1

@Deviler jak pociąg wyjeżdza z tunelu to się zawsze opłaca xD

0

Nie wiem dlaczego ale mam takie obawy dotyczące modernizacji Camp Nou. Żeby nie było jaj że sytuacja finansowa klubu nie doprowadzi do tego że w trakcie remontu wyjdą kwiatki i prace budowlane się zatrzymają w miejcu...Wiem ze środki finansowe są raczej zabezpieczone no ale zawsze jest to ale...Słucham waszych opinii

0

@Crystal37 w ING jak wejdziesz w historię wg daty to pokazuje jakie było saldo

2

@MesQueUnClub_87 serio, zero chmur ale trochę wieje

1

@Hajny Wieluń - ani jednej chmury na niebie niema i słońce

1

@Sulimo pograł trochę xD

0

@prodigy on nie jest tyle wart, no chyba że na organy go wezmą

0

@Crystal37 mam sklep allegro, zamkniety

12

Pajac jakich mało


0

@PatrychoO no lipa

1

Jesteśmy dziadami

3

Ciężko to oglądać

0

Dobre z tym Alvesem


1

Pan szklanka za szybko klęknął

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@cules100pro wersja dla głuchoniemych

0

Panowie już jutro, ciarki mnie przechodzą jak tego słucham już 30 lat


0

@Janiama Karaiby w zachodnio pomorskim xD

2

@Pawel13sz 198. .

6

@ranger3120 prezerwatywy z krótkim terminem ważności

0

@mordini123 czyli będzie sezon bez F1 :(

0

Panowie jaki pakiet viaplay cza wykupić aby mieć dostęp do premier league i F1?

1

@bartas97 miałem to samo z dostępem do viaplay i kazali mi odinstalować i zainstalować aplikację

1

@Hubsao to nie jest okop tylko dziura po wybuchu pocisku altyleryjskiwgo

1

@Jakchcesz hahhhh

0

Turcja...
popatrzcie na te gruzowiska z akcji ratunkowych. Widzicie tam gdzieś większą ilość drutów zbrojeniowych?

0

@kamyk_23 dobrze mu

1

Zymby bolo od patrzenia jak gra Barca

1

@Cadafaz paweł i Piotr Zduńscy

1

Ktoś słucha Kabanosa z Zenkiem Kupatasą na wokalu?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?