DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca smiecioputinem
2
@Janas11224 taaaa...damy radę, tylko ciekawe skąd weźmiemy broń skoro mamy rozbrojony narod
0
@Emhyr Ale głuppty wyżej piszą...jak głowice zamontują na Iskanderze to jest do zestrzelenia, jak na rakiecie hipersonicznej to nic tego nie zestrzeli chyba ze amerykańskie SM60
41
Ruscy zrobili test rakiety z systemu odstraszania:
xD
0
@NaFazieHitman Nie wiem jak jest w rosji ale w USA takie wystrzelenie rakiet balisycznych z głowicą nuklearną musi przejść przez kilka szczebli dowodzenia, ale teraz czytam że w Rosji wykonawstwo w tej sprawie leży w geście Putina o ile faktycznie wszystkie rakiety są prawidłowo uzbrojone
4
Jako że zostałęm wyzwany od ruskuch trolli to uważam że jeśli rosyjscy generałowie otrzymają rozkaz odpalenia rakiet z głowicami nuklearnuymi to odpalą....Putina
0
@elitive oby tak było ale mam dziwne przeczucia
0
@Kondziubarca to wszystko byłą ustawka pod budowanie morale ukrainców, wg mnie nawet jeśli to fejk to dobrze zrobiony i dużo wniósł
3
@pyku91 https://x.com/nexta_tv/status/1498261970318991366
1
@Hubsao Grad..................
10
@kulek22 są filmy z porozwalanymi ludzmni, masakra
3
@MarcelNJ11 tak
5
Ma rację, powinno być 6-1
4
@Hubsao Szacun dla nich, mega waleczni ludzie
0
@loswariatofano do konkretów
0
0
Przed meczem napisałem żeby z nimi jechali jak Ukraina z Moskalami
0
Tam gdzie znalazł się Torres tam Griezmann by nie dobiegnal
3
@Uukasz_93 na 99% bomba termobaryczma
6
@draxidox termobaryczna albo iskander
6
https://x.com/Buckarobanza/status/1498039243507122185
4
Jechać z Nimi jak Ukraina z moskalami
0
@DziwnyKibicFCB hahaha
0
@ElTomas prawdopodobnie, jeden spadł w Żytomierzu, to wygląda jak grzyb atomowy
0
Z terytorium Białorusi wystrzelili Iskandera
0
@Hubsao na czym to dokładnie polega?
1
@masq już ponoć sa
2
@kuba1794 generalnie tak
8
@Hubsao stany dołóż i turcje
1
@marcin62 polska gurom!!!!