DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 i z tych 12mln możemy wydać 3mln wg Tebasa
0
@amanter oby nie skończył jak X. Simons bo podobny już jest....
7
@Preteee Umtiti odchodzi do Anży MAchaczkała :D:D:D
0
@FCMichalo i wg Tebasa z tych 10mln możemy wydać 2,5, to jest dzban
0
@M_Kos nie ty jeden :D
1
@busquets5 na pół roku, i oby tam odpalił to go wykupią
0
good, very good
0
@kaamil1910 a gadane było i pisane że na półtora sezonu
0
@TylkoBarca7273 Do PiSu z tym kutafonem
5
Niestety nie wszyscy redaktorzy FCBARCA.com trzymają poziom czołowki redaktorskiej
0
@Pawel1985 Neymar odchodził i jakoś nikt nie umarł z tego powodu
0
@Pawel1985 jestem tu nie od dziś i mam prawo napisać to co myślę, dla mnie Coutinho jest słabym piłkarzem na ten moment i jeśli jest szansa się go pozbyć to niech ucieka jak najszybciej
0
Żegnamy i niedowidzenia
0
@Pawel13sz poza Legia Warszawa
0
@kolomen2 yerbanot
0
Sanz biega jak Sterling
0
Neto xD hahahahaha
0
Mingeza kuternoga
1
@Katalonbar Wg mnie Dembele nie wyjdzie dzisiaj bo pewnie do marca będzie dochodził do siebie po koronie
0
Czorny sraki dostał :D
23
@DonAndrzejos gnać go w cholere
0
@Jakchcesz nie wiem, nie wiem
0
@kuz człowieku każdy człowiek potrafi odróżnić zawalone zatoki od braku węchu od Covida, no proszę cię już przestańmy uogólniać wszystkiego bo się to robi meczace
0
@Pawel13sz pewnie na niego postawią w miejsce tego dzbana Dembele który ( Boże dopomóż) niech spier....jak najszybciej
3
@tomek8756 Ja od dawna uważam że za poruszanie na Ramblii tematów politycznych poninien być ban
0
@jeyx77x albo montoya
1
@shahman mega :D
0
@jeyx77x aleix vidal?
0
@jeyx77x prawy obrońca?
1
@Rekker jeśli wypożyczenie to spoko