DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 otototototo real - city i prześcieradłą do domu
0
@sonek dokładnie
0
@Faun nie wiesz co mówisz
5
@GuerillaAthletic Bolkowi trudno w cokolwiek uwierzyc
0
@Death_voice jakie śmieszne jprdl facepalm
0
@derlysy1979 masakra xD .
0
@jakub1906 xD .
2
@jakub1906 a oglądałęś Hejt Park z Wojewódzkim? Z Bartosiakiem i Zychowiczem? Z BNT?
0
Messi chyba zaciągnął ręczny przy parkowaniu po przeprowadzce do paryża i chyba mu się zaciski zapiekły :)
1
@Kwiatek67 używki ja olx
2
Jak Paulinho przychodził to też był płacz po co nam rezerwowy za tyle hajsu
5
@kkbarca podejrzewam że zachód za bardzo by się tym nie przajął....Morawiecki szum zrobiłdosyć konkretny i zatrząsł troche zakochanym w Putinowskim gazie narodzie Niemieckim
1
@BART97 j.w .
0
@Hubsao Jarek do bagaża podręcznego
1
@Joint21 jak się pierze posypie to znaczy że dotarli
0
@Azacca xD .
0
@Azacca Tusk byłby lepszy co nie xD
0
@pato1234 koniec marca/kwiecień. Należy zadać pytanie czy będzie dla niego miejsce"???
7
@MichalZZZ Ja jestem pewien że ten mały dzik (Gavi) nie odejdzie i długo będzie grał dla FCB
0
@Emhyr wszystko tylko nie Hohland
3
@DLFCB ło kurde dawo się tak nie uśmiałęm hahaha
0
@konajoncek Bierzesz pod uwagę że ropa naftowa to nie tylko olej napędowy???????
1
@Witekk10 hahahah dovre xD
2
@Pawel13sz Sobieski na prezydenta
4
@pawello10 a Milik to Ronaldo przez M
0
@JohnnyBarca wybór jest prosty c+
0
@Jacu327 nie bo ruskiej armii portki spadły i widać tero za majo małe jajka
2
Dlatego jak tłumaczyłem gimbom na Rambli że w nowym sezonie będzie inaczej z placami bo nie będzie już tych strat o wysokości pół miliarda to się że mnie smiali xD
0
@Messibestplayerintheworld oby odszedł
0
@Cobra303 No dokładnie tak powinno być