DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja Wam gadam że Biden to zdrowy i żwawy chłop....obstawiam że to on kreci Fake Taxi
1
@Kacper1998 Chciałbym żebyś miał racje i żeby tak było ale nie wierze w to i uważam że niema na to szans z jednego powodu - żyjemy w XXI wieku, czasach poprawności politycznej gdzie kiwnięcie palcem musi być przemyślane prze 27 dni a gdzie tam przyjęcie pańśtwa do paktu NATO
3
@Kamilos84 Przecież nie wciągną Ukrainy do Nato z dnia na dzień
0
@Barca1992 jo....ta poprawność polityczna mnie ropzier....
2
@MysticCat Jeśli już ma dojść to oby był skuteczny(*d*)
2
@Hubsao młodziak
0
Nawiązując do słów Auby do Dembele żeby został....podsumuje to słowami z filmu Symetria;
"Świeżak....nie wpie..a..j się"
4
Świeżak...mnie wpier...j sie
2
@Kgorecki2500 proszę cię...rota dużo lepsza
1
@Hubsao bo te gwarancję są na papierku, ciekaw jestem jak by było z NATO w przypadku ataku na Polskę...
0
@Uukasz_93 nie kupi zachód to kupią Chiny i tyle w temacie :)
0
@Dr_Cabasisi zejdź dzieciaku na ziemię, gadasz tak jakby był w szczycie formy i miał przed sobą 5 lat kariery na szczytowym poziomie
0
@Woland10 wszystko to co napisałeś nie zmienia faktu że Rudy był słabym taktycznie trenerem, zmotywować za bardzo też nie potrafił, kontakt z piłkarzami też miał mierny i dlatego chwałą Bogu że go już niema xD
0
@Dr_Cabasisi i zacznie znowu swoim zachowaniem rozpierdzielać drużyne od środka bo z tym mu się źle gra a z tym lepiej
1
@Dejwol frytki z keczupem xD
0
@DonAndrzejos ciekawe czy dostają powiadomienia z rambli na ich androidy ?
0
@kamilo0066 jo xD
1
@kamiVeB chcesz go w Barcy? Ja nie, oddać honor za zasługi ale nigdy więcej w drużynie,
0
@Persyfl zdecydowanie żart
0
@kaamil1910 O tym że nie użyje atomu chyba każdy wie - pisząc "rosniesie" bardziej mi chodziło o siłę militarną krajów Europejskich,
0
@Kinginiesta no tak, zapomniałęm dodać że Rosja ma starą armię bez nowoczesnej broni
0
Rozmowa Macron - Putin:
WOłodimir słuchaj, ogarniemy to po staremu, oddamy Ci Ukraine i później Polske ale wojny nie rób bo nas rozniesiesz jak gnój po polu
1
@Krystian1588 zrobiłes mi dzień xd
0
@pax z jakością tych testów człowieku,
7
@Kapitan hawk czemu Messi nie gra,
0
@mekston najważniejsze rekord decydujący o złotej pilce
34
@pax grzyby pierwszy wyszedł pozytywny to robiliby kolejne żeby stwierdzić negatywny? Nie. Ta banda robi zawsze testy do skutku żeby wyszedł pozytywny. Jakość tych testów pomine
34
@pax a co jest wyznacznikiem? Jakość tych testów?
2
@Ojciec5tkidzieci film 90min a reklamy 76 xD
0
@Kinginiesta a widzisz....w ostatnich kilku meczach najwięcej ruchu wśród naszych widać u Gaviego i krytykowanego Ferrana i to jest ku..a FAKT !!!!