DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor jak lubisz xD
1
@KrychaFCB beznadzieja
2
@SkN te blizny na twarzy to ślad że ktoś go kiedyś za mocno walnął
0
@magister97r lewy musi brać przykład i też Niemcom spier....c
2
@FireBarca1899 lewy bardziej poukładany ale starszy, wolę Polaka w FCB
0
Kessie wygląda jak śp kimbo slice, casemiro lubi to
0
Maszynka do mielenia ;)
0
Komentarz usunięty
0
@pluszek jedyny ich program to hejtiwanie PiSu, tym nic nie wygrają. Przed 2014 rokiem pisiory będąc w opozycji mieli przynajmniej jakiś program
0
@mr Barca jest nas już co najmniej dwóch:)
11
@TR3YWAY no tak, kluczowy zawodnik od kilku lat, same dobre mecze, Swietłana przyszłości, z sezonu na sezon oraz lepszy....
0
@SinMistico ok rozumie twój argument, a co jeśli się nie połamie?
12
@SteuerFreiMoney nie większy niż ty....przeca on czysta prawdę mowi
0
@bartas97 -5. .
0
Nie cieszcie się że Dembele odszedł bo równie dobrze jeszcze może wrócić do klubu. 4.5 roku miał słabe przez wieczne kontuzje ale ostatnie pół sezonu dało mu super statystyki. A co jeśli tak już by mu zostało? Myślicie o tym?
0
@KrychaFCB jełop xD
1
Wszyscy ma niego narzekali ale gdy odchodził zostawiał Barce na 1 miejscu w tabeli na liga
0
@Cule1234 niech ten pusty murzyn już spada bo nie mogę o nim już nic czytać...pożyg
0
@Kusco15 niech wraca, jestem za.
1
@hayek też tak czuje
2
@KrwawiaceoczyVEB mam wrażenie że właśnie zrzucił parę kg od momentu jak wrócił po kontuzji
1
@Essos już tyle było tych talentów w środku pola BVB którzy zmienili klub i zostali zgaszeni jak Pet
0
Pytanie dla całej rambli?
Co najlepszego spotkalo Barce od momentu odejścia zgnitka Bartomełu?
Dla mnie Alemany!!!
0
@Messibestplayerintheworld no niezły piniondz, mi tam go nie szkoda.
38
@clyde nikt nie powinien płacić, niech się wyżywią sami
0
Chyba dopłaty xD
0
@Katalończyk 99 dorzucił bym jeszcze raphinie xD
1
Yyyyyy że jak? https://www.sport.pl/pilka/7,65082,28626327,media-nowe-wielkie-trio-barcelony-jest-w-nim-lewandowski.html
3
Cyrk Monty pythona
1
@ousmanedembele10 piłka jest okrągła a bramki są dwie