DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 jak niedaj Boże przeczytasz rano że zdobyto kijów to co wtedy?
Khadyrowcy blokują Rosyjskie wojska żeby się nie cofały,,,nieżle co?
0
@Faun bardziej mnie martwi Memphis
0
@tomek8756 który pierwszy puknie Kamale
0
Fejk?
0
@Hubsao kilka takich wyrzutni przejęli od ruskich, oby zabijali ich ich własna bronia
1
@Xwowrak ona jest jeszcze gorsza niż stara Clintonowa
2
@Kgorecki2500 cisnę lajka
9
@Kgorecki2500 oni latają tylko tam gdzie ruscy nie mają obrony przeciw powietrznej
0
ja pier.....
na pierwszy rzut oka szoka ale poczytajcie komentarze
6
@Hubsao co za ku.a dzbannnnn
1
@Criss18Barca mental proszę Pana, mental
0
@Draks[FCB] Powiem Ci jak to wygląda z mojej strony....zapalonym kibicem jestem od 2002r, od 2008 oglądałęm chyba 99% wszystkch spotkań, mega emocje co troche. Przyszła wojna na Ukrainie i się momentalnie wyleczyłem bo dotarło do mnie że to tylko sport, dodatek do rzeczywistości....
0
@MesQueUnClub96 yyyy kogo?
0
@Sysia11 city. .
0
Psżę takie fajne, amerykańskie, szkoda xD
4
Araujo odejdzie, pewnie Pedri też, Gavi i Nico już napewno odejdą i jeszcze Fati odejdzie i Ter Stegen bo Laporta kupi Erlinga
Boże ludzie ruszczie głowami i przestańce pier.....Laporta jest jaki jest ale napewno z Alemanym nie strzelą sobie w kolano i nie pozwolą na odejscie Araujo
0
@Survier and please God fuck putin
0
@Kgorecki2500 nie od dzisiaj wiadomo że jeśli USA bedą prowadzić wojne z Chinami to na pacyfiku
1
@BlaseR9 To tero przyszłą pora na przekupienie sędziego xD
0
@MarioVeB! Też tak myślę, zanim Bomba spadnie to poleci już odwet
4
Skończcie już z tymi bombami atomowymi bo się zachowujecie jak nakręcone dzieciaki,
0
@ElPonczato
0
@MESSIah16 myślisz że Korea Południowa albo Japonia nie mają bomby atomowej?
0
@neeed otrzymają
1
@Jakchcesz you are sick man
1
@Kondziubarca schudło się chłopakowi więc taki dobrybyt u ruskich
0
@Gaz ok ale ja i tak uważam że jeden i drugi w Barcelonie zostanie
0
@Luciano99 hahah xD
0
@Gaz no następcy Gaviego i Ronalda pcghają się drzwiami i oknami
3
Morawiecki pcha Nas w gips