DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrystianR Roberto Trujillo :)
2
@BlaseR9 Uwielbiam ich, najbardziej ich basiste :)
0
@taris Kurde myślałem że z pozytywnym się dostane na stadion i do Hiszpani....niech to szlak
0
@RomanHoffer Jeśli zaczynał bym łysieć to bym od razu sam sprawił że był bym cały łysy
21
@Gaucho Docenić zasługi, podziękować, kop w dupe i wyjazd z baru
1
@taris żodyn (znaki)
0
@lucca87 wiem dlatego pytam o statystyki na. Ten moment
0
Ma ktoś jakieś statystyki ile już Griezmann zagrał w Atletico w tym sezone? Pytam odnoście opcji wykupu przez atletico
0
@Sau_Ron Umtiti
0
@derlysy1979 Chyba zaczynają widzieć że świat zbliża się ku dużo poważniejszej sytuacji niż srowid i zaczynają patrzeć na oczy oszołomy
0
@ToreTToOO Zapraszam xD
2
U mnie bym go widział do pakowania mebli ale nie będzie pewnie chciał przyjsc
0
@Kluivert_P Jak płytkie musi być twoje życie....
0
Ja się pytam co tam robi Deco? Co on może doradzić? W szatni ponoć zawsze mało mówił, chyba że umie doradzić jak długa kreskę posypać
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Fajny ale szklany
0
Komentarz usunięty
0
@maroon otóż to
0
@Amigo_Blanco Anglicy Nas napewno wybawią xD
3
Zadnego wspierania militarnego Ukrainy, żadnych sojuszy obronnych a już napewno nie z Wielką Brytania bo historia Nas już troche nauczyła.
0
@parpe ale często kontuzjowany xD
1
Dembus, Luk, Depay - wolni i kontuzjowani
0
@Veysel Luz :) znaki sraki
0
@Veysel Nie chodziło mi o Gimeneze tylko o Bartomeu, naucz się czytać ze zrozumieniem i z użyciem czystej logiki
1
Dobrze że tego pajaca już niema bi aż się boje pomyśleć gdzie byśmy Teraz byli....chyba na spoadkowym miejscu do secunda z mingeza na środku ataku
0
Oddali ten hajs czy tak jak obstawiam nie
0
@Ronmes Odbudowywuwańcem
1
@Kapitan hawk Sie wie :) dzieki
1
@Mario96w Jest stófka xD
0
@arasz1819 Przecież każde dziecko wie że przejdzie do Barcy :)