DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kurkmen zbyt łagodna kara, powinni mu zrobić to samo i posypać solą
2
@Vebrol skąd ruscy wezmą hajs? Tydzień ostrej wojny i im kasy braknie
4
@macio_944 akurat Gatesowi, Daszakowi i Fauciemu to się należy jak świni koryto. Przecież nie od dzisiaj wiadomo że fundacja Gatesow finansowała pracę w laboratorium w Chinach w którym pracowano nad koronawirusem i z tego właśnie laboratorium ten wirus wyciekł,...
0
@waletpl każdy gol 4mln
4
- Halo
- tak
- Dembele?
- tak słucham
- spierd..j
3
Myślę że bardziej niż Xavi To Laporta potrzebuje Hallanda, po pierwsze będzie trochę lepiej postrzegany, przyciągnie sponsorow o raczej się szybko zwróci z samych koszulek itd
0
3.................
21
jest bład w artykule:
"O miejsce obok Busquetsa" powinno być "O miejsce zamiast Busquetsa"
5
@Kgorecki2500 Czy ja wiem czy to obry pomysł żeby drużyna znowu zaczynałą grać pod niego i zmieniała wszystko co do tej pory się nauczyłą bez niego?
Jestem na NIE, co innego jakby on miał te 28/29 lat to była by inna gadka ale to już emeryt
0
Skoro pojawia się Plan B to znaczy że plan A może się nie udać
31
niech tam przejdzie i niech spadną do drugiej ligi
0
@KrystianR kurde naprawde w dzisiejszym świecie coraz mniej jest takich ludzi, wielki szacun dla niego o ile to prawda a nie fejk
1
@Kgorecki2500 on nie jest ministrem zdrowia - ten człowiek jest krętaczem i oszołomem i to tak delikatnie mówiąc. W każdym kolejnym wywiadzie mataczy i już sam się gubi w tym co mówi
1
Te plotki ewidentnie wskazują że coś mu zaczyna bulgotać w tym pustym łbie a problemem tutaj jest jego agent
4
@Przemek2323 co ten człowiek pier..li, lepi niech skoczy po karmę dla kota dla prezesa
0
Jak my bez niego sobie damy rade, możemy zapomnieć o LM
xd
22
Siedział na ławce i przechodził Dembus i go nadepnął, Dembele ma zmiażdżona piętę
1
@Borneo a 80% tych któzy zmarli pewnie miało raka, inne choroby któe przez covida nie są wogóle leczone
0
@szkutnik91 ławka
5
@Ali3231 Martin doskonały nie jest ale przynajmniej nie bruździ jak ten dzban dembele
3
@deyna2018 twarz, później dupa i dzydzki
1
@DonMatteo901 to jest włąśnie zakompleksienie coniektórych królewskich kibiców :D
0
@Striker hahaha xd
0
@Marik1234 w twoim domu chyba, wszystko zależy od twojego nastawienia
0
@marko111122 memory/ find/ account delete / confirm
0
@kinioo Ja wiem ale przecież klub nie rozwiąże z nim kontraktu bo zapłąci kare i to nie małą, znaleść inny klub dla tego pajaca też graniczy z cudem, pozostaje czekać i w końcu nadejdzie ten dzień chwały dla tego dzbana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marko111122 se queda czyli zostaje, razem z Dembele będą się bić o króla strzelców w La Liga
1
@kinioo Myślisz że od strony formalnej i prawnej jest to takie proste że mówiesz gościowi wypier.... i gośc wstaje i wypier.....a?
0
@Zoker Szybko gościa znajdą