DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 ogólnie masz racje
0
W kontekście wypowiedzi Gundo...
A czym nasi piłkarze mają się denerwować ? Przecież tak czy srak kasa na konto wplynie
0
@SawneyBean jak puste jest twoje życie ze porownujesz halloween z bożym narodzeniem?
1
W końcu Liga Mistrzów więc jest to idealna pora żeby obejrzeć powtórkę manity z listopada 2010 :)
1
@SawneyBean halloween to robienie z siebie idiotow
5
https://x.com/PKitaDziedzic/status/1716572264525680812
Oni tam mają schize z tym halołin
0
30go lutego. .
0
@OBSERWATOR2021 ja już od tygodnia nie oglądam
0
@FcPortoFan1999 to będzie mrzawka
3
Cisza wyborcza powinna zaczynać się dwa miesiące przed wyborami, wszyscy byli byśmy zdrowsi? Dobrze gadam?
0
@Kozinho. Czy zdegraduja real czy nie? Pasuje?
0
@Przemek2323 niestety muszę cię zasmucić, końća nie będzie, dopiero za 4 lata :)
1
@DragonxNF TD to jest dno i pół metra mułu, to jest nawet gorsze od Legii Warszawa, dramat
0
@Nieznajomy upolitycznienie wojska
2
@Dari0G nie bez przypadku dzieje się tak teraz, Ci z wojska którzy są PiS nieprzychylni( co wogóle jest chore), robią im po prostu teraz na złość
0
@barcelonaLM To zemsta za upolitycznienie WP i za sposób zarządzania na wysokim szczeblu w wojsku,
1
@Gaz pamiętam jak przegrywaliśmy 0-2 z Atleti, wszedł Messi w drugiej połowie i strzelił Hat Tricka, to było piękne:-8
0
@Commando myślisz?
1
@hayek ten film to fejk i ma kilka lat
1
@Xpert77 linka dej
0
@draxidox bo spuchł
11
@Limit_l3ss i jak czytam takie posty to dochodzę do wniosku że niema pieniążków i kibiców z rozumem
1
@kuz jak żeś się zesrał to czuć ale to nie remis tylko twój urobek
0
Piękne wybicie bramkarza
0
takiego to prost w łeb
0
@Herato Krzynówek
0
@draxidox ...i kraj pogrąża się w jeszcze większym chaosie, na ulicach dochodzi do napięć z powodu migrantów sprezentowanych przez Niemcy i UE
0
@Mario96w dobra już czaje
0
PILNE
wyjaśni mi ktoś dlaczego mając telefon połączyny z siecią wifi w domu ale bez karty sim nie mogę włączyć funcki hot spot? Tzn mogę włączyć hotspot ale automatycznie wyłącza wifi i się rozłącza w sieci
0
@Gacu95 de Jong ? XD