0

@Pablit kłamiesz,
koundeisblack

0

Alemany nie śpi 8-)

0

@AllBundy .....medycyny urazowej

0

@Deviler aaaaa psik

0

@draxidox ale poj....sy

0

@Azi jakoś nasi kopacze musząprzed tv pooglądać

1

@Tridente2015 pomożemy, HypeRa wyje...my

0

Gwiazdka go piecze

0

@ZwyklyKibicBarcy04 za wtope w irlandia

2

@Nano22 mega..,...,

1

@ranger3120 probably you are banned xD

0

Dzieciaki narzekacie że z Lewym była saga, że z Kunde jest saga. Przypomnijcie sobie co było z Fabregasem i Neymarem przed ich przyjściem......

2

Ukasz nie przesadzowywuj

1

@Salchent hahaha

2

@Kessie ten gość był zajebisty

26

u Bońka widać ewidentny ból dupy że jest lepszy polski piłkarz niż on

0

@Coutinho007 on ma zawsze taką minę, ponurak nr 1 w druzynie

4

@PatrykBarca nie pomyślałeś że znał ludzi z biur klubu?

1

@Gibbon_FCB przyszedł za darmo, odejdzie za kasę, czysty zysk

1

@Comfortable_ a co ty masz do niego? Gość ma mega wiedzę o hiszpańskiej pilce

0

0

Większość tej sumy za Lewego spłaci się że sprzedanych koszulek w Polsce :)
Dajcie link gdzie można kupić :)

7

Komentarz usunięty

2

@sokot Pudzian mówił polska gurom!!!!

8

@fenix1983 włącz pauzę i naciśnij wyloguj

0

@norbi77 gówno prawda

0

@sevs przez cały ostatni sezon nie obejrzałem ani minuty i czuję się niezwykle dumny z tego powodu

1

@IronSanHybrid tam jest literówka, do-drukuje

1

@Deviler chcesz płakać jak ci wiatr grzywkę rozwali?

1

@Pawel13sz grosickiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?