0

A jednak mecz na eleven

0

Ej ludzie nie ma meczu na eleven,

0

@AlphaNumeric bzdura

2

@KrychaFCB alemany szef kurba oooo

7

@Sysia11 w każdym klubie miałby miejsce opróćz LEcha poznań

1

@Ali3231 szoooooooooooook

0

To co Xavi zrobił ze zmianami to sztos

1

@Litman za bardzo innej opcji to on niema ej

0

@Rl9k1nG wprowadzeniem sil NATO na Ukrainę i konkretną jadka

0

@Medium Ani jej ani jego

1

@endriuuu2 jakbyś poszukał i się w to zagłębił to byś się dowiedział że całe to osiedle i każdy budynek posiadały wady konstrukcyjne

0

@Kessie dobra sprawa

1

@lucca87 Gavi to przypadkiem nie jest już zarejestrowany?

0

@SuperPatsonFCB ale to nei wina auta i marki tylko debili któzy nim jeżdzą

0

@FC1899Barca akurat auto ma tutaj tyle znaczenia co nic

1

@FC1899Barca ciary przechodzą jak tego słucham, od dziecka

0

sami ze sobą napewno

0

@masq LSD lepsze

1

@kubix05 brakuje przedrostka skan
Skanistra

0

@Emhyr tyle że Roberto ma czasami jakiś przebłysk a Fest to jest po prostu all time siermięga

0

@Kessie Alemany jest szef nad szefy, kilka lat z nim i wyjdziemy na prostą, Perez będzie klmu majtki prał

0

@mateusz1989VeB daj spokój, prześcieradła często są obsrane

0

@Pawel13sz ??¿??????¿?¿?¿????

0

@Qexi i co błaźnie? Haha

1

W końcu La Liga, chory jestem jak nie graja

0

@Qexi ciemnota i pisowiec

3

@Qexi frajerem jesteś ty nazywając ludzi którzy wzmocnili kadrę w czasie gdzie nikt się tego nie spodziwal

0

@FCBparasiempre jaki ty jesteś płytki pisząc te glupoty

0

@tomek8756 ja pier jakie to jest bagno

.

2

@Em_DzeJ jaki kur.a sukces?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?