0

@Kurkmen zbyt łagodna kara, powinni mu zrobić to samo i posypać solą

2

@Vebrol skąd ruscy wezmą hajs? Tydzień ostrej wojny i im kasy braknie

4

@macio_944 akurat Gatesowi, Daszakowi i Fauciemu to się należy jak świni koryto. Przecież nie od dzisiaj wiadomo że fundacja Gatesow finansowała pracę w laboratorium w Chinach w którym pracowano nad koronawirusem i z tego właśnie laboratorium ten wirus wyciekł,...

0

@waletpl każdy gol 4mln

4

- Halo
- tak
- Dembele?
- tak słucham
- spierd..j

3

Myślę że bardziej niż Xavi To Laporta potrzebuje Hallanda, po pierwsze będzie trochę lepiej postrzegany, przyciągnie sponsorow o raczej się szybko zwróci z samych koszulek itd

0

3.................

21

jest bład w artykule:
"O miejsce obok Busquetsa" powinno być "O miejsce zamiast Busquetsa"

5

@Kgorecki2500 Czy ja wiem czy to obry pomysł żeby drużyna znowu zaczynałą grać pod niego i zmieniała wszystko co do tej pory się nauczyłą bez niego?
Jestem na NIE, co innego jakby on miał te 28/29 lat to była by inna gadka ale to już emeryt

0

Skoro pojawia się Plan B to znaczy że plan A może się nie udać

31

niech tam przejdzie i niech spadną do drugiej ligi

0

@KrystianR kurde naprawde w dzisiejszym świecie coraz mniej jest takich ludzi, wielki szacun dla niego o ile to prawda a nie fejk

1

@Kgorecki2500 on nie jest ministrem zdrowia - ten człowiek jest krętaczem i oszołomem i to tak delikatnie mówiąc. W każdym kolejnym wywiadzie mataczy i już sam się gubi w tym co mówi

1

Te plotki ewidentnie wskazują że coś mu zaczyna bulgotać w tym pustym łbie a problemem tutaj jest jego agent

4

@Przemek2323 co ten człowiek pier..li, lepi niech skoczy po karmę dla kota dla prezesa

0

Jak my bez niego sobie damy rade, możemy zapomnieć o LM


xd

22

Siedział na ławce i przechodził Dembus i go nadepnął, Dembele ma zmiażdżona piętę

1

@Borneo a 80% tych któzy zmarli pewnie miało raka, inne choroby któe przez covida nie są wogóle leczone

0

@szkutnik91 ławka

5

@Ali3231 Martin doskonały nie jest ale przynajmniej nie bruździ jak ten dzban dembele

3

@deyna2018 twarz, później dupa i dzydzki

1

@DonMatteo901 to jest włąśnie zakompleksienie coniektórych królewskich kibiców :D

0

@Striker hahaha xd

0

@Marik1234 w twoim domu chyba, wszystko zależy od twojego nastawienia

0

@marko111122 memory/ find/ account delete / confirm

0

@kinioo Ja wiem ale przecież klub nie rozwiąże z nim kontraktu bo zapłąci kare i to nie małą, znaleść inny klub dla tego pajaca też graniczy z cudem, pozostaje czekać i w końcu nadejdzie ten dzień chwały dla tego dzbana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marko111122 se queda czyli zostaje, razem z Dembele będą się bić o króla strzelców w La Liga

1

@kinioo Myślisz że od strony formalnej i prawnej jest to takie proste że mówiesz gościowi wypier.... i gośc wstaje i wypier.....a?

0

@Zoker Szybko gościa znajdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?