1

@Quarhodron ja mam od 6 lat całkowicie pękniętą na pół

0

@arasz1819 dwa lata później jak się czuł?

0

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi Pamiętam słowa Alexa F. po finale LM 2011 - nikt nigdy nam tak nie skopał dupy jak Barca

0

@MesQueUnClub_87 Niro 1.0 czy stinger?

2

@MesQueUnClub_87 matiz czy Sklasa AMG?

1

@Sau_Ron breakfast

0

@Herato bo zawsze prowadził topowe zespoły w ligach

0

@LM10GOAT co to ma wspólmnego z Leo Messim?

1

0

@Borneo mnie nie interesuje jego wykształcenie tylko to jak się zachowuje w przestrzeni publicznej

0

@Survier czołowy klaun jak Grzegorz Braun xD

0

@Cule1234 czyli wróci Messi bo to jego sponsor :)

2

Przyjdzie pora że Tebas zniknie z Hiszpanskiej piłki, wystrzela korki szampanow

0

@Jakchcesz cały czas myślę jak do tego doszedłeś że noc to nie dzien

0

@draxidox ja sam sobie i pracownikowi tak :)

5

rozgrzewamy aparat mowy:
a - e - i - o- -u - y - a - e - i - o- -u - y
ży-dy-ży-dy-ży-dy-ży-dy-ży-dy

1

@draxidox pierwszy w kolejności rejon na świecie do zbombardowania

0

@doc nie będzie widać przebarwień w okolicach anusa

1

@Joe_Pesci ty pusty dzbanie xD

24

Panowie Mariusz Wlazły Kończy kariere...
Dla mnie jako wielkiego fana siatkówki z Wielunia to coś szczególnego ponieważ miałem tą przyjemność chodzić do szkoły średniej razem z Mariuszem i miałęm okazje wtedy grać razem z Nim w siatke ale tylko przez rok - on w 5 klasie technikim, ja w 1
To jak już wtedy on grał to był szok - rok później zadebiutował w SKRA Bełchatów.
Jaj sobie przypomne jak serwował to do dzisiaj mnie ręce bolą...
WIELKI SZACUN

2

@MesQueUnClub96 wodogłowie

0

@MrPGG chyba oglądamy inny mecz

0

@FCB_dimiC dokładnie, o tym samym chciałem napisać

0

@shahman pomontowane

0

@Jakchcesz nawet apki niemam i tam nie wchodze

4

@hayek to jest koniec francji xD

71

Kto uważa że TikTok to ścierwo i zagłębie patologii ciśnie herba

0

@Emhyr dobrze że tego Pique nie napisal

4

Najwyższe miejsce Polski w rankingu FIFA 5 pozycja w 2017r


To były czasy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?