DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas sprostowanie..antyfanów pro covidowych
0
@FCB_dimiC nie zazdroszcze roboty
30
No o git, pierwsza 11tka i dwóch na rotacje
7
Barça w dwa dni straciła ponad 400 000 obserwujących na Instagramie po wzięciu udziału w „Dniu Dumy LGBTQI+”
To lewackie szambo wszystkich wykonczy
0
@negreanu prigozyn jako prezydent Rosji to nic dobrego dla Polski
0
@Nazio87 spokojnie, niestety nawet te 25tya żołnierzy Wagnera to za mało na omon, rosgwardie i siły tamtejszej milicji...
0
@lucca87 wyłącz tą fife i zejdz na ziemie
25
@Deviler jedzenie pizzy sztućcami powinno być karalne
1
@DonMatteo901 wszyscy chciei żeby Milan wstałz kolan a on dalej leży jak leżał
0
@Transu96 chyba usta swoje
0
Petru vs Mentzen
Który w waszej opinii którego bardziej zaorał?
0
1miliard ojro i
0
@Vhaeraun o ile znowu by nie rzucił butem w sędziego
0
@kakusus a nie jest? Jest lepszy....
.tylko Laporta nie powiedział w czym, szach mat, gasimy światło, do widzenia, dobranoc
3
Ja arde lubiłem, nawet hattricka jednego zdobył, taki wariat, a że mu się później odkleiło, to inna historia xD
0
@Kgorecki2500 Petru najlepiej by kupił luki albo sam je wystrugał
1
@FC_BARCA_Fan no dokładnie
1
@BordowyPtak przyjdzie PO i banda i będzie to samo xD
2
@Rust_Cohle ok rozumiem, nie zagłebiam sie w to xD
0
@Arkon nie jesteśmy zaściankiem tylko jednym z ostatich krajów który ma rozum w głowie
0
Komentarz usunięty
0
Skąd wy bierzenie te newsy o Neymarze skoro na internetach jest cisza?
1
@LukaszFan a czym mają szukać? Na motolotni? Są do tego stworzone specjalne samoloty z radarem / sonarem podwodnym :)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@Arkon nie trafiłeś, zgaduj dalej
7
@Arkon ja bym ich pozamykał i wyrzucił klucz
0
@Bartosz85 tak interesuje się i dlatego wiem kim był Keirison, xD
0
Ja się pytam kto to jest? Keirison nr 2?
0
@Rust_Cohle dystans misiu, dystans
0
@Zoker wiadomo xD