DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Quarhodron ja mam od 6 lat całkowicie pękniętą na pół
0
@arasz1819 dwa lata później jak się czuł?
0
Komentarz usunięty
0
@GeneralXavi Pamiętam słowa Alexa F. po finale LM 2011 - nikt nigdy nam tak nie skopał dupy jak Barca
0
@MesQueUnClub_87 Niro 1.0 czy stinger?
2
@MesQueUnClub_87 matiz czy Sklasa AMG?
1
@Sau_Ron breakfast
0
@Herato bo zawsze prowadził topowe zespoły w ligach
0
@LM10GOAT co to ma wspólmnego z Leo Messim?
1
Choroba psychiczna level Hard
https://x.com/TeoJade2/status/1646242155667546114
0
@Borneo mnie nie interesuje jego wykształcenie tylko to jak się zachowuje w przestrzeni publicznej
0
@Survier czołowy klaun jak Grzegorz Braun xD
0
@Cule1234 czyli wróci Messi bo to jego sponsor :)
2
Przyjdzie pora że Tebas zniknie z Hiszpanskiej piłki, wystrzela korki szampanow
0
@Jakchcesz cały czas myślę jak do tego doszedłeś że noc to nie dzien
0
@draxidox ja sam sobie i pracownikowi tak :)
5
rozgrzewamy aparat mowy:
a - e - i - o- -u - y - a - e - i - o- -u - y
ży-dy-ży-dy-ży-dy-ży-dy-ży-dy
1
@draxidox pierwszy w kolejności rejon na świecie do zbombardowania
0
@doc nie będzie widać przebarwień w okolicach anusa
1
@Joe_Pesci ty pusty dzbanie xD
24
Panowie Mariusz Wlazły Kończy kariere...
Dla mnie jako wielkiego fana siatkówki z Wielunia to coś szczególnego ponieważ miałem tą przyjemność chodzić do szkoły średniej razem z Mariuszem i miałęm okazje wtedy grać razem z Nim w siatke ale tylko przez rok - on w 5 klasie technikim, ja w 1
To jak już wtedy on grał to był szok - rok później zadebiutował w SKRA Bełchatów.
Jaj sobie przypomne jak serwował to do dzisiaj mnie ręce bolą...
WIELKI SZACUN
2
@MesQueUnClub96 wodogłowie
0
@MrPGG chyba oglądamy inny mecz
0
@FCB_dimiC dokładnie, o tym samym chciałem napisać
0
@shahman pomontowane
0
@Jakchcesz nawet apki niemam i tam nie wchodze
4
@hayek to jest koniec francji xD
71
Kto uważa że TikTok to ścierwo i zagłębie patologii ciśnie herba
0
@Emhyr dobrze że tego Pique nie napisal
4
Najwyższe miejsce Polski w rankingu FIFA 5 pozycja w 2017r
To były czasy xD