DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umiecie tak?
https://x.com/StrangestMedia/status/1688961290658795520
43
Dowartościowywania Krystyny ciag dalszy
0
@aldewir że Szczecina?
0
Proszę fanów tenisa ziemnego o wytłumaczenie o co chodzi z ilościami rozgrywanych setów na turniejach wielkoszlemowych, tak najprościej jak się da
0
Kawoł piniondza xD
0
@Michael24 sztos, nie oglądałem
0
@DaPidejpi Jeśli uważacie że po wyborach wygranych przez Tfuuuska będzie lepiej to ostrzegam - nie będzie, zamydlą Wam oczy kasa z UE i tak się to skończy
0
Ładny bałagan zrobili
1
Niema słów by opisać co Tebas robi z La Liga, ciekawe gdzie była by La Liga gdyby nie te jego chore zasady...
0
Może wystarczy na rejestrację Gundo xD
0
@Deviler top 50 może
0
@Kidd thx. .
0
La Liga dalej w eleven i c+?
1
@bodzio10 wole kurzajki na penisie niż oglądać raków
0
@DonMatteo901 a co powiedzieć o 90mln za obrońce ??? Gvardiol???
0
@kubix05 no i nie podobasz mi sie
7
@bari_94 on każdego naszego grajka wciąga nosem, nawet niema co porównywać bo niby z kim? XD
2
Ogłoszenie sprzedaży Marcosa Alonso powinno brzmieć jak?
"Oddam gruz"
2
Zmieńcie ten tytuł z Poranne doniesienia transferowe na Poranne szambo transferowe, będzie lepiej pasować
9
@MOLESTA szacun że chciało ci się pisać te farmazony
0
@Herato van bronchorst
4
@Tasde ej Gretha to nie ta strona
0
Wspaniale Barca się odkuwa na Dembele wstrzymując transfer, on Nas robił w konia przez 6 lat i po prostu mu się to należy.
0
Od 2008 pomijając mecze towarzyskie i Gampera ominąłem może z 5 spotkań Barcy, napewno nie więcej
0
@Barca1922 kiedy?
1
@BARCA1899Messi no to jestem prawdziwym kibicem
1
Komentarz usunięty
12
I to jest do ta wiadomość choć tak naprawdę nie wiemy na co go stać :)
0
Była już oficjalka z odejściem Dembusa czy nie? Zarobiony jestem
0
I co my zrobimy jak PSG się rozmyśli?