości ale zdecydowanie za mało, do tego szopka z jego agentem, notoryczne spóźnienia na treningi, wzrok nie skażony rozumem
Podsumuje to tak; niech sp...a
5
@szkutnik91 do Realu xD
0
@Momals11 Grzegorz konar Rasiak
1
Wg mnie on by się u Nas sprawdził,
2
@Barcelonista94 ten cykl codziennie wywołuje u mnie mdłości...
1
@Tuc to tam nie wchodz i po problemie
0
Jaki pierwszy mecz Barcy pamiętacie?
1
@Wiktoria13 do końca sezonu i niech szuka klubu