DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Luk dejong nie ciśnie lajka
3
@MesQueUnClub96 jak zagrają tak jak w El Clasico to Liverpool albo City zrobiło by z nich mielonke
6
Dembusowi i tak nie wierze w nic.....jeszcze długo musi winy odkupywać
0
Po co nam Lewy jak mamy Luuka
0
@marcin62 wątpie, raczej to fejk
3
@Faun śledze od samego początku, w pierwsze 2 godziny miał 20k suba
0
@IronSanHybrid powinni dostać deportacje z Polski ale niestety mają polskie obywatelstwa
1
@Nano22 zrobiłeś takie coś bez koksu i alko??? Szacun
0
@Messibestplayerintheworld ale na Longle i Umtita już tak xD
0
@Czajka90 żadnych niepokojących stuków nie ma, tylko na postoju słychać jak go ruda wpier....
1
@koziar czy ty to widzisz kocie
0
Kiedy i z kim gramy zaległy mecz?
1
@MesQueUnClub96 strzykawka i woda a jak nie pomoże to poddaj się euranazji
0
@Hubsao fest mózg
2
@bartas97 widać że NATO -->USA na czymś mocno zależy :)
1
@czosnekfcb pamiętam jak im przyznali mundial, te projekty stadionie które wtedy pokazywali trochę się różnią od tego co jest :)
2
@taris a wejście Thomasa ujfalusiego z atletico pamiętasz?
0
Za organizację losowania odpowiada Koeman, to nie może się udać xD
1
All ham arab bab jalab
0
@Criss18Barca anegdota KS
0
Ciepłe kulki w ruch
0
@Ojciec5tkidzieci co gadał?
0
Komentarz usunięty
1
@AllBundy ale tylko jeden dzień w roku
0
@AllBundy a gdzie on siedzi na ławce?
0
@Cule1234 Niech przychodzi. Polak w Barcelonie, to też niejako promocja kraju :)
0
@AllBundy a gdzie on gra?
0
@Piorun spadek, degradacja, bankructwo
0
suchary o czornych, cyganach, żydach i ruskach zawsze są dobre
0
@Comentateiro z turcja to jest Prima Aprilis?