DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jednak mecz na eleven
0
Ej ludzie nie ma meczu na eleven,
0
@AlphaNumeric bzdura
2
@KrychaFCB alemany szef kurba oooo
7
@Sysia11 w każdym klubie miałby miejsce opróćz LEcha poznań
1
@Ali3231 szoooooooooooook
0
To co Xavi zrobił ze zmianami to sztos
1
@Litman za bardzo innej opcji to on niema ej
0
@Rl9k1nG wprowadzeniem sil NATO na Ukrainę i konkretną jadka
0
@Medium Ani jej ani jego
1
@endriuuu2 jakbyś poszukał i się w to zagłębił to byś się dowiedział że całe to osiedle i każdy budynek posiadały wady konstrukcyjne
0
@Kessie dobra sprawa
1
@lucca87 Gavi to przypadkiem nie jest już zarejestrowany?
0
@SuperPatsonFCB ale to nei wina auta i marki tylko debili któzy nim jeżdzą
0
@FC1899Barca akurat auto ma tutaj tyle znaczenia co nic
1
@FC1899Barca ciary przechodzą jak tego słucham, od dziecka
0
sami ze sobą napewno
0
@masq LSD lepsze
1
@kubix05 brakuje przedrostka skan
Skanistra
0
@Emhyr tyle że Roberto ma czasami jakiś przebłysk a Fest to jest po prostu all time siermięga
0
@Kessie Alemany jest szef nad szefy, kilka lat z nim i wyjdziemy na prostą, Perez będzie klmu majtki prał
0
@mateusz1989VeB daj spokój, prześcieradła często są obsrane
0
@Pawel13sz ??¿??????¿?¿?¿????
0
@Qexi i co błaźnie? Haha
1
W końcu La Liga, chory jestem jak nie graja
0
@Qexi ciemnota i pisowiec
3
@Qexi frajerem jesteś ty nazywając ludzi którzy wzmocnili kadrę w czasie gdzie nikt się tego nie spodziwal
0
@FCBparasiempre jaki ty jesteś płytki pisząc te glupoty
0
@tomek8756 ja pier jakie to jest bagno
.
2
@Em_DzeJ jaki kur.a sukces?