0

Komentarz usunięty

0

Co Wam się w baniach uwaliło że zostanie FdJ i do tego przyjdze Silva?

0

@Kessie takich mi wogóle nie szkoda

0

@Herato tej kibic.....gdzie Puyol?

9

Trumpa będą próbowali niszczyć żeby tylko PAnem Demencją nie wygrał w wyborach

0

@masq dużo takich przypadków było że przychodzili piłkarze praktycznie bez masy mięsniowej i non stop mieli kontuzje....messi, iniesta,

1

@TaKeSe bilety sprzedaje jakiś gość bez języka

0

@cules100pro żadna wódka nie jest dobra

0

@Arkon żebyś się nie zesrał

0

@Zimny wygląda na to że tak

1

@Zagorzały Fan F.C.B najlepszy to był chodzący gwizdek Pinto xD

0

Bramkarz widmo. .

1

@Hubsao hahahahha xD

0

@Rust_Cohle pomijając ich środek pomocy

4

Na c+Sport mają fakap

0

@Danny Gaucho porządne miejsce? Tutaj? Proszę cię...

0

@Azi done. .

0

0

@Zbyszard od 13.00

0

Słów kilka o dźwigniach i rejestracji
https://mobile.twitter.com/blagwo/status/1555832092382187520

1

Pytanie do prezesów Rambli....dlaczego rambla nie ogarnia emotikon?

0

@Worny kurde chyba coś ze mną nie tak bo ten puchar i ręką rafinhi wygląda jak dildo xD

2

@Firestone może tebas to debil i szkodnik ale za to jeszcze głupek

0

@Oskar00 skoro masz takie sny tzn że masz płytkie zycie

0

@Mns21 dasfidanja, czius, alivederci, paszol won xD

0

@masq utd spadło tam gdzie było przez Alexem Fergusonem

1

@Ojciec5tkidzieci proszę cię szanujmy swój czas....filmy vegi to dno

2

Już im podebralismy tyłu grajków a jak nam do tego zapłacą za drewniaka to masakra xD

0

@paweldunajecfcb jak najada to będą się bić z marynarka USA a tego nikt nie chce

3

@Emhyr odejście na pierwszych metrach miał nieziemskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?