0

@piotr_styk a co najlepsze zaczynali HP z pełnym studiem, powoli wszystko wynosili

0

@piotr_styk ostatni HP w tym studio

0

@kodi77 BMW f30;)

1

@piotr_styk z tego co było grane kilkanaście dni temu zmieniają siedzibę

0

@FCB_dimiC jakim cudem?

5

@tomek8756 historia dzieje się na naszych oczach

0

@AdiKingu96 a ja niemam

3

@KrychaFCB prymitywne dość mocno

15

Pamiętam jak Tomasz Ćwiąkała pojawił się kilka lat temu w Eleven to myślałęm że on z gimnazjum uciekł xD

0

Komentarz usunięty

1

@mateusz1989VeB pamiętam - oglądałęm

0

@BaroPodertos Gorsze niż Tusk

0

@Kgorecki2500 kompot z maku lepszy

0

@mateusz1989VeB wydłubie się ale tylko śrubokrętem i razem z okiem

1

W temacie powrotu domniemanego Leo Messiego
Jeśli będzie mógł wróćić to neich wróci ale tylko w roli Asa z ławki a nie głownego piłkarza na boisku bo to liczyło by się znowu z rozwaleniem tego co zostało zbudowane po jego odejściu

0

@IronSanHybrid polece mickiewiczem
z kulturą zaorane
Tvpis jeb..e

0

Nie wiem dlaczego ale mnie Fati wogole nie przekonuje,

0

@doc 15mln + 2 w zmiennych

24

Jestem wiernym fanem Barcy już prawie 25lat i ktokolwiek by tu nie zagrał to dla mnie ulubionym graczem jest Araujo, jego charakter jest nie do zastąpienia

0

@jeyx77x cisnę lajka temu co napisales

3

@El dominatore chrupkami? XD

15

Lewandowski, Raphinha, Azpi, Kounde
1.07 żodyn nie przyjdzie, zodyn

0

@MrPGG tak xD. .

1

@Marcin91fcb żodyn nie przyjcie, żodyn

0

@masq jo..,.......

0

@ArterkHD nie. .

0

@tomek8756 Alemany zdjęcie robił

0

@dariooo za lewego też głupoty gadali że 55mln, 60mln

0

Ktoś mi wytłumaczy po do piłkarze na treningach zakładają te pseudo kamizelki pod koszulkę?


0

@Dalhi a oni mogą kupować paliwo do elektrowni atomowej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?