0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak wy chcecie mieć w Barcy dobrego trenera skoro duży wpływ na jego wybór ma Deco

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

8

@Kazragore chcieli ludzie donka to majo, przez PiS ludzie narzekali a przez tą kur.e będą plakac

0

@Popitek12 jak Mario wpier...a się do lawy

4

@michaleu chyba że na budowie to walętynki

0

@LM10GOAT Ok but they lost xD

0



ale poryte

1

@joloskyy powinno być napisane ciemnoskórym

2

@Albatros pewnie cycków i dupy

1

@MesQueUnClub96 Macierewicz tap madyl

0

@FcPortoFan1999 13 kolejek do końca, 7pkt straty, bez jaj

0

@tristan87 szukanie gownoburzy na siłę,

1

@jacobFCB baterie w myszce padły

0

@ObiwanKenobi mowa o drugim jego sezonie

0

@Pawlak1992 dokładnie

2

Wszyscy narzekaliście na Koemana że grali padake ale pamiętacie jaki skład miał Koeman?
Strach pomyśleć jakby Xavi miał tych zawodników teraz, była by walka o utrzymanie

0

Komentarz usunięty

0

@michal26 Oby tak dalej to do końca roku nie wytrzymają

1

@MESSIah16 Gang Bang Bro xD

5

@escarabajo czyli po polskiemu palec w rów

10

@Forsyth wszystko rpzpier...ą do końca. Ludzie narzekali na PiS i słusznie ale przez Tfuuska będą płakać za kilka lat

2

@MESSIah16 panasiuka obserwujesz? Człowieku...

0

@Arden pamiętny półfinał LM 2009/2010

2

@draxidox mydłu mu zaraz upadnie na podłoge

1

@VamosGirl jaki masz dociągnięte przewód do gniazdka gdzie ja podłączysz? 3*1.5 czy 3*2.5?

0

@insp1re ćwiąkała to zakochany w sobie bufon więc czym ty się przejmujesz

7

@lucca87 dziecko kochane futball manager to inna sprawa

0

@Aragorn33 zacytowałes słowa Rudzkiego

3

Dawno się tak nie uśmiałem




xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?