8

Cholera kibicował bym


2

@Rust_Cohle na viaplay możesz odtworzyć xd

0

@Szklaner i bardzo dobrze

0

Odwołali mecz a ja się pytam.
Co to takiego zesrać się na boisku?
Nic takiego, Gary Linneker wam powie :)

0

Jak patrzę na łape Bartmana to nie chciał bym być Tomaszem Hajto i dostać gonga xD

2

Jacy piłkarze byli kapitanami FC Barcelony przed Sergim Roberto?
Odpowiadam: Lepsi!!!

3

Odpowiedź brzmi; lepsi

0

@MichalZZZ to oznacza że masz puste życie i niemasz nic niekawszego w życiu :)

0

@Janas11224 uśmiałęm sie, dobre

1

@szkutnik91 już dużo razy pisałem że to kwestia czasu jak i i prześcieradeł pierdolnie

0

@sila101 kur.a jak mnie wkurza ta poprawność językową....podejmie wysiłek? Kurwa jaki? Żeby zejść z 10mln na rok na 6? Tożto bieda go dopadnie, ludzie kochani ogarnijcie sie

0

@patriczix w sensie że go utuczylo? Wygląda jak twarz McDonald's

15

@Medium bycie kibicem Legii jest dużo gorsze

0

@ShawnC nooooo.......................

1

@zurek1207 lijo mesi

0

@escarabajo nie najlepszy piłkarz w historii tylko najlepszy transfer w historii dający największy przeskok jakościowy klubu

1

@Bobo25 zdecydowanie tak

0

Dziś, jak co roku, jest najsmutniejszy dzień dla szanującego własne zdrowie i samopoczucie kibica, rusza największy shit wśród lig, Ekstraklasa facepalm

0

Francuska Grupa CANAL+ poinformowała, że nabyła mniejszościowy pakiet 12 proc. udziałów w Viaplay Group, która to z rana tego samego dnia ogłosiła, że wycofuje się z Polski, krajów bałtyckich, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Kanady, by skupić się na krajach nordyckich i Holandii. Szczegóły finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

2

@Kondziubarca Varatti w PSG to marnowanie potencjału

1

@jacobFCB dej Borze ...

2

@IronSanHybrid w dupsku mam ksw, ważne co będzie z Premier League i f1

2

@shahman po co pzypominasz......

0

@FcPortoFan1999 przecież jest w Nim cały czas tylko komentuje na wyjeździe w Via

0

@MesQueUnClub96 to twoje insynuacje czy jakieś plotki na ten temat chodzą?

0

Znając ostanie wydarzenia, Laporte i Mendes to mam dziwne przeczucia że wydarzenia związane z Felixem to nie przypadek

2

@sidi12843 eleven

0

@MesQueUnClub96 A może powiesz mi że przez te 5 lat zrobił choć połowe tego co Messi? Był magikiem ale niema porównania

0

@Nieznajomy mamy już kilku na jego poziomie np. Fati lub Torres

0

Bo jest cienki jak dupa węża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?