0

Jeszcze kiedyś zobaczymy Pique na fotelu prezydenta FCB

65

co by nie powiedzieć - legenda klubu!!!!!!

0

Tym składem pchamy się w gips

0

Sztos


2

Falcon heavy zaraz startuje


0

0

@Kessie potomkowie Borata?

0

@michaleu a komu to potrzebne

1

Ostatnie mecze z Bilbao i Villa były naprawdę dobre w LL, o LM nie wspominam nawet, może i wczoraj graliśmy lipę ale takimi meczami wygrywa się lige

0

@Technik xD hajahahaha

3

Dobrze ze się ferran na głowę nie nadepnął

1

@Mns21 25mln i do widzenia

0

@Jakchcesz ci w tym złego?

0

@okiemtypera_lucaxx95 widać że masz dobrej roboty pociąg:)

0

Pamiętam też że na przełomie października i listopada 2008 Barca grała z Villarealem, Realem, Valencia, Sevilla, mecz po meczu - w tych meczach błyszczał Henry i był kpl punktów ????

0

@dorkizos pierwszy mecz 2008/2009 przegrana z Numancia, drugi mecz 2008/2009 remis

0

Gavi pewnie strzaskane jądro,
Jessie to jest snajper

1

Uwielbiam ten koncert, słuchałem go 300 razy


0

Takiego Frenkiego to ja rozumie

0

@pero1983 a odpadliśmy?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Kozinho. myślisz że w czasie mobilizacjui w rasiju NATO nic nie będzie robić? Myśle że wzmocnią tak bardzo Ukraine że i te 300tyś zmobilizowanych przemielą

5

Szojgu: Wzrosńie siłą sił powietrznych Rosji

taa... po 4ech pilotów będzie latało rówocześnie jednym samolotem
będą odpalać samoloty na popych xD

0

@Roxi wszędzie o ile potafisz myśleć

0

@kondzix2115 dzień po meczu

0

Gavi to jest pan piłkarz czego niestety nie można powiedzieć o Ferranie i chyba już trochę i Fatim

0

@Roxi 4/5tys 50h tygodniowo

2

@kubix05 dorastałem na takim i człowiek był szczęśliwy. Jak teraz widzę że dzieci mają wszystko na co pokażą palcem to mnie krew zalewa, quady na komunię i te sprawy

0

@Hubsao i pomyśleć że ni mcy najchętniej by się z ruskimi ułożyli. Nie mogę pojąć tych pajacow

1

W styczniu premiera odcinka z polski:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?