DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq Nico kovac?
0
City.............
0
@Tuc 2 paczki z opakowaniem
0
Jak ten Brzydal drze ta pape to masakra
2
Ancelotti mina jakby dwójkę cisnal
3
Co za bramka.....jak ja pragnę żeby dostali chociaż 5
0
@Firestone bo Rodrygo to chińska podróbka Rodrigo
0
Sędziowie bójta się
0
@kamilos1214 czasami wychodzą i cza je poutykac xD
1
@kewin jprdl
0
świat się dla mnie skończył
https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=d5xPnWNVr1c&feature=emb_logo
2
@Bykunn ta reklama jest masakryczna
0
@Momals11 zyli ma konkretną oferte z City
5
szo-pi pi pi pi pi pi pi pi pi bożena bede rzygał,
0
@KarwanLaMasia el rydzyko?
2
@Robert1603 oby w końcu Pep wygrał LM, życzę mu tego choć osobiście bardziej wolę oglądać Jurgena
2
@Hubsao kiedy? W listopadzie?
1
@sonek Patrz na to inaczej - na siłę próbują naprawić to co sami zje...i a dokładnie--> Naprawić inflacje popmując sztuczną kase? To niema prawa zadziałać
0
@Kengo Pomogła by napewno...to rok służby kiedy pracujesz nad swoją psychiką i niejako przygotowaniem fizycznym, nawet miękkiego doprowadzą do pionu
1
@Kengo 1. JA jestem za powrotem obowiązkowej służby wojskowej bo ona z każdej cipki zrobi chłopa, kto był to wie
Po drugie - w raie (tfu) wojny - w pierwszej kolejności idą Ci którzy są w największym stopniu przeszkoleni z kategorią A, na samym końcu Ci którzy nie odbyli żadnych szkoleń a na koniec końców Ci z kategorią D
3
Musi doje..ć szafe hajsem do pełna
1
@lucca87 Jeśli babka miała by wąsy to by była dziadkiem
0
@tbas a kto ma grać?
3
Szkoda że longle nie walczy w ruskiej armii...było by już po wojnie i Ukraina pod moskwa
0
@Pawci023x miałem kiedyś problem z jelitami, znajomy lekarz polecił mi odstawienie jakichkolwiek leków i kazał mi przez kilka dni jeść dużo jabłek i stosować lekka dietę, efekt rewelacyjny
1
@kamyk_23 szacun że wogole chociaż przez chwilę byłeś w stanie oglądać ten sport
0
Co za ludzie, co za naród
0
Czołówka elevensports "elevenf1" jest w tym sezonie zajebista!!!!!!
Fakt!
0
@Foro śmierdząca sprawa
0
@Pilka_jest_okragla a czy on jest sprawdzony? Już niejeden nastrzelałw portugalii goli i później zgasł jak zapałka