0

@Nieznajomy za darmo raczej nie będzie grał

1

tylko nie kolejny FerranoFati z Portugalii


1

@BulaKG średnia na piłkarza PSG to 21 mln Barca: 32mln, arsenal 36.6mln

2

@Kidd jakby wtedy przegrał to byśmy teraz byli w innym miejscu, lepszym miejscu

1

@Comentateiro W dzisiejszych czasach jak jest taka możliwość to wszytko możne przekuć w zysk polityczny

0

@KyngPyng Smiech to zdrowie

1

@KrychaFCB dlatego instalujesz apke pogoda i radar i sam widzisz co bedzie a nie te gówniane prognozy od ogólnopolskich straszaków

0

Komentarz usunięty

1

@Lisek ja mam zawsze nóż w kieszeni, nawet jak ide do dentysty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox master of redukszyn

0

@Mixtape jak stara ku.wa bez nogi

0

@Firestone nie wiem jak Wam ale mi się podobałą gra Barcy za kadencji MArtino, czego nie moge powiedzieć o Rudym i Valverde choć tego drugiego broniły wyniki

2

@mcsarna Der Onet ma Niemieckiego włąściciela i tamtejsze zapewne tematy do realizacji w PL więc będą bróździć dopóki ktoś z nimi porządku nie zrobi

0

@FCB24 zdecydowanie bardzo dobra decyzja

0

@tbas nie będzie spokojnie bo????? konkrety

1

@escarabajo 1 godzina 33 minuta np

0

@JordiAlbion napisałem o zachowaniu Smokowskiego i tej drugiej parówy kilka minut wcześniej na Rambli

1

@escarabajo w zasadzie cały początek xD

0

@escarabajo można w coś nie wierzyć ale śmiać się jawnie z kogoś na wizji to troche nietakt

0

Pomijając tematego wczorajszego HejtParku pajacowanie Smoka to była tragedia


1

@Mario96w od 15 lat zarasta krzaczorami

0

grubo się dzieje z Camp Nou, żeby tylko to się nie skończyło jak z nowym stadionem Valencii


0

@KlonaZepan fryzjer popierdzielił barwnik koloryzujący xD

0

@DCHX u mnie już po

0

Pompowali balonik z Adrą Gulerem i chyba im powietrza brakło xD

0

@macio_944 Anna Grodzka ją zastąpi

0

@FCB_dimiC nooo

0

@FCB_dimiC Przyjdzie Tusk i prąd nie stanieje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?