DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy za darmo raczej nie będzie grał
1
tylko nie kolejny FerranoFati z Portugalii
1
@BulaKG średnia na piłkarza PSG to 21 mln Barca: 32mln, arsenal 36.6mln
2
@Kidd jakby wtedy przegrał to byśmy teraz byli w innym miejscu, lepszym miejscu
1
@Comentateiro W dzisiejszych czasach jak jest taka możliwość to wszytko możne przekuć w zysk polityczny
0
@KyngPyng Smiech to zdrowie
1
@KrychaFCB dlatego instalujesz apke pogoda i radar i sam widzisz co bedzie a nie te gówniane prognozy od ogólnopolskich straszaków
0
Komentarz usunięty
1
@Lisek ja mam zawsze nóż w kieszeni, nawet jak ide do dentysty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox master of redukszyn
12
Widzieli?
https://x.com/matbabiarz/status/1680088455701831680
0
@Mixtape jak stara ku.wa bez nogi
0
@Firestone nie wiem jak Wam ale mi się podobałą gra Barcy za kadencji MArtino, czego nie moge powiedzieć o Rudym i Valverde choć tego drugiego broniły wyniki
2
@mcsarna Der Onet ma Niemieckiego włąściciela i tamtejsze zapewne tematy do realizacji w PL więc będą bróździć dopóki ktoś z nimi porządku nie zrobi
0
@FCB24 zdecydowanie bardzo dobra decyzja
0
@tbas nie będzie spokojnie bo????? konkrety
1
@escarabajo 1 godzina 33 minuta np
0
@JordiAlbion napisałem o zachowaniu Smokowskiego i tej drugiej parówy kilka minut wcześniej na Rambli
1
@escarabajo w zasadzie cały początek xD
0
@escarabajo można w coś nie wierzyć ale śmiać się jawnie z kogoś na wizji to troche nietakt
0
Pomijając tematego wczorajszego HejtParku pajacowanie Smoka to była tragedia
1
@Mario96w od 15 lat zarasta krzaczorami
0
grubo się dzieje z Camp Nou, żeby tylko to się nie skończyło jak z nowym stadionem Valencii
0
@KlonaZepan fryzjer popierdzielił barwnik koloryzujący xD
0
@DCHX u mnie już po
0
Pompowali balonik z Adrą Gulerem i chyba im powietrza brakło xD
0
@macio_944 Anna Grodzka ją zastąpi
0
@FCB_dimiC nooo
0
@FCB_dimiC Przyjdzie Tusk i prąd nie stanieje xD