DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deeespacito tłumy jak cholera, lepiej jechać dalej na Hel bo jest spokojniej
0
@PatrychoO nie masz nic ciekawszego do roboty niż oglądanie tego?
0
@Krystian1588 nawet nie wiedziałem że Haribo odszedł z c+
1
@BART97 villareal
0
@Sau_Ron lubię łapać i rzucać
0
@pato1234 no to sobie nie pooglądam PL i F1
0
@Katalonbar xD .
3
@MesQueUnClub96 buda xD
0
Panowie pytanie!
To śmieszne i żęnujące ViaPlay to platforma strikte streamingowa czy jest szansa że trafi na którąś platforme cyfrową np cana; +???
0
@Yiamuiaijahaima choćby wygrali 6 lig mistrzów z rzędu to i tak będą w dupie :)
0
@Image skorża Maćko
2
@LS a kto? Tusk? Już się zaczyna
1
@neo_drummer proszę cię....
0
@EsteBlanco dystans, dystans, i jeszcze raz dystans
0
@fcbfan1993 też tak kiedyś gadałem i faktycznie dostałem choroby oczu, lepiej tak nie gadac
3
@Rust_Cohle real ma tych kibiców takich....hmmm
... królewskich
2
Najlepszy transfer Barcy? Mbappe w PSG
2
@BARCA1899Messi i dont know where is mbappe but i know where is real? W dupie
3
@Messibestplayerintheworld villlla aaaaa to jest właśnie David villa
1
@Momals11 zacnie
1
Oficjalnie: Umtiti ma wątpliwości
1
@bartekvisca ciekawe gdzie kupiłeś ten bilet xD
1
@Coutinho007 słuchałem już 30 razy, mega album!!!!!
2
@Ascend bartosiak to celebryta który lansuje się na wojnie
3
@Corr spokojnie, rak tarczycy to nie wyrok, to wyleczalny nowotwór
0
@Pilka_jest_okragla najlepszy był PAulinho, przyszedł za 50mln, zagrał zajebisty sezon i odszedł za 50mln tak skąd prxyszedł
0
Oj widzę że znowu Pato walki oglądacie
1
@mkord i ta muza Voodoo and Serrano - Cold Blood
4
Panowie jest dobrze, wicemistrzostwo jak na kłopoty z początku sezonu to jest mega sprawa, nie marudzimy, głowa do góry :)
0
@AdamaTraore chyba u Ciebie w pokoju