DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Szklaner a co to za trudna miłość? Robi jakieś szopki lub coś podobnego? Nie....a to że zarabia tyle ile zarabia to nie jego wina tylko wina poprzedniego zarządu
0
Komentarz usunięty
10
Pamiętam jaki był lament jak pierwszy mecz sezonu przegrali 1-0 z numancia
0
@michal26 jaki gwałt....będzie regularnie obijany i na to licze
0
@tomek8756 uwierz że prawdziwą sprawiedliwość wyłapie w więzieniu w celi, nocą
4
@kubix05 dzisiejsze chleby to zapychacze, ciężko kupić coś dobrego ale można ;)
1
Monty python w czystej postaci
1
@norbi77 gorsze jest bycie kibicem prześcieradeł i przesiadywanie na notatniku
0
@Volk pesel psze państwa
5
@AmigoBlancos komentatorzy Polsatu są najsłabsi z mozliwych
0
@gmdfk ok ale dzieje się tak tylko jeśli korzystam z YT w tel ma wyjeździe pod innym IP
0
Pany prosze o pomoc
Jestem zalogowany na trzech urządzeniach na to samo konto goole dla którego mam wykupiony YT Premium pakiet rodzinny - smartfon, TV i laptop
Dlaczego korzystając np na tel rozłącza mi ogląanie na laptopie?
1
@Aragorn33 Kliczko jakby go trafił to zgon
20
@Pawel13sz jaka to była paka to brak słów - łza się w oku kręci...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hogart żebyś się nie zesrał, człowieku to nie fifa
2
@VegetaPolska
0
@LM10GOAT no i już cię lubie, stary jak cie zwą?
0
@Antimadridista_WR no i jak? xD
0
@PIWOSZ89 tysięcy euro
0
Kurde a pisałem rano żebyście robili screeny że real nie wygra ????
1
@Alvarinho przepraszam literówka
1
@fcbarcafan19 chorda dzikich ciaptaków
0
@Kinginiesta tak, Biden jest tak samo sprawny jak Pan Żyrafa
0
róbcie screeny - Real dzisiaj nie wygra xD
0
@IAmLegend doooobre
0
@Lordzi obstawiam gównoburze pismaków antylewandowskich
0
@Quarhodron no każdy kto miał prpblemy z kolanem wie że jak się jedno odciąży to drugie zaczyna się sypać
0
@Quarhodron trafiłęm na bardzo dobrego ortopede który powiedział mi że po zszywciu może wogóle nie boleć albo może boleć cały czas - w takiej ingerencji niema reguły więc póki daje sobie rade to odpuściłem
0
@Quarhodron ograniczenia zgięcia niemam, nawet nie boli i żyje normalnie ale kolana nie mogę przeciążać bo jeśli coś ciężkiego podniose to później dzień lub dwa dyskomfortu. Rezonans robiłęm ostatni raz 6 lat temu xD