DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler jak pociąg wyjeżdza z tunelu to się zawsze opłaca xD
0
Nie wiem dlaczego ale mam takie obawy dotyczące modernizacji Camp Nou. Żeby nie było jaj że sytuacja finansowa klubu nie doprowadzi do tego że w trakcie remontu wyjdą kwiatki i prace budowlane się zatrzymają w miejcu...Wiem ze środki finansowe są raczej zabezpieczone no ale zawsze jest to ale...Słucham waszych opinii
0
@Crystal37 w ING jak wejdziesz w historię wg daty to pokazuje jakie było saldo
2
@MesQueUnClub_87 serio, zero chmur ale trochę wieje
1
@Hajny Wieluń - ani jednej chmury na niebie niema i słońce
1
@Sulimo pograł trochę xD
0
@prodigy on nie jest tyle wart, no chyba że na organy go wezmą
0
@Crystal37 mam sklep allegro, zamkniety
12
Pajac jakich mało
0
@PatrychoO no lipa
1
Jesteśmy dziadami
3
Ciężko to oglądać
0
Dobre z tym Alvesem
1
Pan szklanka za szybko klęknął
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@cules100pro wersja dla głuchoniemych
0
Panowie już jutro, ciarki mnie przechodzą jak tego słucham już 30 lat
0
@Janiama Karaiby w zachodnio pomorskim xD
2
@Pawel13sz 198. .
6
@ranger3120 prezerwatywy z krótkim terminem ważności
0
@mordini123 czyli będzie sezon bez F1 :(
0
Panowie jaki pakiet viaplay cza wykupić aby mieć dostęp do premier league i F1?
1
@bartas97 miałem to samo z dostępem do viaplay i kazali mi odinstalować i zainstalować aplikację
1
@Hubsao to nie jest okop tylko dziura po wybuchu pocisku altyleryjskiwgo
1
@Jakchcesz hahhhh
0
Turcja...
popatrzcie na te gruzowiska z akcji ratunkowych. Widzicie tam gdzieś większą ilość drutów zbrojeniowych?
0
@kamyk_23 dobrze mu
1
Zymby bolo od patrzenia jak gra Barca
1
@Cadafaz paweł i Piotr Zduńscy
1
Ktoś słucha Kabanosa z Zenkiem Kupatasą na wokalu?