DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tasde puyol, pique, Villa, iniesta, xavi, Pedro, mascherano, Alves, było kilku innych wybitnych
0
@Deviler Wybacz mu to, po tych latach w FCB powinieneś wiedzieć że on po prostu jest głupi
1
@Peciak Z szacunku dla włąsnego zdrowia które przez ostatnie 10 lat i tak bardzo przez Barce ucierpiało odpuszcze ten mecz.....tak po prostu
0
@MichuZ44 Dobrobyt po szejkach
0
@VeB 1899 teraz już rozumiesz?
1
Masakra
https://www.facebook.com/agnieszka.siwulek/videos/392057066990161/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
1
@tristan87 i nie będzie miał ręki hue hue
2
@chlip1 uwierz mi nie rozumny człowieku że ci będą robić to samo.
0
@Michael24 Ciężko będzie, półfinał to już i tak zajebisty sukces
0
Laporta przeszedł prędko całe boisko i tylko przypadkiem to było kamerowane xD
0
@Criss18Barca weź kredyt i kup tv że Smartem
0
@ElTomas Oriol Romeu. Xd
0
Komentarz usunięty
3
Stadion Realu wygląda jak mydelniczka
0
@escarabajo Prosze Cie nie osłąbiaj mnie takimi tekstami, jest piątek xd
0
@escarabajo nie mama pojęcia kto tam gra bo mam w dupie to kozią lige
0
A już myślałem że Mental dostał z bata ale to niestety nie On
0
@Herato Saganowski? xD
1
@HighestInTheRoom ja typa nie trawie
2
@draxidox film wszechczasów to skazani na shawshenk i tyle w temacie :)
0
@mindbender84 autotune wymyślono specjalnie dla Mandaryny
8
Fajny kanał który codziennie prowadzi live oraz codzienny timelapse z budowy Camp Nou
0
@MesQueUnClub96 kto to jest?
0
@Arden rasiju i ich mir
1
@michal26 po glocku na łeb i spokoj
2
Wcale mi tych Ruskich nie szkoda. Pozdrawiam
9
Tak było
xD
1
@Alex1995 widać po niej że wychudła dość znacznie
1
@Explode tak rudy to kłamcą i oszust
3
@Comentateiro ta w której utopi Polskę