2

@MesQueUnClub96 otototototo real - city i prześcieradłą do domu

0

@sonek dokładnie

0

@Faun nie wiesz co mówisz

5

@GuerillaAthletic Bolkowi trudno w cokolwiek uwierzyc

0

@Death_voice jakie śmieszne jprdl facepalm

0

@derlysy1979 masakra xD .

0

@jakub1906 xD .

2

@jakub1906 a oglądałęś Hejt Park z Wojewódzkim? Z Bartosiakiem i Zychowiczem? Z BNT?

0

Messi chyba zaciągnął ręczny przy parkowaniu po przeprowadzce do paryża i chyba mu się zaciski zapiekły :)

1

@Kwiatek67 używki ja olx

2

Jak Paulinho przychodził to też był płacz po co nam rezerwowy za tyle hajsu

5

@kkbarca podejrzewam że zachód za bardzo by się tym nie przajął....Morawiecki szum zrobiłdosyć konkretny i zatrząsł troche zakochanym w Putinowskim gazie narodzie Niemieckim

1

@BART97 j.w .

0

@Hubsao Jarek do bagaża podręcznego

1

@Joint21 jak się pierze posypie to znaczy że dotarli

0

@Azacca xD .

0

@Azacca Tusk byłby lepszy co nie xD

0

@pato1234 koniec marca/kwiecień. Należy zadać pytanie czy będzie dla niego miejsce"???

7

@MichalZZZ Ja jestem pewien że ten mały dzik (Gavi) nie odejdzie i długo będzie grał dla FCB

0

@Emhyr wszystko tylko nie Hohland

3

@DLFCB ło kurde dawo się tak nie uśmiałęm hahaha

0

@konajoncek Bierzesz pod uwagę że ropa naftowa to nie tylko olej napędowy???????

1

@Witekk10 hahahah dovre xD

2

@Pawel13sz Sobieski na prezydenta

4

@pawello10 a Milik to Ronaldo przez M

0

@JohnnyBarca wybór jest prosty c+

0

@Jacu327 nie bo ruskiej armii portki spadły i widać tero za majo małe jajka

2

Dlatego jak tłumaczyłem gimbom na Rambli że w nowym sezonie będzie inaczej z placami bo nie będzie już tych strat o wysokości pół miliarda to się że mnie smiali xD

0

0

@Cobra303 No dokładnie tak powinno być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?