DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
@scoobyP Busi ma dziecko ze swoją żoną xd
0
@Kusco15 A skąd wiesz że ma zerową odporność? Może to debilny wymysł systemu anty covidowego?
1
Nic się nie stało, walczymy
6
Nie narzekajcie, wszyscy pisali że będzie oklep a walczymy z prześcieradłami
0
@mildan1704 za 5 lat to bym się zastanowil
7
Alemany szef jest
2
@Mario96w z żadnych, i da się żyć Wam powiem
1
@Ptasior co może zmienić Depay oprócz spowolnienia gry?
0
@Sysia11 kasa kasa kasa
0
Z racji tego że moje życie zawodowe dostarcza mu dużo stresu to chyba dzisiejszy mecz odpuszczę, wyjdzie mi na zdrowie co nie?
0
@agrad0 Gavi to jest dzik :D
0
@Czak18 ej obudź się, zesrałęś sie
1
@puyol_presidend5 Dogadaj się, każdy Ci pojdzie na ręke w tych czasach tylko jeśli chcesz to zrobić na zasadzie zaliczki to wpłąć mała kwote żeby nikt cie w h..a nie zrobił
0
@DamianBarcaCule Dogadaj się, każdy Ci pojdzie na ręke w tych czasach
0
@puyol_presidend5 nie możesz po prostu całości kupić za gotówkę?
8
@FC1899Barca Alves - Ronaldo = kanał :D
0
@DonMatteo901 Sobieski się w grobie przewraca
1
Powiem krótko....
5 lat, kontuzja za kontuzja, kilka przebłysków dość wysokiej jakości ale zdecydowanie za mało, do tego szopka z jego agentem, notoryczne spóźnienia na treningi, wzrok nie skażony rozumem
Podsumuje to tak; niech sp...a
1
@hardmind No więc.... Depay grając w Man Utd miał na sobie dużą presje i jego gra z meczu na mecz była coraz słąbsza, mówił o tym Nawet Gary Lineker no ale przecież on nie mieszka w Anglii i nie wie o co kaman, Później Depay trafił do Lyonu czyli średniaka, presja byłą mała i się odbudował, przeszedł do Barcy i z meczu na mecz zjazd formy a to co było ostatnio to jest kur.. jakiś dramat.
Masz jeszcze jakieś pytania?
3
Depay jest słąby, psychika u niego siedzi tak samo jak siadła u Coutinho
0
@KapiFCB Troche tęsknie za F1 zarządzaną przez Berniego :D
1
@KapiFCB Niestety, nie ogarnął roboty po swoim poprzedniku. Swoją drogą....naciski ze strony Mercedesa musiały być nie małe, czekam jeszcze na info że Hamilton odchodzi z F1 i sztos :D
1
@Kusco15 Bedzie akurat na pokrycie podwyżki ceny raty leasingu xd
0
@Kusco15 Stanowski!!!!!!!!!
1
@Zoker ale urwał.....se ręce
0
Pamiętam klasyki pod wodzą Pepa Guardioli, za każdym razem był jakiś element zaskoczenia z którymi Real sobie nie radził, dla przykładu;
Klasyk z sezonu 2011/2012 na Bernabeu, Benzema strzela w 1 minucie, Guardiola od razu reaguje zmiana ustawienia z 4+3+3 na 3-4-3, Marcelo został zablokowany na lewej stronie i skończyło się na 3-1 dla Nas :)
Oby Xaviemu się też to udalo
1
@PatrychoO Żelson
3
@Krystian1588 myślę że Neto odejdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@karolek981 Ej to nie operacja usunięcia jelita grubego tylko zabieg złączenia kości śródręcza, pewnie będzie miał ortezę, nie dramatyzuj