0

@michal26 i z tych 12mln możemy wydać 3mln wg Tebasa

0

@amanter oby nie skończył jak X. Simons bo podobny już jest....

7

@Preteee Umtiti odchodzi do Anży MAchaczkała :D:D:D

0

@FCMichalo i wg Tebasa z tych 10mln możemy wydać 2,5, to jest dzban

0

@M_Kos nie ty jeden :D

1

@busquets5 na pół roku, i oby tam odpalił to go wykupią

0

good, very good

0

@kaamil1910 a gadane było i pisane że na półtora sezonu

0

@TylkoBarca7273 Do PiSu z tym kutafonem

5

Niestety nie wszyscy redaktorzy FCBARCA.com trzymają poziom czołowki redaktorskiej

0

@Pawel1985 Neymar odchodził i jakoś nikt nie umarł z tego powodu

0

@Pawel1985 jestem tu nie od dziś i mam prawo napisać to co myślę, dla mnie Coutinho jest słabym piłkarzem na ten moment i jeśli jest szansa się go pozbyć to niech ucieka jak najszybciej

0

Żegnamy i niedowidzenia

0

@Pawel13sz poza Legia Warszawa

0

@kolomen2 yerbanot

0

Sanz biega jak Sterling

0

Neto xD hahahahaha

0

Mingeza kuternoga

1

@Katalonbar Wg mnie Dembele nie wyjdzie dzisiaj bo pewnie do marca będzie dochodził do siebie po koronie

0

Czorny sraki dostał :D

23

@DonAndrzejos gnać go w cholere

0

@Jakchcesz nie wiem, nie wiem

0

@kuz człowieku każdy człowiek potrafi odróżnić zawalone zatoki od braku węchu od Covida, no proszę cię już przestańmy uogólniać wszystkiego bo się to robi meczace

0

@Pawel13sz pewnie na niego postawią w miejsce tego dzbana Dembele który ( Boże dopomóż) niech spier....jak najszybciej

3

@tomek8756 Ja od dawna uważam że za poruszanie na Ramblii tematów politycznych poninien być ban

0

@jeyx77x albo montoya

1

@shahman mega :D

0

@jeyx77x aleix vidal?

0

@jeyx77x prawy obrońca?

1

@Rekker jeśli wypożyczenie to spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?