DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak wy chcecie mieć w Barcy dobrego trenera skoro duży wpływ na jego wybór ma Deco
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
8
@Kazragore chcieli ludzie donka to majo, przez PiS ludzie narzekali a przez tą kur.e będą plakac
0
@Popitek12 jak Mario wpier...a się do lawy
4
@michaleu chyba że na budowie to walętynki
0
@LM10GOAT Ok but they lost xD
0
ale poryte
1
@joloskyy powinno być napisane ciemnoskórym
2
@Albatros pewnie cycków i dupy
1
@MesQueUnClub96 Macierewicz tap madyl
0
@FcPortoFan1999 13 kolejek do końca, 7pkt straty, bez jaj
0
@tristan87 szukanie gownoburzy na siłę,
1
@jacobFCB baterie w myszce padły
0
@ObiwanKenobi mowa o drugim jego sezonie
0
@Pawlak1992 dokładnie
2
Wszyscy narzekaliście na Koemana że grali padake ale pamiętacie jaki skład miał Koeman?
Strach pomyśleć jakby Xavi miał tych zawodników teraz, była by walka o utrzymanie
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 Oby tak dalej to do końca roku nie wytrzymają
1
@MESSIah16 Gang Bang Bro xD
5
@escarabajo czyli po polskiemu palec w rów
10
@Forsyth wszystko rpzpier...ą do końca. Ludzie narzekali na PiS i słusznie ale przez Tfuuska będą płakać za kilka lat
2
@MESSIah16 panasiuka obserwujesz? Człowieku...
0
@Arden pamiętny półfinał LM 2009/2010
2
@draxidox mydłu mu zaraz upadnie na podłoge
1
@VamosGirl jaki masz dociągnięte przewód do gniazdka gdzie ja podłączysz? 3*1.5 czy 3*2.5?
0
@insp1re ćwiąkała to zakochany w sobie bufon więc czym ty się przejmujesz
7
@lucca87 dziecko kochane futball manager to inna sprawa
0
@Aragorn33 zacytowałes słowa Rudzkiego
3
Dawno się tak nie uśmiałem
xD