12

@Szklaner a co to za trudna miłość? Robi jakieś szopki lub coś podobnego? Nie....a to że zarabia tyle ile zarabia to nie jego wina tylko wina poprzedniego zarządu

0

Komentarz usunięty

10

Pamiętam jaki był lament jak pierwszy mecz sezonu przegrali 1-0 z numancia

0

@michal26 jaki gwałt....będzie regularnie obijany i na to licze

0

@tomek8756 uwierz że prawdziwą sprawiedliwość wyłapie w więzieniu w celi, nocą

4

@kubix05 dzisiejsze chleby to zapychacze, ciężko kupić coś dobrego ale można ;)

1

Monty python w czystej postaci

1

@norbi77 gorsze jest bycie kibicem prześcieradeł i przesiadywanie na notatniku

0

@Volk pesel psze państwa

5

@AmigoBlancos komentatorzy Polsatu są najsłabsi z mozliwych

0

@gmdfk ok ale dzieje się tak tylko jeśli korzystam z YT w tel ma wyjeździe pod innym IP

0

Pany prosze o pomoc
Jestem zalogowany na trzech urządzeniach na to samo konto goole dla którego mam wykupiony YT Premium pakiet rodzinny - smartfon, TV i laptop
Dlaczego korzystając np na tel rozłącza mi ogląanie na laptopie?

1

@Aragorn33 Kliczko jakby go trafił to zgon

20

@Pawel13sz jaka to była paka to brak słów - łza się w oku kręci...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hogart żebyś się nie zesrał, człowieku to nie fifa

2

@VegetaPolska

0

@LM10GOAT no i już cię lubie, stary jak cie zwą?

0

@Antimadridista_WR no i jak? xD

0

@PIWOSZ89 tysięcy euro

0

Kurde a pisałem rano żebyście robili screeny że real nie wygra ????

1

@Alvarinho przepraszam literówka

1

@fcbarcafan19 chorda dzikich ciaptaków

0

@Kinginiesta tak, Biden jest tak samo sprawny jak Pan Żyrafa

0

róbcie screeny - Real dzisiaj nie wygra xD

0

@IAmLegend doooobre

0

@Lordzi obstawiam gównoburze pismaków antylewandowskich

0

@Quarhodron no każdy kto miał prpblemy z kolanem wie że jak się jedno odciąży to drugie zaczyna się sypać

0

@Quarhodron trafiłęm na bardzo dobrego ortopede który powiedział mi że po zszywciu może wogóle nie boleć albo może boleć cały czas - w takiej ingerencji niema reguły więc póki daje sobie rade to odpuściłem

0

@Quarhodron ograniczenia zgięcia niemam, nawet nie boli i żyje normalnie ale kolana nie mogę przeciążać bo jeśli coś ciężkiego podniose to później dzień lub dwa dyskomfortu. Rezonans robiłęm ostatni raz 6 lat temu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?