DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze kiedyś zobaczymy Pique na fotelu prezydenta FCB
65
co by nie powiedzieć - legenda klubu!!!!!!
0
Tym składem pchamy się w gips
0
Sztos
2
Falcon heavy zaraz startuje
0
@Rewolucja123 pajac
0
@Kessie potomkowie Borata?
0
@michaleu a komu to potrzebne
1
Ostatnie mecze z Bilbao i Villa były naprawdę dobre w LL, o LM nie wspominam nawet, może i wczoraj graliśmy lipę ale takimi meczami wygrywa się lige
0
@Technik xD hajahahaha
3
Dobrze ze się ferran na głowę nie nadepnął
1
@Mns21 25mln i do widzenia
0
@Jakchcesz ci w tym złego?
0
@okiemtypera_lucaxx95 widać że masz dobrej roboty pociąg:)
0
Pamiętam też że na przełomie października i listopada 2008 Barca grała z Villarealem, Realem, Valencia, Sevilla, mecz po meczu - w tych meczach błyszczał Henry i był kpl punktów ????
0
@dorkizos pierwszy mecz 2008/2009 przegrana z Numancia, drugi mecz 2008/2009 remis
0
Gavi pewnie strzaskane jądro,
Jessie to jest snajper
1
Uwielbiam ten koncert, słuchałem go 300 razy
0
Takiego Frenkiego to ja rozumie
0
@pero1983 a odpadliśmy?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Kozinho. myślisz że w czasie mobilizacjui w rasiju NATO nic nie będzie robić? Myśle że wzmocnią tak bardzo Ukraine że i te 300tyś zmobilizowanych przemielą
5
Szojgu: Wzrosńie siłą sił powietrznych Rosji
taa... po 4ech pilotów będzie latało rówocześnie jednym samolotem
będą odpalać samoloty na popych xD
0
@Roxi wszędzie o ile potafisz myśleć
0
@kondzix2115 dzień po meczu
0
Gavi to jest pan piłkarz czego niestety nie można powiedzieć o Ferranie i chyba już trochę i Fatim
0
@Roxi 4/5tys 50h tygodniowo
2
@kubix05 dorastałem na takim i człowiek był szczęśliwy. Jak teraz widzę że dzieci mają wszystko na co pokażą palcem to mnie krew zalewa, quady na komunię i te sprawy
0
@Hubsao i pomyśleć że ni mcy najchętniej by się z ruskimi ułożyli. Nie mogę pojąć tych pajacow
1
W styczniu premiera odcinka z polski:)