2

Ja Wam gadam że Biden to zdrowy i żwawy chłop....obstawiam że to on kreci Fake Taxi

1

@Kacper1998 Chciałbym żebyś miał racje i żeby tak było ale nie wierze w to i uważam że niema na to szans z jednego powodu - żyjemy w XXI wieku, czasach poprawności politycznej gdzie kiwnięcie palcem musi być przemyślane prze 27 dni a gdzie tam przyjęcie pańśtwa do paktu NATO

3

@Kamilos84 Przecież nie wciągną Ukrainy do Nato z dnia na dzień

0

@Barca1992 jo....ta poprawność polityczna mnie ropzier....

2

@MysticCat Jeśli już ma dojść to oby był skuteczny(*d*)

2

@Hubsao młodziak

0

Nawiązując do słów Auby do Dembele żeby został....podsumuje to słowami z filmu Symetria;
"Świeżak....nie wpie..a..j się"

4

Świeżak...mnie wpier...j sie

2

@Kgorecki2500 proszę cię...rota dużo lepsza

1

@Hubsao bo te gwarancję są na papierku, ciekaw jestem jak by było z NATO w przypadku ataku na Polskę...

0

@Uukasz_93 nie kupi zachód to kupią Chiny i tyle w temacie :)

0

@Dr_Cabasisi zejdź dzieciaku na ziemię, gadasz tak jakby był w szczycie formy i miał przed sobą 5 lat kariery na szczytowym poziomie

0

@Woland10 wszystko to co napisałeś nie zmienia faktu że Rudy był słabym taktycznie trenerem, zmotywować za bardzo też nie potrafił, kontakt z piłkarzami też miał mierny i dlatego chwałą Bogu że go już niema xD

0

@Dr_Cabasisi i zacznie znowu swoim zachowaniem rozpierdzielać drużyne od środka bo z tym mu się źle gra a z tym lepiej

1

@Dejwol frytki z keczupem xD

0

@DonAndrzejos ciekawe czy dostają powiadomienia z rambli na ich androidy ?

0

@kamilo0066 jo xD

1

@kamiVeB chcesz go w Barcy? Ja nie, oddać honor za zasługi ale nigdy więcej w drużynie,

0

@Persyfl zdecydowanie żart

0

@kaamil1910 O tym że nie użyje atomu chyba każdy wie - pisząc "rosniesie" bardziej mi chodziło o siłę militarną krajów Europejskich,

0

@Kinginiesta no tak, zapomniałęm dodać że Rosja ma starą armię bez nowoczesnej broni

0

Rozmowa Macron - Putin:
WOłodimir słuchaj, ogarniemy to po staremu, oddamy Ci Ukraine i później Polske ale wojny nie rób bo nas rozniesiesz jak gnój po polu

1

@Krystian1588 zrobiłes mi dzień xd

0

@pax z jakością tych testów człowieku,

7

@Kapitan hawk czemu Messi nie gra,

0

@mekston najważniejsze rekord decydujący o złotej pilce

34

@pax grzyby pierwszy wyszedł pozytywny to robiliby kolejne żeby stwierdzić negatywny? Nie. Ta banda robi zawsze testy do skutku żeby wyszedł pozytywny. Jakość tych testów pomine

34

@pax a co jest wyznacznikiem? Jakość tych testów?

2

@Ojciec5tkidzieci film 90min a reklamy 76 xD

0

@Kinginiesta a widzisz....w ostatnich kilku meczach najwięcej ruchu wśród naszych widać u Gaviego i krytykowanego Ferrana i to jest ku..a FAKT !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?