0

@Deeespacito tłumy jak cholera, lepiej jechać dalej na Hel bo jest spokojniej

0

@PatrychoO nie masz nic ciekawszego do roboty niż oglądanie tego?

0

@Krystian1588 nawet nie wiedziałem że Haribo odszedł z c+

1

@BART97 villareal

0

@Sau_Ron lubię łapać i rzucać

0

@pato1234 no to sobie nie pooglądam PL i F1

0

3

@MesQueUnClub96 buda xD

0

Panowie pytanie!
To śmieszne i żęnujące ViaPlay to platforma strikte streamingowa czy jest szansa że trafi na którąś platforme cyfrową np cana; +???

0

@Yiamuiaijahaima choćby wygrali 6 lig mistrzów z rzędu to i tak będą w dupie :)

0

@Image skorża Maćko

2

@LS a kto? Tusk? Już się zaczyna

1

@neo_drummer proszę cię....

0

@EsteBlanco dystans, dystans, i jeszcze raz dystans

0

@fcbfan1993 też tak kiedyś gadałem i faktycznie dostałem choroby oczu, lepiej tak nie gadac

3

@Rust_Cohle real ma tych kibiców takich....hmmm
... królewskich

2

Najlepszy transfer Barcy? Mbappe w PSG

2

@BARCA1899Messi i dont know where is mbappe but i know where is real? W dupie

3

@Messibestplayerintheworld villlla aaaaa to jest właśnie David villa

1

@Momals11 zacnie

1

Oficjalnie: Umtiti ma wątpliwości

1

@bartekvisca ciekawe gdzie kupiłeś ten bilet xD

1

@Coutinho007 słuchałem już 30 razy, mega album!!!!!

2

@Ascend bartosiak to celebryta który lansuje się na wojnie

3

@Corr spokojnie, rak tarczycy to nie wyrok, to wyleczalny nowotwór

0

@Pilka_jest_okragla najlepszy był PAulinho, przyszedł za 50mln, zagrał zajebisty sezon i odszedł za 50mln tak skąd prxyszedł

0

Oj widzę że znowu Pato walki oglądacie

1

@mkord i ta muza Voodoo and Serrano - Cold Blood

4

Panowie jest dobrze, wicemistrzostwo jak na kłopoty z początku sezonu to jest mega sprawa, nie marudzimy, głowa do góry :)

0

@AdamaTraore chyba u Ciebie w pokoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?