DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piotr_styk a co najlepsze zaczynali HP z pełnym studiem, powoli wszystko wynosili
0
@piotr_styk ostatni HP w tym studio
0
@kodi77 BMW f30;)
1
@piotr_styk z tego co było grane kilkanaście dni temu zmieniają siedzibę
0
@FCB_dimiC jakim cudem?
5
@tomek8756 historia dzieje się na naszych oczach
0
@AdiKingu96 a ja niemam
3
@KrychaFCB prymitywne dość mocno
15
Pamiętam jak Tomasz Ćwiąkała pojawił się kilka lat temu w Eleven to myślałęm że on z gimnazjum uciekł xD
0
Komentarz usunięty
1
@mateusz1989VeB pamiętam - oglądałęm
0
@BaroPodertos Gorsze niż Tusk
0
@Kgorecki2500 kompot z maku lepszy
0
@mateusz1989VeB wydłubie się ale tylko śrubokrętem i razem z okiem
1
W temacie powrotu domniemanego Leo Messiego
Jeśli będzie mógł wróćić to neich wróci ale tylko w roli Asa z ławki a nie głownego piłkarza na boisku bo to liczyło by się znowu z rozwaleniem tego co zostało zbudowane po jego odejściu
0
@IronSanHybrid polece mickiewiczem
z kulturą zaorane
Tvpis jeb..e
0
Nie wiem dlaczego ale mnie Fati wogole nie przekonuje,
0
@doc 15mln + 2 w zmiennych
24
Jestem wiernym fanem Barcy już prawie 25lat i ktokolwiek by tu nie zagrał to dla mnie ulubionym graczem jest Araujo, jego charakter jest nie do zastąpienia
0
@jeyx77x cisnę lajka temu co napisales
3
@El dominatore chrupkami? XD
15
Lewandowski, Raphinha, Azpi, Kounde
1.07 żodyn nie przyjdzie, zodyn
0
@MrPGG tak xD. .
1
@Marcin91fcb żodyn nie przyjcie, żodyn
0
@masq jo..,.......
0
@ArterkHD nie. .
0
@tomek8756 Alemany zdjęcie robił
0
@dariooo za lewego też głupoty gadali że 55mln, 60mln
0
Ktoś mi wytłumaczy po do piłkarze na treningach zakładają te pseudo kamizelki pod koszulkę?
0
@Dalhi a oni mogą kupować paliwo do elektrowni atomowej?