1

@Lionel_Messi10 Luk dejong nie ciśnie lajka

3

@MesQueUnClub96 jak zagrają tak jak w El Clasico to Liverpool albo City zrobiło by z nich mielonke

6

Dembusowi i tak nie wierze w nic.....jeszcze długo musi winy odkupywać

0

Po co nam Lewy jak mamy Luuka

0

@marcin62 wątpie, raczej to fejk

3

@Faun śledze od samego początku, w pierwsze 2 godziny miał 20k suba

0

@IronSanHybrid powinni dostać deportacje z Polski ale niestety mają polskie obywatelstwa

1

@Nano22 zrobiłeś takie coś bez koksu i alko??? Szacun

0

@Messibestplayerintheworld ale na Longle i Umtita już tak xD

0

@Czajka90 żadnych niepokojących stuków nie ma, tylko na postoju słychać jak go ruda wpier....

1

@koziar czy ty to widzisz kocie

0

Kiedy i z kim gramy zaległy mecz?

1

@MesQueUnClub96 strzykawka i woda a jak nie pomoże to poddaj się euranazji

0

@Hubsao fest mózg

2

@bartas97 widać że NATO -->USA na czymś mocno zależy :)

1

@czosnekfcb pamiętam jak im przyznali mundial, te projekty stadionie które wtedy pokazywali trochę się różnią od tego co jest :)

2

@taris a wejście Thomasa ujfalusiego z atletico pamiętasz?

0

Za organizację losowania odpowiada Koeman, to nie może się udać xD

1

All ham arab bab jalab

0

@Criss18Barca anegdota KS

0

Ciepłe kulki w ruch

0

@Ojciec5tkidzieci co gadał?

0

Komentarz usunięty

1

@AllBundy ale tylko jeden dzień w roku

0

@AllBundy a gdzie on siedzi na ławce?

0

@Cule1234 Niech przychodzi. Polak w Barcelonie, to też niejako promocja kraju :)

0

@AllBundy a gdzie on gra?

0

@Piorun spadek, degradacja, bankructwo

0

suchary o czornych, cyganach, żydach i ruskach zawsze są dobre

0

@Comentateiro z turcja to jest Prima Aprilis?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?