1

@Luciano99 ogólnie masz racje

0

W kontekście wypowiedzi Gundo...

A czym nasi piłkarze mają się denerwować ? Przecież tak czy srak kasa na konto wplynie

0

@SawneyBean jak puste jest twoje życie ze porownujesz halloween z bożym narodzeniem?

1

W końcu Liga Mistrzów więc jest to idealna pora żeby obejrzeć powtórkę manity z listopada 2010 :)

1

@SawneyBean halloween to robienie z siebie idiotow

5

https://x.com/PKitaDziedzic/status/1716572264525680812

Oni tam mają schize z tym halołin

0

30go lutego. .

0

@OBSERWATOR2021 ja już od tygodnia nie oglądam

0

@FcPortoFan1999 to będzie mrzawka

3

Cisza wyborcza powinna zaczynać się dwa miesiące przed wyborami, wszyscy byli byśmy zdrowsi? Dobrze gadam?

0

@Kozinho. Czy zdegraduja real czy nie? Pasuje?

0

@Przemek2323 niestety muszę cię zasmucić, końća nie będzie, dopiero za 4 lata :)

1

@DragonxNF TD to jest dno i pół metra mułu, to jest nawet gorsze od Legii Warszawa, dramat

0

@Nieznajomy upolitycznienie wojska

2

@Dari0G nie bez przypadku dzieje się tak teraz, Ci z wojska którzy są PiS nieprzychylni( co wogóle jest chore), robią im po prostu teraz na złość

0

@barcelonaLM To zemsta za upolitycznienie WP i za sposób zarządzania na wysokim szczeblu w wojsku,

1

@Gaz pamiętam jak przegrywaliśmy 0-2 z Atleti, wszedł Messi w drugiej połowie i strzelił Hat Tricka, to było piękne:-8

0

@Commando myślisz?

1

@hayek ten film to fejk i ma kilka lat

1

@Xpert77 linka dej

0

@draxidox bo spuchł

11

@Limit_l3ss i jak czytam takie posty to dochodzę do wniosku że niema pieniążków i kibiców z rozumem

1

@kuz jak żeś się zesrał to czuć ale to nie remis tylko twój urobek

0

Piękne wybicie bramkarza

0

takiego to prost w łeb


0

@Herato Krzynówek

0

@draxidox ...i kraj pogrąża się w jeszcze większym chaosie, na ulicach dochodzi do napięć z powodu migrantów sprezentowanych przez Niemcy i UE

0

@Mario96w dobra już czaje

0

PILNE

wyjaśni mi ktoś dlaczego mając telefon połączyny z siecią wifi w domu ale bez karty sim nie mogę włączyć funcki hot spot? Tzn mogę włączyć hotspot ale automatycznie wyłącza wifi i się rozłącza w sieci

0

@Gacu95 de Jong ? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?