DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Co Wam się w baniach uwaliło że zostanie FdJ i do tego przyjdze Silva?
0
@Kessie takich mi wogóle nie szkoda
0
@Herato tej kibic.....gdzie Puyol?
9
Trumpa będą próbowali niszczyć żeby tylko PAnem Demencją nie wygrał w wyborach
0
@masq dużo takich przypadków było że przychodzili piłkarze praktycznie bez masy mięsniowej i non stop mieli kontuzje....messi, iniesta,
1
@TaKeSe bilety sprzedaje jakiś gość bez języka
0
@cules100pro żadna wódka nie jest dobra
0
@Arkon żebyś się nie zesrał
0
@Zimny wygląda na to że tak
1
@Zagorzały Fan F.C.B najlepszy to był chodzący gwizdek Pinto xD
0
Bramkarz widmo. .
1
@Hubsao hahahahha xD
0
@Rust_Cohle pomijając ich środek pomocy
4
Na c+Sport mają fakap
0
@Danny Gaucho porządne miejsce? Tutaj? Proszę cię...
0
@Azi done. .
0
@KrwawiaceoczyVEB zrobione
0
@Zbyszard od 13.00
0
Słów kilka o dźwigniach i rejestracji
https://mobile.twitter.com/blagwo/status/1555832092382187520
1
Pytanie do prezesów Rambli....dlaczego rambla nie ogarnia emotikon?
0
@Worny kurde chyba coś ze mną nie tak bo ten puchar i ręką rafinhi wygląda jak dildo xD
2
@Firestone może tebas to debil i szkodnik ale za to jeszcze głupek
0
@Oskar00 skoro masz takie sny tzn że masz płytkie zycie
0
@Mns21 dasfidanja, czius, alivederci, paszol won xD
0
@masq utd spadło tam gdzie było przez Alexem Fergusonem
1
@Ojciec5tkidzieci proszę cię szanujmy swój czas....filmy vegi to dno
2
Już im podebralismy tyłu grajków a jak nam do tego zapłacą za drewniaka to masakra xD
0
@paweldunajecfcb jak najada to będą się bić z marynarka USA a tego nikt nie chce
3
@Emhyr odejście na pierwszych metrach miał nieziemskie