DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wie dlaczego nie mam możliwości obejrzenia drugiego sezonu dokumentu o Barcelonie na Prime video? Pierwszy jest dostępny ale bez polskich napisów i lektora?
0
@MadafakinGuy wolę parówki z Orlenu
2
Obejrzcie całe, 8-D
1
@ranger3120 psowy schabowy
2
Przebudowa camp nou uptade;)
11
@Kazragore szafa na prześcieradła z rozsuwanymi drzwiami, nic nowego
0
@DaPidejpi stary ale obiektywnie patrząc ma dużo racji. Pamiętasz ten mecz?
3
@Medium a nasz ksawierek ino narzeko na murawę, linie są za białe, przeciwnik za mocny, mhmm
0
@Drozdu7 mądrości Borka są dla mnie mega męczące
1
@etobzyk przecież jest napisane że zasilanie albo 230 czyli zwykle albo 400 trojfazowe
1
@FutbolFan jak szafa na prześcieradła
34
Takze tego, wielką Krystyna jest xD
0
@Barca1922 8/10
0
@esem91 ewidentnie odbiła się mu od nogi
6
Udało im sie, nie trzeba będzie prac prześcieradeł
1
@Popitek12 od 1cm bo wtedy jest penis a to już jest gatunek chłop
0
@Deviler 0 .
1
@DLFCB mądry chłop, podpisuje się pod tym. Swoją drogą kiedyś napisałem to samo i dostałęm bana xD
0
Była już oficjalka z Cancelo?
0
Nadchodzi walka o awans do ligi Europy z ukraińskim szachtarem
1
@Qlimax86 weź chociaż gdziekolwiek ten ttyydzień przepracuj tej
0
@Michael24 druga w kolejce po legii
0
@Azacca zajebi...y argument, poziom meduzy
0
@Qba2312 no dokładnie
1
@Azacca skoro uważasz że stosuje tępa propagandę to dlaczego żaden polityk ma którego temat się wypowiada nie założy mu procesu? Bo wie że Sumiński ma na wszystko co pisze i mówi dowód którego nie obali w sadzie
0
@Azacca a tobie co tak wesoło?
1
@talizmo Sumiński i PiS? W życiu większej bredni nie czytalem
1
Swoją drogą wszystkie jego książki czytałem :) polecan
1
@Qba2312 człowiek tak sponiewierany przez szajkę Komorowskiego i Tuska że szkoda mi go, doprowadzili go do próby samobójczej ale stanął na nogi i się teraz powoli odgrywa
1
@Sylvinho007 tłagiczny