1

@El dominatore są mega :)

0

@tbas najlepiej wygląda na lewej stronie, tuż obok asystenta na lawce

0

@MesQueUnClub96 na zwalnianie gry i podania do tył w czasie kontry

0

@TheNekro94 obawiam się że może być gorzej mój drogi

0

@bartas97 daje mu 2 miesiące u znowu go zamkna

2

Hajto jest dzbanem

1

Oho są i eksperty

0

@Ptasior typowy polak

0

Co by było jakby był Fabian na rozegraniu

2

@kamilop anegdota rudzkiego z meczu gornika

0

@Corr cholera wie

0

@jakub1906 a co ci się nie podoba w KS?

1

ehhhh pewna era zaczyna się kończyć


0

ruska propaganda zdolna jest do tego żeby rosjanom wmówić że Putin nie wziął udziału nawet we własnym pogrzebie xD

0

@Firestone no .

2

@MesQueUnClub_87 Zieliński 2 bramy

1

Brawo VAR


.......

0

Najlepsza muzyka pod słońcem - hymn LM

0

Haaland to jest koń ????!!!!

0

Komentarz usunięty

1

@Crystal37 odinstaluj to gówno

1

Moncao z ligi farncuskiej

0

Ale mamy Alemany

0

@KrwawiaceoczyVEB pewnie to jakiś prześcieradlak z notatnika

0

Czy jest coś bardziej żenującego od tych dwóch expeertow Polsatu którzy analizują mecze LM w przerwie?

0

@kuz i ich eksperci od analizy meczów tez są słabi w chu..

0

@Messi1992 dzidzi z wielkim ego

0

@Nano22 mi osobiście Eric zawsze pasował a we wczorajszym meczu najbardziej zaimponował mi Kounde

0

@Kgorecki2500 tam to nie wiadomo o co już chodzi

1

@MateuszGotowka99 terminarz gęsty, szkoda sił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?