0

@bartekvisca bo w Manchesterze non stop dyszcz pado

0

@Nazio87 coś ty

1

Ile razy jeszcze to napiszecie?

10

@ElTomas to ich natura - debilizm czystej posaci

0

@mekston a jak myślisz o co innego chodzi? Kluby z takiej rywalizacje marketingowej trzepią mega kase

4

@szkutnik91 widzę że robi się z niego wroga nr 1

0

@PePeMasta zmień nick na Pepemasochista

0

@Azacca Rafałek, no to ja robilem

0

@Barca1922 co to jest 58 w porównaniu z 100 za grylisza?

3

0

@speed1 jprdl na dole masz

0

Komentarz usunięty

0

@CarloCule wyrwałeś mi to z Ust

2

@Deviler zapomniał konsoli

0

@MesQueUnClub96 na tym twoim zdjęciu pixeloza

1

Memphisku co się mówi łądnie jak się wychodzi?
Dowidzenia

4

@Aneurysm będąc w realu narzekali na niego że nie mówi po hiszpańsku to im teraz doje..ł że umie, bardzo ładnie z jego strony xD

1

@MesQueUnClub_87 świeży pstrąg z mrozonki

0

@NeKenI z flakami ?xD

2

@Zoker a komu to potrzebne

0

@pacior95 to ewidentnie wygląda na sytuację mocno rozpracowana przed samym meczem, ustawienie graczy realu mocno w tym pomoglo

0

@pacior95 chodzi ci o półfinał lm z 2011?

7

@FC1899Barca dobra, idziemy i rozwalamy. Co później?

0

@Firestone bo??????

1

Niech spier.....

0

@sonek i prawidlowo

0

@Kondziubarca taa..wyjdą kompletnie nawaleni

2

@Kondziubarca zwłaszcza jeśli chodzi o Ukraine

1

@HansFCB nie drze japy i nie fika po każdym kontakcie z przeciwnikiem jak Alba

1

@MesQueUnClub96 i szczury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?