0

@vangoor jak lubisz xD

1

@KrychaFCB beznadzieja

2

@SkN te blizny na twarzy to ślad że ktoś go kiedyś za mocno walnął

0

@magister97r lewy musi brać przykład i też Niemcom spier....c

2

@FireBarca1899 lewy bardziej poukładany ale starszy, wolę Polaka w FCB

0

Kessie wygląda jak śp kimbo slice, casemiro lubi to

0

Maszynka do mielenia ;)

0

Komentarz usunięty

0

@pluszek jedyny ich program to hejtiwanie PiSu, tym nic nie wygrają. Przed 2014 rokiem pisiory będąc w opozycji mieli przynajmniej jakiś program

0

@mr Barca jest nas już co najmniej dwóch:)

11

@TR3YWAY no tak, kluczowy zawodnik od kilku lat, same dobre mecze, Swietłana przyszłości, z sezonu na sezon oraz lepszy....

0

@SinMistico ok rozumie twój argument, a co jeśli się nie połamie?

12

@SteuerFreiMoney nie większy niż ty....przeca on czysta prawdę mowi

0

@bartas97 -5. .

0

Nie cieszcie się że Dembele odszedł bo równie dobrze jeszcze może wrócić do klubu. 4.5 roku miał słabe przez wieczne kontuzje ale ostatnie pół sezonu dało mu super statystyki. A co jeśli tak już by mu zostało? Myślicie o tym?

0

@KrychaFCB jełop xD

1

Wszyscy ma niego narzekali ale gdy odchodził zostawiał Barce na 1 miejscu w tabeli na liga

0

@Cule1234 niech ten pusty murzyn już spada bo nie mogę o nim już nic czytać...pożyg

0

@Kusco15 niech wraca, jestem za.

1

@hayek też tak czuje

2

@KrwawiaceoczyVEB mam wrażenie że właśnie zrzucił parę kg od momentu jak wrócił po kontuzji

1

@Essos już tyle było tych talentów w środku pola BVB którzy zmienili klub i zostali zgaszeni jak Pet

0

Pytanie dla całej rambli?
Co najlepszego spotkalo Barce od momentu odejścia zgnitka Bartomełu?
Dla mnie Alemany!!!

0

@Messibestplayerintheworld no niezły piniondz, mi tam go nie szkoda.

38

@clyde nikt nie powinien płacić, niech się wyżywią sami

0

Chyba dopłaty xD

0

@Katalończyk 99 dorzucił bym jeszcze raphinie xD

3

Cyrk Monty pythona

1

@ousmanedembele10 piłka jest okrągła a bramki są dwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?