DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta do dobry pomysł bo może akurat wypali a gorzej napewno nie będzie. Rób screena i za 5 lat sobie przypomnij o tym że z Fatiego już nic nie będzie
0
@Kgorecki2500 i z czego ci tak wesolo? Uczyłes się historii w szkole?
0
@Dankho94isback brawo ja, dzieki
0
@ranger3120 nie skończy się tak szybko jak ci się wydaje
9
@Firestone prawdopodobnie nie więc po kiego uja media ten temat wałkuja? xD
1
@Barcasub no właśnie....kasa za co? Daje gwarancję jakości?
8
Kiedy to się skończy, w sensie ten cyrk 8-D
0
@Criss18Barca chudy siusiak niema racji
0
@Dankho94isback to przeszłość i problem
0
@hayek wyszedł bym z tej restauracji i jej tak zaje..l w palnik że by się długo nie odezwał
3
@RonnieVEB fc Barcelona
0
@MarioVeB! Jaki ma styl? Proszę cie
4
@RonnieVEB bo właśnie to jest problem bo alternatyw brak
4
@Comentateiro dostrzegam to i pisze o tym to mnie hejtuja xD
0
@Emhyr to powiedz mi czy drużyna po okresie prowadzenia przez Zabiegi ma jakiś charakter? Jakiś wyrobiony styl gry? Nie
0
@Pedri16Future na ławce trenerskiej?
0
@macio_944 wszystko z tobą ok?
0
@BordowyPtak też tak myślę
0
Widzicie jakąś alternatywę dla Xaviego?
0
@Kamilos84 niestety tak
0
Pytanie dla starych kibiców FCB i La Liga, wy też z sezonu na sezon macie coraz większy wstręt do tej Ligi czy tylko ja?
1
@Barcelonka070 i do tego fałszywy, typowy Niemiec
0
i ja się pytam...po co kur.a laporcie był te szopki? Żenada
0
@tbas Bordalas ma 59
1
@Fenelon weź tego debila tu nie wklejaj, xD
1
@Adasmos bo pytałeś o najlepszą drużynę w dziejach xD
0
49 minut kopania się po glowach
0
@Adasmos na YT są skróty z sezonu 10/11
0
@Danqoo no o fajnie
0
Pomijając wahania Neymara to każdy jeden trener mając możliwość posiadania takiego piłkarza w składzie brał by go z zamkniętymi oczyma no ale nie ta Pussy Xavi, możecie mnie hejtowac, mam to gdzieś :)