DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca bo w Manchesterze non stop dyszcz pado
0
@Nazio87 coś ty
1
Ile razy jeszcze to napiszecie?
10
@ElTomas to ich natura - debilizm czystej posaci
0
@mekston a jak myślisz o co innego chodzi? Kluby z takiej rywalizacje marketingowej trzepią mega kase
4
@szkutnik91 widzę że robi się z niego wroga nr 1
0
@PePeMasta zmień nick na Pepemasochista
0
@Azacca Rafałek, no to ja robilem
0
@Barca1922 co to jest 58 w porównaniu z 100 za grylisza?
3
@Kondziubarca xD
0
@speed1 jprdl na dole masz
0
Komentarz usunięty
0
@CarloCule wyrwałeś mi to z Ust
2
@Deviler zapomniał konsoli
0
@MesQueUnClub96 na tym twoim zdjęciu pixeloza
1
Memphisku co się mówi łądnie jak się wychodzi?
Dowidzenia
4
@Aneurysm będąc w realu narzekali na niego że nie mówi po hiszpańsku to im teraz doje..ł że umie, bardzo ładnie z jego strony xD
1
@MesQueUnClub_87 świeży pstrąg z mrozonki
0
@NeKenI z flakami ?xD
2
@Zoker a komu to potrzebne
0
@pacior95 to ewidentnie wygląda na sytuację mocno rozpracowana przed samym meczem, ustawienie graczy realu mocno w tym pomoglo
0
@pacior95 chodzi ci o półfinał lm z 2011?
7
@FC1899Barca dobra, idziemy i rozwalamy. Co później?
0
@Firestone bo??????
1
Niech spier.....
0
@sonek i prawidlowo
0
@Kondziubarca taa..wyjdą kompletnie nawaleni
2
@Kondziubarca zwłaszcza jeśli chodzi o Ukraine
1
@HansFCB nie drze japy i nie fika po każdym kontakcie z przeciwnikiem jak Alba
1
@MesQueUnClub96 i szczury