0

@Kinginiesta do dobry pomysł bo może akurat wypali a gorzej napewno nie będzie. Rób screena i za 5 lat sobie przypomnij o tym że z Fatiego już nic nie będzie

0

@Kgorecki2500 i z czego ci tak wesolo? Uczyłes się historii w szkole?

0

@Dankho94isback brawo ja, dzieki

0

@ranger3120 nie skończy się tak szybko jak ci się wydaje

9

@Firestone prawdopodobnie nie więc po kiego uja media ten temat wałkuja? xD

1

@Barcasub no właśnie....kasa za co? Daje gwarancję jakości?

8

Kiedy to się skończy, w sensie ten cyrk 8-D


0

@Criss18Barca chudy siusiak niema racji

0

@Dankho94isback to przeszłość i problem

0

@hayek wyszedł bym z tej restauracji i jej tak zaje..l w palnik że by się długo nie odezwał

3

@RonnieVEB fc Barcelona

0

@MarioVeB! Jaki ma styl? Proszę cie

4

@RonnieVEB bo właśnie to jest problem bo alternatyw brak

4

@Comentateiro dostrzegam to i pisze o tym to mnie hejtuja xD

0

@Emhyr to powiedz mi czy drużyna po okresie prowadzenia przez Zabiegi ma jakiś charakter? Jakiś wyrobiony styl gry? Nie

0

@Pedri16Future na ławce trenerskiej?

0

@macio_944 wszystko z tobą ok?

0

@BordowyPtak też tak myślę

0

Widzicie jakąś alternatywę dla Xaviego?

0

@Kamilos84 niestety tak

0

Pytanie dla starych kibiców FCB i La Liga, wy też z sezonu na sezon macie coraz większy wstręt do tej Ligi czy tylko ja?

1

@Barcelonka070 i do tego fałszywy, typowy Niemiec

0

i ja się pytam...po co kur.a laporcie był te szopki? Żenada

0

@tbas Bordalas ma 59

1

@Fenelon weź tego debila tu nie wklejaj, xD

1

@Adasmos bo pytałeś o najlepszą drużynę w dziejach xD

0

49 minut kopania się po glowach

0

@Adasmos na YT są skróty z sezonu 10/11

0

@Danqoo no o fajnie

0

Pomijając wahania Neymara to każdy jeden trener mając możliwość posiadania takiego piłkarza w składzie brał by go z zamkniętymi oczyma no ale nie ta Pussy Xavi, możecie mnie hejtowac, mam to gdzieś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?